Tutvustus

Tutvustus

BodyBump

Bodypump 60 min Les Mills kontsepttreening BODYPUMP® on muusika saatel tehtav jõuvastupidavus treening. Tunnis kasutatakse kangi, lisaraskuseid ja stepipinki. Tunniajase kangitreeningu käigus treenime kõiki keha suuremaid lihasrühmi. Treenija saab kangile asetatavate raskuste suurust ise reguleerida. See muudab treeningu kõigile jõukohaseks ja suurenevate raskuste puhul ka arendavaks, stimuleerides keha saavutama üha paremaid tulemusi. Fookuses on lihasvastupidavus ja suur korduste arv. 

Kõht-selg-tuhar

Kõht-selg-tuhar  – Lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese lihtsa soojendusega. Kasutatakse hantleid, stepipinke, fitballe, kummilinte jt vahendeid. Tund lõpeb venitusharjutustega.

BodyToning

Vaheldusrikas body-treening, kus kasutatakse erinevaid vahendeid, raskused saab valida vastavalt enda treenitusastmele. Funktsionaalsed harjutused kogu kehale! Läbi mille arendame lihasvastupidavust, tasakaalu ja liikuvust. Mitmekesine tund annab hea koormuse. Treening lõpeb lõõgastavate harjutustega.

 

Fitball&stretching

Kerge lihastreening, kus kasutatakse suurt võimlemispalli. Korraliku koormuse saavad korsetilihased ja õlavööde, treenitakse ka teisi lihaseid. Treening annab ilusa kehahoiaku ja tasakaalustatud lihased. Tund lõpeb mõnusa venitusega. Sobilik kõikidele olenemata treenituse astmest!

Fatburn

Treening algab aeroobse osaga, kus hoitakse pulssi rasvapõletustsoonis. Ei tehta keerulisi sammukombinatsioone. Tund on ülesehitatud nii, kus lihastreening vaheldub aeroobse osaga, kasutatakse ka kergemaid raskuseid ja stepipinki. Treening lõpeb kerge venitusega. Fatburn tund sobib kõigile, kes soovivad kaotada kaalu, arendada oma vastupidavust ja vormida kaunid lihased.

Ringtrenn

Treening algab sissejuhatusega, kus  tutvustatakse harjutusi ja nende sooritustehnikat. On sobilik nii algajale harrastajale kui ka edasijõudnud treenijale. Koormusi saab ise kergesti reguleerida vastavalt võimetele ja eesmärgile. Treening aitab viia lihased toonusesse ning parandada üldist füüsilist vormi. Põhiosa toimub  nn “jaamades”, sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale ~1 minuti jooksul, liikudes seejärel järgmisse “jaama”. Treeningu jooksul tehakse 10-12 harjutust ja 2-3 ringi. Treening lõpeb venitusharjutustega kõigile treenitud lihasgruppidele.

Insanity

Insanity on terve keha treeningprogramm, mis ei vaja lisa abivahendeid. Kasutades oma keharaskust, sooritatakse nn "max intervall" treening. See tähendab 3-5min jooksul läbitakse harjutused oma maximum levelini, millele
järgneb 30sek paus. Sellise treeninguga on võimalik kaotada kuni 1000kcal tunnis. Antud treeningul sa ainult ei põleta rasva vaid kasvatad ka lihasmassi. 
Insanity aitab tõsta aeroobset vastupidavust ja kaotada keharasva.
Mis teeb Insanity nii efektiivseks - kõrge intensiivsus leveliga aeroobne treening, mis sisaldab kükke, hüppeid, kätekõverdusi jpm. Hoolimata kõrgest intensiivsusest sobib treening ka vähem treenitud inimesele, sest harjutusi saab sooritada ka modifitseeritud varjandis - treeningu vältel näitab treener ette alati kaks variatsiooni harjutustest (kergem/raskem), mis võimaldab treenitaval endale antud ajahetkel just
sobivaima valiku leida.
Mis kõige parem - vähema ajaga saab rohkem kaloreid põletada, tugeva aeroobse mahu ja lihase vormimise.
Vastunäidustused: südamehaigused, selja-põlve traumad, rasedus, kõrge vererõhk.

JõusaaliABC 

Mõeldud uutele jõusaali huvilistele, kes aga ei tea, kuidas õigesti kardioseadmeid ja trenazööre kasutada. Samuti räägib treener, kuidas on hea üles ehitada efektiivne jõusaalitreening!

Step&Body

Stepipingiga tehtav treening. Tund algab soojendusega, kerge kombinatsioon stepipingil ja tunni teises pooles kasutatakse lihastrenniks erinevaid vahendeid (hantlid, kettad, matid jm) Tund sobib kõigile, kuna raskusi lihaspooles saab ise valida. Stepi treening põletab tõhusalt kaloreid ja on hea Sinu südamele! 

