Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Olari Perlin

Sepa Keskus, Sõbrakeskus

Olen tõsisemalt seotud spordiga juba väiksest lapsest saati – noorena mängisin pikalt jalgpalli (4 hooaega Eesti meistriliigas, 1 aasta Lääne-Austraalia meistriliigas), mille kõrvalt olen alati teinud ka jõusaalitreeninguid, mis on oluline osa meeskonna spordialade juures. Viimased 7 aastast on minu põhifookuseks olnud just jõutreening. Olen spetsiaalselt läbinud 2 aastase õpingute programmi Australian College of Sport and Fitness koolis. Olen ennast pidevalt täiendanud ja usun, et kaasaegsel teadusel põhinev treening on parim viis kiireteks ja püsivateks tulemusteks. Piinata treeninguga ei ole kedagi mõtet ja areng peaks toimuma samm-sammu haaval mõõduka koormusega. Viimased 2 aastat olen võistelnud ka kulturismis, klassikalise kulturismis ja classic physique kategooriates. Mõningad tulemused: 5x Eesti meister, 1x IFBB Põhjamaade Overall meister (Pro Card holder), 4. koht IFBB World cup ja paljud muud esikohad erinevatel võistlustel.

Treening- ja toitumiskavade koostamisel ning personaaltrennides tuginen teadusallikatele ning lähtun kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilistest eripäradest. Treening metoodika spetsiifiliste eesmärkide saavutamiseks, toitumine, harjutuste tehnika ning valik on mõningad  olulistest faktoritest  eesmärkide saavutamiseks. Õigesti kokku pandud treeninguga, mis on tehniliselt korrektne on võimalik saavutada tulemusi kordades kiiremini kui muidu. Lisades sinna veel juurde õige toitumise, mis ei tähenda, et sa ei võiks süüa enamus ajast toitu, mis sulle ka väga meeldib, saad valemi enda eesmärkide täitmiseks kiiresti!

Tule minuga trenni, paneme treeningkava, harjutuste tehnika ja toitumise paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon. Oman rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri kutsetunnistust ja olen sulle valmis nõu ja jõuga toeks olema!

Teenused mida pakun: Treeningkavad, personaaltreeningud, kulturismi spetsiifiline treening/poseerimine, sportlastele spordispetsiifiline jõutreening,  sissejuhatav treening algajatele, rasvapõletusprogramm,  online nõustamine.

Telefon: 59061770
Instagram: perlin.fit

Suhtluskeeled: Eesti, Inglise