Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Kärt Pärtel

Peetri, Avala

-       Jõutreening

-       Toitumine

-       Treeningud alles alustajale

-       Treeningud raseduse ajal ning pärast

-       Treeningud 50+

-       Spordialaspetsiifiline treening (jooksmine)

Aktiivne eluviis ja sport on minu elus olnud juba lapsest peale, sest kasvukeskkond soosis seda tugevalt. Siiski, teadlik treening ja mingi kindla eesmärgi saavutamise eesmärgil treenimine sai alguse ülikooli ajal, mil minu ellu tuli jooksmine. Sellest perioodist pärineb ka arusaam ja mõtteviis, et aktiivne eluviis ning eriti just trenni tegemine on miski, millel on hindamatu mõju ka vaimsele tervisele. Viimasele leian kinnitust nüüdki igapäevaselt nii enda kui oma imeliste klientide näol.

Kui magistrikraad sotsioloogias andis mulle tugeva põhja ja soovi inimesi ning nende käitumist mõista, siis FAF personaaltreeneri litsents, toitumisnõustamisõpe Rahvatervis Akadeemias ning teised täiendkoolitused on andnud teadmised inimese toimimisest nii anatoomilises kui füsioloogilises mõttes ning korraliku baasi nõustamispsühholoogiast.

Tervist toetav eluviis ei ole ainult füüsiliselt aktiivne olemine, vaid ka läbi toidu kehale kõige vajaliku pakkumine. Nii isiklikult kui ka toitumisnõustajana leian, et tasakaalustatud ja vajaduspõhine toitumine ei peaks olema hooajaline, vaid elukestev tegevus ning sealjuures nauditav ja hinnangutevaba.

Olen inimene, kelle jaoks (enese)areng on pea et baasvajadus. Soovin ka oma kliente innustada leidma seda, mis neile nii liikumise kui toitumise mõttes kõige paremini sobib, sest siis on eesmärkide saavutamine tunduvalt lihtsam. Lisaks annab sobiv liikumine ja toitumine rohkem energiat, jaksu ning tuge, et tegeleda ka muude asjadega elus ning seda veel võimalikult pikka aega.

Treeninguid ja toitumisalast nõu annan hea meelega nii eesti, kui ka inglise keeles.

Instagram: @kartpartel

Facebook: Personaaltreener Kärt Pärtel

Koduleht: www.kärtpärtel.ee