Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Tutvustus

Tutvustus

BodyPump

Bodypump 60 min Les Mills kontsepttreening BODYPUMP® on muusika saatel tehtav jõuvastupidavus treening. Tunnis kasutatakse kangi, lisaraskuseid ja stepipinki. Tunniajase kangitreeningu käigus treenime kõiki keha suuremaid lihasrühmi. Treenija saab kangile asetatavate raskuste suurust ise reguleerida. See muudab treeningu kõigile jõukohaseks ja suurenevate raskuste puhul ka arendavaks, stimuleerides keha saavutama üha paremaid tulemusi. Fookuses on lihasvastupidavus ja suur korduste arv. 

Kõht-selg-tuhar

Kõht-selg-tuhar  – Lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese lihtsa soojendusega. Kasutatakse hantleid, stepipinke, fitballe, kummilinte jt vahendeid. Tund lõpeb venitusharjutustega.

BodyToning

Vaheldusrikas body-treening, kus kasutatakse erinevaid vahendeid, raskused saab valida vastavalt enda treenitusastmele. Funktsionaalsed harjutused kogu kehale! Läbi mille arendame lihasvastupidavust, tasakaalu ja liikuvust. Mitmekesine tund annab hea koormuse. Treening lõpeb lõõgastavate harjutustega.

 

Fitball

Kerge lihastreening, kus kasutatakse suurt võimlemispalli. Korraliku koormuse saavad korsetilihased ja õlavööde, treenitakse ka teisi lihaseid. Treening annab ilusa kehahoiaku ja tasakaalustatud lihased. Tund lõpeb mõnusa venitusega. Sobilik kõikidele olenemata treenituse astmest!

Fatburn

Treening algab aeroobse osaga, kus hoitakse pulssi rasvapõletustsoonis. Ei tehta keerulisi sammukombinatsioone. Tund on ülesehitatud nii, kus lihastreening vaheldub aeroobse osaga, kasutatakse ka kergemaid raskuseid ja stepipinki. Treening lõpeb kerge venitusega. Fatburn tund sobib kõigile, kes soovivad kaotada kaalu, arendada oma vastupidavust ja vormida kaunid lihased.

Ringtrenn

Treening algab sissejuhatusega, kus  tutvustatakse harjutusi ja nende sooritustehnikat. On sobilik nii algajale harrastajale kui ka edasijõudnud treenijale. Koormusi saab ise kergesti reguleerida vastavalt võimetele ja eesmärgile. Treening aitab viia lihased toonusesse ning parandada üldist füüsilist vormi. Põhiosa toimub  nn “jaamades”, sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale ~1 minuti jooksul, liikudes seejärel järgmisse “jaama”. Treeningu jooksul tehakse 10-12 harjutust ja 2-3 ringi. Treening lõpeb venitusharjutustega kõigile treenitud lihasgruppidele.

Insanity

Insanity on terve keha treeningprogramm, mis ei vaja lisa abivahendeid. Kasutades oma keharaskust, sooritatakse nn "max intervall" treening. See tähendab 3-5min jooksul läbitakse harjutused oma maximum levelini, millele
järgneb 30sek paus. Sellise treeninguga on võimalik kaotada kuni 1000kcal tunnis. Antud treeningul sa ainult ei põleta rasva vaid kasvatad ka lihasmassi. 
Insanity aitab tõsta aeroobset vastupidavust ja kaotada keharasva.
Mis teeb Insanity nii efektiivseks - kõrge intensiivsus leveliga aeroobne treening, mis sisaldab kükke, hüppeid, kätekõverdusi jpm. Hoolimata kõrgest intensiivsusest sobib treening ka vähem treenitud inimesele, sest harjutusi saab sooritada ka modifitseeritud varjandis - treeningu vältel näitab treener ette alati kaks variatsiooni harjutustest (kergem/raskem), mis võimaldab treenitaval endale antud ajahetkel just
sobivaima valiku leida.
Mis kõige parem - vähema ajaga saab rohkem kaloreid põletada, tugeva aeroobse mahu ja lihase vormimise.
Vastunäidustused: südamehaigused, selja-põlve traumad, rasedus, kõrge vererõhk.

JõusaaliABC 

Mõeldud uutele jõusaali huvilistele, kes aga ei tea, kuidas õigesti kardioseadmeid ja trenazööre kasutada. Samuti räägib treener, kuidas on hea üles ehitada efektiivne jõusaalitreening!

