Tutvustus

Tutvustus

BodyPump

Bodypump 60 min Les Mills kontsepttreening BODYPUMP® on muusika saatel tehtav jõuvastupidavus treening. Tunnis kasutatakse kangi, lisaraskuseid ja stepipinki. Tunniajase kangitreeningu käigus treenime kõiki keha suuremaid lihasrühmi. Treenija saab kangile asetatavate raskuste suurust ise reguleerida. See muudab treeningu kõigile jõukohaseks ja suurenevate raskuste puhul ka arendavaks, stimuleerides keha saavutama üha paremaid tulemusi. Fookuses on lihasvastupidavus ja suur korduste arv. 

Kõht-selg-tuhar

Kõht-selg-tuhar  – Lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese lihtsa soojendusega. Kasutatakse hantleid, stepipinke, fitballe, kummilinte jt vahendeid. Tund lõpeb venitusharjutustega.

BodyToning

Vaheldusrikas body-treening, kus kasutatakse erinevaid vahendeid, raskused saab valida vastavalt enda treenitusastmele. Funktsionaalsed harjutused kogu kehale! Läbi mille arendame lihasvastupidavust, tasakaalu ja liikuvust. Mitmekesine tund annab hea koormuse. Treening lõpeb lõõgastavate harjutustega.

 

Fitball&stretching

Kerge lihastreening, kus kasutatakse suurt võimlemispalli. Korraliku koormuse saavad korsetilihased ja õlavööde, treenitakse ka teisi lihaseid. Treening annab ilusa kehahoiaku ja tasakaalustatud lihased. Tund lõpeb mõnusa venitusega. Sobilik kõikidele olenemata treenituse astmest!

Fatburn

Treening algab aeroobse osaga, kus hoitakse pulssi rasvapõletustsoonis. Ei tehta keerulisi sammukombinatsioone. Tund on ülesehitatud nii, kus lihastreening vaheldub aeroobse osaga, kasutatakse ka kergemaid raskuseid ja stepipinki. Treening lõpeb kerge venitusega. Fatburn tund sobib kõigile, kes soovivad kaotada kaalu, arendada oma vastupidavust ja vormida kaunid lihased.

Ringtrenn

Treening algab sissejuhatusega, kus  tutvustatakse harjutusi ja nende sooritustehnikat. On sobilik nii algajale harrastajale kui ka edasijõudnud treenijale. Koormusi saab ise kergesti reguleerida vastavalt võimetele ja eesmärgile. Treening aitab viia lihased toonusesse ning parandada üldist füüsilist vormi. Põhiosa toimub  nn “jaamades”, sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale ~1 minuti jooksul, liikudes seejärel järgmisse “jaama”. Treeningu jooksul tehakse 10-12 harjutust ja 2-3 ringi. Treening lõpeb venitusharjutustega kõigile treenitud lihasgruppidele.

Insanity

Insanity on terve keha treeningprogramm, mis ei vaja lisa abivahendeid. Kasutades oma keharaskust, sooritatakse nn "max intervall" treening. See tähendab 3-5min jooksul läbitakse harjutused oma maximum levelini, millele
järgneb 30sek paus. Sellise treeninguga on võimalik kaotada kuni 1000kcal tunnis. Antud treeningul sa ainult ei põleta rasva vaid kasvatad ka lihasmassi. 
Insanity aitab tõsta aeroobset vastupidavust ja kaotada keharasva.
Mis teeb Insanity nii efektiivseks - kõrge intensiivsus leveliga aeroobne treening, mis sisaldab kükke, hüppeid, kätekõverdusi jpm. Hoolimata kõrgest intensiivsusest sobib treening ka vähem treenitud inimesele, sest harjutusi saab sooritada ka modifitseeritud varjandis - treeningu vältel näitab treener ette alati kaks variatsiooni harjutustest (kergem/raskem), mis võimaldab treenitaval endale antud ajahetkel just
sobivaima valiku leida.
Mis kõige parem - vähema ajaga saab rohkem kaloreid põletada, tugeva aeroobse mahu ja lihase vormimise.
Vastunäidustused: südamehaigused, selja-põlve traumad, rasedus, kõrge vererõhk.

