Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Rühmatreenerid

Rühmatreenerid

Kadri Raig

Väikesest peale tippsportlane pole ma olnud, küll aga olen kooli ajal tegelenud nii aeroobika kui ka show-tantsuga. Kuna mu põlved on nõrgad ning ei talu enam mingit hüppamist, siis päris mitu aastat ei saanud ma üldse trennis käia, sest endale harjumuspäraste tantsuliste tundidega mu põlved enam tegelda ei võimaldanud. pea kümme aastat tagasi sattusin esimest korda ashtanga jooga tundi ning sellest on tänaseks saanud minu kõige parem “sõltuvus”.)

Tänaseks olen Indias Yoga Alliance 200-tunnise koolituse läbinud joogaõpetaja ning samuti olen Eestis läbinud YogaFunc koolituse. Jooksvalt täiendan end workshopp'idel. Trennist vabal ajal teen "päris" tööna turundust ning valmistan suurtes kogustes süüa, millest ka
kirjutan aadressil www.kahvliga.ee.

Minu joogatundides ei pea kartma, et me ainult hingame/lebame. Jah, me hingame küll, aga kui kõike korralikult kaasa teha, siis on tegemist väga füüsiliste trennidega, kust ka suurimad jõusaalihundid higisena lahkuvad. Jooga võlu on selles, et see võimaldab meil kiirest igapäevaelust korraks välja astuda ning keskenduda ainult iseendale. Sageli jõuavad õiged vastused meieni just siis, kui meele joogamatil teadlikult välja lülitame.