Step&Body

Stepipingiga tehtav treening. Tund algab soojendusega, kerge kombinatsioon stepipingil ja tunni teises pooles kasutatakse lihastrenniks erinevaid vahendeid (hantlid, kettad, matid jm) Tund sobib kõigile, kuna raskusi lihaspooles saab ise valida. Stepi treening põletab tõhusalt kaloreid ja on hea Sinu südamele! 

BodyShaping

Klassikaline sheiping - treeningsüsteem naistele, mis sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treening tagab ilusa ja esteetiliselt kena naiseliku keha, hea vormi ning veel parema enesetunde. Harjutused reitele + tuharalihastele + taljele + kõhulihastele ja õlgadele/ ülaseljale. Aeroobne reziim, 80% oleme maas. 

Strong Nation

Strong Nation on kõrge intensiivsusega jõu-kardio-plüomeetriline treening ühes, mis on üles ehitatud spetsiaalselt treeningule mõeldud originaalmuusikale ning kus kasutatakse vaid oma keharaskust, kaasates treeningusse kogu keha. Tunnis teeme kükke, kätekõverdusi, kosmonaute ning võitluskunstidele omaseid jala- ja käelööke. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, mille jooksul annab treener nii kergemaid kui ka raskemaid variatsioone. (Ohtlik! Ka meestele meeldib!)

Treening algab soojendusega, millele järgneb 4 põhiosa:
Q1 – FIRE UP! Madala intensiivsusega osa, millesse on lisaks põimitud kätekõverduste väljakutse ning kus anname ka jalgadele kuuma.
Q2 – IGNITE! Intensiivsus tõuseb, pulss tõuseb ehk teeme hüppeid, lööke ja paneme jalad kiiresti tööle.
Q3 – PUSH YOUR LIMITS! Intensiivne osa, kus pulss on kõrge ja pingutus tugev ehk seal anname endast maksimumi.
Q4 – FLOORPLAY! Teeme erinevaid lihasharjutusi, kaasates kõiki kerelihaseid.
Põhiosi seovad lühikesed taastumisosad ning treeningu lõpetame rahuliku venitusega.

Vajad vaid vett, treeningrätikut ja valmisolekut end proovile panna!
Tule trenni ja saame koos tugevaks, kiireks ja vastupidavaks!

Zumba

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning fitnesselemente. ZUMBA® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening.

Zumba tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! Tunni lõpus treenime käsi ja kerelihaseid! Eelnev tantsuline kogemus pole üldse vajalik!

YOGAFUNC

YOGAFUNC 60min on fitness jooga tund muusika saatel, mis põhineb traditsioonilistel Ashtanga Vinyasa Yoga tehnikatel (asana, hingamine ja vinyasa). Tegemist ei ole traditsioonilise joogatunniga, vaid lõbusa ja efektiivse treeninguga. Tund sobib kõigile, kes soovivad proovida joogat ilma sügava süvenemiseta traditsioonilisse joogasse. Üks kava kestab 3 kuud. YOGAFUNCi harrastades saad tugevamaks, parandad painduvust ja tasakaalu, saad teadlikumaks oma kehast ning lahkud tunnist kindlasti hea positiivse laenguga.

bodyART

55 min

bodyART 55 min on Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne keha&meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. 
Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. Treening toimub paljajalu või sokkides ja mugavates sportlikes riietes. Sobib igal tasemel harrastajatele ja nii meestele kui naistele.

Bodybalance

55 min

Bodybalance 55 min Les Mills kontsepttreening BODYBALANCE® on harmooniline ühendus joogast, tai chi’st ja pilatesest. Täielik keskendumine, õige hingamine ja rida hoolikalt valitud harjutusi treenib meie jõudu, tasakaalu ja liikuvust ning seda kõike maheda muusika saatel. Treeningus saavad väga hea koormuse ka meie süvalihased, seda nii läbi harjutuste kui ka hea rühi hoidmise. Tehnika ja liigutuste kombinatsioon pakub füüsilist treeningut, ühtlasi tunneme aga ka sisemist rahu ja harmooniat.