JõusaaliABC 

Mõeldud uutele jõusaali huvilistele, kes aga ei tea, kuidas õigesti kardioseadmeid ja trenazööre kasutada. Samuti räägib treener, kuidas on hea üles ehitada efektiivne jõusaalitreening!

Step&Body

Stepipingiga tehtav treening. Tund algab soojendusega, kerge kombinatsioon stepipingil ja tunni teises pooles kasutatakse lihastrenniks erinevaid vahendeid (hantlid, kettad, matid jm) Tund sobib kõigile, kuna raskusi lihaspooles saab ise valida. Stepi treening põletab tõhusalt kaloreid ja on hea Sinu südamele! 

BodyShaping

Klassikaline sheiping - treeningsüsteem naistele, mis sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treening tagab ilusa ja esteetiliselt kena naiseliku keha, hea vormi ning veel parema enesetunde. Harjutused reitele + tuharalihastele + taljele + kõhulihastele ja õlgadele/ ülaseljale. Aeroobne reziim, 80% oleme maas. 

Zumba

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning fitnesselemente. ZUMBA® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening.

Zumba tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! Tunni lõpus treenime käsi ja kerelihaseid! Eelnev tantsuline kogemus pole üldse vajalik!

YOGAFUNC

YOGAFUNC 60min on fitness jooga tund muusika saatel, mis põhineb traditsioonilistel Ashtanga Vinyasa Yoga tehnikatel (asana, hingamine ja vinyasa). Tegemist ei ole traditsioonilise joogatunniga, vaid lõbusa ja efektiivse treeninguga. Tund sobib kõigile, kes soovivad proovida joogat ilma sügava süvenemiseta traditsioonilisse joogasse. Üks kava kestab 3 kuud. YOGAFUNCi harrastades saad tugevamaks, parandad painduvust ja tasakaalu, saad teadlikumaks oma kehast ning lahkud tunnist kindlasti hea positiivse laenguga.

bodyART

55 min

bodyART 55 min on Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne keha&meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. 
Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. Treening toimub paljajalu või sokkides ja mugavates sportlikes riietes. Sobib igal tasemel harrastajatele ja nii meestele kui naistele.

Bodybalance

55 min

Bodybalance 55 min Les Mills kontsepttreening BODYBALANCE® on harmooniline ühendus joogast, tai chi’st ja pilatesest. Täielik keskendumine, õige hingamine ja rida hoolikalt valitud harjutusi treenib meie jõudu, tasakaalu ja liikuvust ning seda kõike maheda muusika saatel. Treeningus saavad väga hea koormuse ka meie süvalihased, seda nii läbi harjutuste kui ka hea rühi hoidmise. Tehnika ja liigutuste kombinatsioon pakub füüsilist treeningut, ühtlasi tunneme aga ka sisemist rahu ja harmooniat.

Pilates Mix

55 min

Pilates 55 min – Pilatese süsteemi põhieesmärgiks on kerelihaste tugevdamine, lülisamba stabiliseerimine ning füüsilise ja vaimse tasakaalu saavutamine. Harjutusi tehakse aeglasemas tempos, oma keha tunnetades. Õpetatakse harjutuste sooritamise tehnikat, sõnavara, keha asendit. Pilatese põhimõteteks on keskendumine, kontrollimine, õige hingamine, liigutuste täpsus ja sujuvus.

DeepWork

60 min

DeepWork on atleetlik, lihtne, väsitav, unikaalne intervalne treeningprogramm. Tunnis lähtutakse viiest elemendist ning järgitakse Yin ja Yang seaduspärasusi, kombineerides vastandeid, vaimset keskendumist ja füüsilist pingutust. Treening toimub paljajalu.