BodyShaping

Klassikaline sheiping - treeningsüsteem naistele, mis sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treening tagab ilusa ja esteetiliselt kena naiseliku keha, hea vormi ning veel parema enesetunde. Harjutused reitele + tuharalihastele + taljele + kõhulihastele ja õlgadele/ ülaseljale. Aeroobne reziim, 80% oleme maas. 

Strong by Zumba

Kõrge intensiivsusega tempokas treening Zumba stiilis, mis on vallutamas trennihuviliste südameid üle kogu maailma. See on sportlik treening, mis sobib hästi neile, kes armastavad mõnusa muusika saatel liikuda, kuid ei tunne end mugavalt energilises Zumba tantsutrennis. STRONG by Zumba treeningus ei ole keerulisi kombinatsioone, tund algab soojendusega ning koosneb üldjoontes neljast erineva tempoga blokist, mille seovad tervikuks lühikesed ja aktiivsed taastumisosad. Treening lõpeb venitusega. 

Zumba

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning fitnesselemente. ZUMBA® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening.

Zumba tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! Tunni lõpus treenime käsi ja kerelihaseid! Eelnev tantsuline kogemus pole üldse vajalik!

YOGAFUNC

YOGAFUNC 60min on fitness jooga tund muusika saatel, mis põhineb traditsioonilistel Ashtanga Vinyasa Yoga tehnikatel (asana, hingamine ja vinyasa). Tegemist ei ole traditsioonilise joogatunniga, vaid lõbusa ja efektiivse treeninguga. Tund sobib kõigile, kes soovivad proovida joogat ilma sügava süvenemiseta traditsioonilisse joogasse. Üks kava kestab 3 kuud. YOGAFUNCi harrastades saad tugevamaks, parandad painduvust ja tasakaalu, saad teadlikumaks oma kehast ning lahkud tunnist kindlasti hea positiivse laenguga.

bodyART

55 min

bodyART 55 min on Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne keha&meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. 
Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. Treening toimub paljajalu või sokkides ja mugavates sportlikes riietes. Sobib igal tasemel harrastajatele ja nii meestele kui naistele.

Bodybalance

55 min

Bodybalance 55 min Les Mills kontsepttreening BODYBALANCE® on harmooniline ühendus joogast, tai chi’st ja pilatesest. Täielik keskendumine, õige hingamine ja rida hoolikalt valitud harjutusi treenib meie jõudu, tasakaalu ja liikuvust ning seda kõike maheda muusika saatel. Treeningus saavad väga hea koormuse ka meie süvalihased, seda nii läbi harjutuste kui ka hea rühi hoidmise. Tehnika ja liigutuste kombinatsioon pakub füüsilist treeningut, ühtlasi tunneme aga ka sisemist rahu ja harmooniat.

Pilates Mix

55 min

Pilates 55 min – Pilatese süsteemi põhieesmärgiks on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ning füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamine. Harjutusi tehakse aeglasemas tempos, oma keha tunnetades. Õpetatakse harjutuste sooritamise tehnikat, sõnavara, keha asendit. Pilatese põhimõteteks on keskendumine, kontrollimine, õige hingamine, liigutuste täpsus ja sujuvus.

Venitus ehk Stretching30

30

Kuna igasugune koormus, eriti jõutreening, lühendab lihaseid, siis venitusharjutuste abil taastatakse lihaste normaalne pikkus ning säilitatakse nende elastsus, millega ennetame võimalikke vigastusi. Erinevate venitustehnikate kasutamisega vähendatakse treeningus lihaspingeid ja taastatakse nende elastsus. Lihashooldus on vajalik ennekõike selleks, et vältida vigastusi ning hoida lihastes toimuvaid ainevahetuslikke protsesse aktiivsena. Seejuures sobib lihashoolduse tund just taastavateks treeningpäevadeks, et kiirendada taastumist ning vähendada lihasvalu ja pingeid.

Vinyasa jooga

55

Vinyasa jooga on dünaamiline joogastiil, kus hingamine ja liikumine on omavahel sünkroniseeritud. Läbi Vinyasa treeningu paraneb lihaste jõudlus, keha muutub painduvamaks, suureneb vastupidavus ning tasakaal. Tund algab häälestumise ning soojendusega. Seejärel liigume läbi päiksetervituste tunni põhiosa juurde, kus teeme harjutusi seistes, istudes, sügavaid ette- ja tahapainutusi, katsetame tasakaalu ja õpime huvitavaid asendeid. Tund annab kehale mõnusa koormuse, keskendudes ka kerelihaste treenimisele. Tunni füüsiline osa aitab ette valmistada tunni lõpusosas tehtavaks lõpulõdvestuseks (ca 10 min), mil õpime läbi praktika keha ja meelt rahustama.