Venitus ehk Stretching30

30

Kuna igasugune koormus, eriti jõutreening, lühendab lihaseid, siis venitusharjutuste abil taastatakse lihaste normaalne pikkus ning säilitatakse nende elastsus, millega ennetame võimalikke vigastusi. Erinevate venitustehnikate kasutamisega vähendatakse treeningus lihaspingeid ja taastatakse nende elastsus. Lihashooldus on vajalik ennekõike selleks, et vältida vigastusi ning hoida lihastes toimuvaid ainevahetuslikke protsesse aktiivsena. Seejuures sobib lihashoolduse tund just taastavateks treeningpäevadeks, et kiirendada taastumist ning vähendada lihasvalu ja pingeid.

Vinyasa jooga

55

Vinyasa jooga on dünaamiline joogastiil, kus hingamine ja liikumine on omavahel sünkroniseeritud. Läbi Vinyasa treeningu paraneb lihaste jõudlus, keha muutub painduvamaks, suureneb vastupidavus ning tasakaal. Tund algab häälestumise ning soojendusega. Seejärel liigume läbi päiksetervituste tunni põhiosa juurde, kus teeme harjutusi seistes, istudes, sügavaid ette- ja tahapainutusi, katsetame tasakaalu ja õpime huvitavaid asendeid. Tund annab kehale mõnusa koormuse, keskendudes ka kerelihaste treenimisele. Tunni füüsiline osa aitab ette valmistada tunni lõpusosas tehtavaks lõpulõdvestuseks (ca 10 min), mil õpime läbi praktika keha ja meelt rahustama.

Tund annab su kehale füüsilise koormuse ning asendite ühendamine teadliku hingamisega rahustab närvisüsteemi. Vinyasa jooga sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele jooga harrastajatele, kuna asenditel on palju variatsioone, seega saad ise raskusastme valida ja järgida oma keha võimeid.

Tund toimub paljajalu või sokkides. Riietus mugav/sportlik. Võta kaasa joogivesi

Hommikujooga

Jooga on aeg Sulle endale, kus läbi hingamise ja oma keha kuulamise saad ühenduse iseendaga.
Hommikujoogas äratame oma keha läbi erinevate sirutuste ja venituste. Soojendame keha päikesetervitustega, aktiivsemate seeriatega ja tunni lõpuosa on taas rahulikum koos lõpulõdvestusega. Selles tunnis saab arendada oma vastupidavust, painduvust ja tasakaalu. Tund on sobilik nii algajale kui ka edasijõudnule, kuna läbi asendite erinevate võimaluste saab igaüks just endale sobiva koormusega tunni.
Tule ja alusta päeva rõõmsalt ja värskelt, täis positiivseid emotsioone ja energiat.

DanceMix

60 min

DanceMix on kõikidele tantsusõpradele olenemata Sinu varasemast kogemusest! Tempokas, lõbus ja hea enesetunne garanteeritud. Tule tantsima!

AeroFight

60 min

AeroFit - Suurepärane hoogsa muusika saatel tehtav intensiivne poksilaadne trenn. Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. 

Tund on sobilik nii meestele kui naistele ning ei eelda mingit varasemat võitluskunstite tundmist.

Jalalöögid, haagid, käelöögid jm kokkupanduna ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Tule ela oma emotsioonid välja ja kuluta palju kaloreid! 

 

EasyFit

Kerge ülesehitusega kogu keha hõlmav treening. Tund algab liikuva osaga ja järgnevad lihasharjutused. Sobib hästi algajatele!

PILATES•10

55

PILATES•10 - energiline ja FUN Pilatese tehnikal põhinev treening, mis ühendab muusika ja distsipliini, et tugevdada eelkõige kõhu- ja seljalihaseid ning arendada lihaspainduvust ja tasakaalu. Sidudes erinevad harjutused spetsiifilise hingamisega, aitab täiustada stabiilset ja kontrollitud liikumist ning parandab koordinatsiooni ja kehahoiakut. Muusikal on PILATES•10s oluline osa, lisades tunnile palju positiivset emotsiooni ning samal ajal tugevdab kogu keha lihaste vastupidavust.

KõhuEri

30

Treeningu käigus töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Suuremat rõhku pannakse kõhulihaste tugevdamisele, aga treenitakse ka seljalihaseid.

Treening algab soojendusega, millele järgnevad lihasharjutused ning treening lõppeb venitusega. Tund kestab 30 minutit ja sobib ka algajatele!

