Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Rühmatreenerid

Rühmatreenerid

Kadi Valgma

Helsingi Teatriakadeemia, diplom BA tantsu alal

G.Otsa nim. Tallinna Muusikakool, klaveri eriala

2012.a. bodyART instruktori litsents ja järgnevatel aastatel lisakoolitused

2015.a. deepWORK intstruktori litsents ja lisakoolitused

Täiendkoolitused ja workshopid aeroobika ja tantsualaselt Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Itaalias läbi 23 aasta. Sama pikk treenerikarjäär Eestis, hõlmates pea kõiki Tallinnas  aegade jooksul tegutsenud spordiklubisid ja olles esimese aeroobikapääsukesena selle ala tekkimise kaasloojaks.

Koostööd teinud teatriga „ Varius“ nii tantsija ja koreograafina, lavalise liikumise õppejõu ja treenerina ametis olnud mitmetes 90-te moekoolides.

Treeneri elukutse oli loomulik valik olles jõudnud arusaamisele liikumise vajalikkusest ja möödapääsmatusest oma elus. Alguses läbi tantsuarmastuse avastades lavakunsti, sealt tagasipöördumises nö. igapäevaellu  jagama oma teadmisi-oskusi ümbritseva maailmaga,  kuni 4 aastat tagasi kohtusin workshopil deepWORKiga.  Selles treeningus ühinesid kõik minu soovid ja ootused ühele ideaalsele treeningtunnile.  Edasi avastasin bodyARTi maailma, mis täiustas mu „ kohalejõudmist“ veelgi.  Nüüd soovingi oma kogemusi teistele jagades tuua inimesi tagasi iseenda juurde ja aidata neil leida üles see tõeline MINA  läbi parima body&mind koosluse.