Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Sirli Seegar

Olen liikumist ja sporti armastanud lapsepõlvest saati. See on minu jaoks loomulik igapäeva osa, mis paneb end hästi tundma ning annab väga palju energiat kogu järgnevaks päevaks. Kooli ajal tegelesin kergejõustiku ning tantsimisega, sealt edasi leidsin tee erinevatesse rühmatreeningutesse. 

Peale laste sündi tundsin, et vajan teadlikumat treenimist ja konkreetsemaid eesmärke. Seega alustasin tookord treenimist personaaltreeneri käe all ja see muutiski minu jaoks palju – tundsin kui oluline on, et keegi Sind õigesti juhendab, näitab harjutuste erinevaid variatsioone, aitab treeningud üles ehitada vastavalt Sinu eesmärkidele ja võimetele ning motiveerib. Ühtlasi aitas selline treenimine hoida väga hästi ka järjepidevust. Sellest tulenevalt otsustasingi 2023. a läbida personaaltreeneri kursuse, et olla nüüd teistele nende treeningute jaoks samasuguseks abiks ja toeks. 

 

Võta minuga julgesti ühendust olenemata sellest, kas oled treeningutega alles alustamas või vajad seniste treeningutega jätkamiseks juhendamist ja tuge. 

Minu e-post: sirli.seegar@gmail.com