 

FitBox

Intensiivne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust, võhma, kiirust, tugevust ning on tõhus rasvapõletaja. Treeningus kasutatakse harjutuste sooritamisel taipoksi, kikkpoksi ja taekwondo elemente. Tunnis tehakse jala-, käe-, küünarnuki- ja põlvelööke kasutades abivahendina poksikotte. Sooritatakse mitmeid vastupidavusharjutusi ning tund lõpeb kerelihaste harjutustega matil ja venitusega. Raskemate harjutuste puhul näitab treener ka kergemaid alternatiive, misläbi saab treenija valida endale hetkel sobivaima variandi ning ise reguleerida treeningu intensiivsust. Treeningu intervall-stiilis ülesehitus tagab tõhusa rasvapõletuse, kasvatab võhma ning tugevdab südamelihaskonda. Tund sobib nii meestele kui naistele ja osalemiseks ei ole vaja eelteadmisi.

BodyTransform

Tahad muuta oma keha? Aga ei tea, kuidas... Meie aitame!

BodyTransform on keskmise raskusastmega treening, kus lihasharjutused on kombineeritud cardio-harjutustega. Tegemist on üldfüüsilise intervalltreeninguga, mille vältel põletatakse palju rasva, vormitakse kogu keha lihaseid ja kasvatatakse lihasvastupidavust. Kasutusel on erinevad treeningvahendid - hantlid, kang või kettad, kuid mitmed harjutused sooritatakse ka oma keha raskusega. Alustatakse soojendusega, millele järgneb tööosa ning tunni lõpetab lõõgastav venitus. Treening sobib nii algajale, kui edasijõudnule, kuna raskematele harjutustele annab treener ka lihtsamad alternatiivid. Seeläbi saab treenija ise reguleerida treeningu intensiivsust lähtudes oma treenituse astmest ning enesetundest. Koormuse saab kogu keha ja regulaarsus tagab kiired silmnähtavad tulemused!

Jõusaalitreening

Jõusaalitreening  on treening jõusaalis,mis keskendub ennekõike keha vormimisele läbi jõunäitajate ja tehnilise harjutuste soorituse parandamise. Jõusaalitreeningus keskendume erinevate keha piirkondade treenimisele ( jalad, selg, ülakeha ja kõht)
Jõusaalitreening sobib neile kellele meeldib treenida jõusaalis koos suurte raskustega.

Cardio&strength

Cardio&Strength on 50- minutiline kogu keha treening, mis sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Tunnis on kombineeritud nii cardio kui ka lihastreening, mis tagab tõhusa rasvapõletuse ja arendab lihasvastupidavust. Harjutusi sooritatakse oma keharaskusega ja erinevate treeningvahenditega (hantlid, kettad, kang). Treening sobib väga hästi ka algajatele, sest raskematele harjutustele pakub treener ka lihtsamaid alternatiive. Cardio&Strength on tõhus treening ja sobib kõigile, kes soovivad langetada kaalu, parandada lihastoonust ja arendada vastupidavust. Parim kombinatsioon rasvapõletuseks!

Füsioteraapiline treening

Nagu treeningu nimigi vihjab, keskendutakse selles madala intensiivsusega treeningus enim keha vundamendi ehk süvalihaste ning lihaste kinnituskohtade treenimisele/tugevdamisele, läbi mille parandatakse nii rühti kui ka liigeste võimekust senisest rohkem koormust taluda. Treening sobib nii üldkehalise vundamendi ladumiseks kui ka traumast taastumise perioodil keha üldise toonuse säilitamiseks ning liigeste liikumisvõime parandamiseks.

BodyCombat

BodyCombat on efektiivne intervalltreening, kus imiteeritakse idamaiseid võitluskunste. Kasutusel on nii käe- kui jalalöögid, suur rõhk on kerelihastel, mis on löökide sooritamisel pidevalt töös. Siin saab proovida Kick-boxingut, Taekwondod, Muay Thaid, Kung-fud, või „tantsida“ Brasiilia rütmide saatel Capoeira stiilis. Tunni alustab soojendus, millele järgneb kardio- ehk võitlusosa – läbilõige erinevatest võitluskunstidest. Tunni lõpetab kerelihaste treening matil ning venitus. 