Tund annab su kehale füüsilise koormuse ning asendite ühendamine teadliku hingamisega rahustab närvisüsteemi. Vinyasa jooga sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele jooga harrastajatele, kuna asenditel on palju variatsioone, seega saad ise raskusastme valida ja järgida oma keha võimeid.

Tund toimub paljajalu või sokkides. Riietus mugav/sportlik. Võta kaasa joogivesi

POUND

Pound on maailma esimene rühmatreening, kus on omavahel kombineeritud ohtralt kaloreid põletav liikumine, lihaste ja vastupidavuse arendamine ning energiat andev rütmikas trummimäng. Tunnis kasutatakse spetsiaalselt väljatöötatud trummipulki, millega treenides ja samal ajal rütmi lüües saab igaüks end mõnusalt välja elada ning rokkstaarina tunda. Eeldusi tunnis osalemiseks ei ole. Pound sobib nii algajale, kui edasijõudnud treenijale,
võimaldades kõiki harjutusi endale sobivaks kohandada. Treenimisel ammutame energiat heast muusikast ja roki rütmist – hea tuju ja ilusad lihased garanteeritud!

 

Yogalates

Yogalates vene keeles - Õpetab valitsema keha, emotsioone ja hingamist ning tugevdab läbi selle tervist. Tunni eesmärk on intrigeerida Hatha jooga ja Pilatese metoodikat – fitness,tugevus ja paindlikkus. Yogalatese harjutusi sooritatakse kas dünaamiliselt või staatiliselt lihtsamast keerulisemale. Asendid jagunevad selgroolülisid korrastavateks, tasakaalu ja keskendumisvõimet arendavateks ning lõdvestavateks. Jooga õpetab õigesti hingama ja lõdvestuma, valmistab ette meditatsiooniks, mis tagab meelerahu.

BootCamp

Militaarstiilis intervalltreening kõigile, kes soovivad endas arendada funktsionaalset jõudu ja vastupidavust ning kiirendada ainevahetust. Tund sobib nii alustavatele treeninghuvilistele kui ka edasijõudnutele - igaüks teeb nii palju kui tema suudab. Suurepärane lihastoonus on garanteeritud.

Zumba Gold

Zumba® Gold on rõõmus tantsuline treening, mis sarnaneb Zumba Fitnessile aga selles trennis me ei hüppa, sammud on lihtsamad ja sammude kombinatsioone on vähem.

Zumba Gold sobib inimesele, kes pole varem trennis käinud, veidi vanematele inimestele, beebiootuse ajal, ülekaalulistele ja ka siis, kui jalad ei taha põrutamist. Muuhulgas on täheldatud, et see aitab depressioonist jagu saada.

Muusika ja meeleolu on selles trennis sama rõõmus kui Zumba Fitnessis, kuigi muusika on veidi vaiksem! Teeme aga kõike lihtsalt veidi vähem hoogsalt, rohkem kontrollitult ning hoiame oma keha suurtest põrutustest. Tunni ajal jälgib treener trennis olevaid inimesi hoolsalt ja sätib tempo täpselt grupi vajadusi arvestades. Samuti räägib treener saalis oleva rahvaga, et kontrollida, et tempo pole läinud liiga suureks. Zumba Gold tund algab kava tutvustamisega, treener näitab ette rahulikult samme ja kes teeb kaasa see teeb, kes mitte, see mitte. Tutvustusele järgneb  tavapärane soojendus. Esimesed üks või kaks lugu me justkui ei tantsikski. Teeme liigutusi, mis soojendavad muusika saatel keha üles. Kui keha on valmis, siis alustame tantsulise osaga ning tunni lõpus on kaks lugu venituseks ning tasakaaluharjutusteks.

Rahulik, lihtne tantsu trenn. Sobib zumba ettevalmistuseks.

DanceMix

60 min

DanceMix on kõikidele tantsusõpradele olenemata Sinu varasemast kogemusest! Tempokas, lõbus ja hea enesetunne garanteeritud. Tule tantsima!

AeroFight

60 min

AeroFit - Suurepärane hoogsa muusika saatel tehtav intensiivne poksilaadne trenn. Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. 

Tund on sobilik nii meestele kui naistele ning ei eelda mingit varasemat võitluskunstite tundmist.

Jalalöögid, haagid, käelöögid jm kokkupanduna ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Tule ela oma emotsioonid välja ja kuluta palju kaloreid! 

 

EasyFit

Kerge ülesehitusega kogu keha hõlmav treening. Tund algab liikuva osaga ja järgnevad lihasharjutused. Sobib hästi algajatele!

PilatesFunc

55

PILATESFUNC on energiline ja FUN pilatese tehnikal põhinev treening, mis ühendab muusika ja distsipliini, et tugevdada eelkõige kõhu- ja seljalihaseid ning arendada lihaspainduvust ja tasakaalu.