BodyCombat on tõhus rasvapõletaja, ühe tunni vältel võib kuluda kuni 740 kcal. See vähendab stressi, parandab koordinatsiooni, kasvatab võhma ning arendab kiirust, jõudu ning lihasvastupidavust. Tund sobib nii algajale, kui edasijõudnule, kuna raskematele kombinatsioonidele annab treener ka lihtsamad alternatiivid. BodyCombat on vaheldusrikas, põhikombinatsioonid on omandatavad 3-4 korraga. Sama kava on kasutusel 3 kuud, mis annab aega liikumised mõnusalt omandada ning neist maksimaalne kasu saada.

Ülakeha treening

Tunnis keskendutakse eelkõige ülakeha lihaste treenimisele. Treenitakse peamiselt õlavöötme-, käe- ja kere keskosa lihaseid, mõningal määral kaasatakse ka teisi lihasgruppe. Tund algab soojendusega. Treeningu jooksul kasutatakse erinevaid vahendeid. Tund lõppeb koormust saanud lihaste venitusega.

Pilates

Pilatese tehnika loojaks on Joseph H. Pilates. Tema poolt välja arendatud harjutuste kava eesmärgiks on saavutada täielik kontroll keha üle. Tunnis püüame harjutusi sooritada võimalikult sujuvalt ja kontrollitult, kasutades selleks nn jõujaama ehk õiget keha asetust. Liigutuste kvaliteeti toetame alati teadliku hingamisega. Tunni eesmärgiks on tugevdada nii süvalihaseid kui ka arendada painduvust ja vähendada lihaspingeid

HIIT+kõhueri

Kõrge intensiivsusega intervall- ja kere keskosa treening. Treening algab lühikese soojendusega. Sellele järgnevad treeninglõigud, mille käigus sooritatakse erinevaid kardio ja kere keskosale suunavaid harjutusi.

Harjutusi sooritatakse täisvõimsusel 45-60 sekundiliste lõikudena, vahepeal on taastuvad pausid. Hoolimata kõrgest intensiivsusest sobib treening ka vähem treenitud inimesele, sest harjutusi saab sooritada omale sobivas tempos.Treeningu vältel näitab treener ette alati kaks variatsiooni harjutustest (kergem/raskem), mis võimaldab treenitaval endale antud ajahetkel just sobivaima valiku leida.

Harjutusi sooritatakse oma keharaskusega või kasutades treeningvahendeid. Tund lõppeb lühikese venitusega.

BodyFlow

Treening meelele ja kehale läbi jooga ja pilatese harjutuste. Sobib igas vanuses inimestele, sobib ka algajatele. Treeningus keskendutakse kerelihastele, jalgadele ja tasakaalule.
 

Seljaeri

Seljaeri on trenn, mille eesmärgiks selja liikuvuse parandamamine, pingete vähendamine ja lihaste tugevdamine. Tunnis teostame rahulikus tempos kere-, selja- ja tuharalihaste harjutusi ja pöörame tähelepanu õigele hingamisele ning venitustele ja lõdvestusele.

Kõht-selg-käed

Treeningus keskendutakse käte ja kerelihaste tugevdamisele. Tund algab kerge soojendusega, millele järgnevad lihasharjutused. Kasutatakse erinevaid vahendeid. 

FitDance

See on selline suund, mis ühendab endas TANTSIMISE ja FITNESSI.
Fitdance ei ole ainult lihaste tugevdamiseks ning super kardiotreening, aga ka erinevate tantsustiilide põhisammude õppimine.
Seda trenni hakkavad armastama need, kellele meeldib aeroobne treening ja koreograafia (ehk tants)

FitBody

FitBody on tõhus intervalltreening, kus on kombineeritud harjutused nii lihastoonuse tõstmiseks kui ka rasvapõletuseks. Treening on jõukohane erineva tasemega treenijale, kuna koormusastet saab personaalselt kohandada.
Tule trenni ja hakka looma oma järgmise suve rannakeha!

Daamide võimlemine

Daamide võimlemine on muusika saatel rahulikus tempos treening, kus koormust saavad kõik suuremad lihasgrupid, paraneb liigeste liikuvus, aeroobne vastupidavus, tasakaal, koordinatsioon.
Kasutatakse ka erinevaid vahendeid (pallid, hantlid...) ja harjutusi erinevatest treenigstiilidest (lihastreening, jooga, pilates)
Liikumine annab hea enesetunde ja teeb meele rõõmsaks