Vinyasa jooga

55

Vinyasa jooga on dünaamiline joogastiil, kus hingamine ja liikumine on omavahel sünkroniseeritud. Läbi Vinyasa treeningu paraneb lihaste jõudlus, keha muutub painduvamaks, suureneb vastupidavus ning tasakaal. Tund algab häälestumise ning soojendusega. Seejärel liigume läbi päiksetervituste tunni põhiosa juurde, kus teeme harjutusi seistes, istudes, sügavaid ette- ja tahapainutusi, katsetame tasakaalu ja õpime huvitavaid asendeid. Tund annab kehale mõnusa koormuse, keskendudes ka kerelihaste treenimisele. Tunni füüsiline osa aitab ette valmistada tunni lõpusosas tehtavaks lõpulõdvestuseks (ca 10 min), mil õpime läbi praktika keha ja meelt rahustama.

Tund annab su kehale füüsilise koormuse ning asendite ühendamine teadliku hingamisega rahustab närvisüsteemi. Vinyasa jooga sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele jooga harrastajatele, kuna asenditel on palju variatsioone, seega saad ise raskusastme valida ja järgida oma keha võimeid.

Tund toimub paljajalu või sokkides. Riietus mugav/sportlik. Võta kaasa joogivesi

Yogalates

Yogalates vene keeles - Õpetab valitsema keha, emotsioone ja hingamist ning tugevdab läbi selle tervist. Tunni eesmärk on intrigeerida Hatha jooga ja Pilatese metoodikat – fitness,tugevus ja paindlikkus. Yogalatese harjutusi sooritatakse kas dünaamiliselt või staatiliselt lihtsamast keerulisemale. Asendid jagunevad selgroolülisid korrastavateks, tasakaalu ja keskendumisvõimet arendavateks ning lõdvestavateks. Jooga õpetab õigesti hingama ja lõdvestuma, valmistab ette meditatsiooniks, mis tagab meelerahu.

BootCamp

Militaarstiilis intervalltreening kõigile, kes soovivad arendada endas funktsionaalset jõudu ja vastupidavust ning kiirendada ainevahetust. Harjutusi sooritatakse valdavalt oma keha raskusega, vahel on ka kasutusel hantlid, kettad vm. Tund sobib nii alustavatele treeninghuvilistele, kui ka edasijõudnutele – igaüks teeb nii palju, kui tema suudab. Intensiivsed harjutusplokid kasvatavad tugevust ja vastupidavust ning tunni lõpus on „finaal“, kus saab end proovile panna! Tund lõpeb venitusega. Kuna treener annab kõrge intensiivsusega harjutuste korral ka alternatiive, annab see võimaluse oma treeningu intensiivsust ise reguleerida ning vastupidavust samm-sammult kasvatada. Suurepärane lihastoonus ja rasvapõletus on garanteeritud!

Twerkout

Twerkout on uus ja kuum tantsuline treening, mis on hoogne ja lõbus ning
põletab hulgaliselt kaloreid! Twerk on tõeline womanpower stiil ja lisaks
sellele, et see on fun, lisab ta ka enesekindlust ja naiselikkust.

Twerkout treeningus kasutame palju twerk-stiili liigutusi, mis keskendub
eelkõige Sinu tagumise poole ehk booty liikumisele, ent sealjuures ei jää
treenimata ka kogu ülejäänud keha! Tule tantsi oma keha vabaks!

DanceMix

60 min

DanceMix on kõikidele tantsusõpradele olenemata Sinu varasemast kogemusest! Tempokas, lõbus ja hea enesetunne garanteeritud. Tule tantsima!

AeroFight

60 min

AeroFit - Suurepärane hoogsa muusika saatel tehtav intensiivne poksilaadne trenn. Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. 

Tund on sobilik nii meestele kui naistele ning ei eelda mingit varasemat võitluskunstite tundmist.

Jalalöögid, haagid, käelöögid jm kokkupanduna ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Tule ela oma emotsioonid välja ja kuluta palju kaloreid! 

 

EasyFit

Kerge ülesehitusega kogu keha hõlmav treening. Tund algab liikuva osaga ja järgnevad lihasharjutused. Sobib hästi algajatele!

PilatesFunc

55

PILATESFUNC - energiline ja FUN Pilatese tehnikal põhinev treening, mis ühendab muusika ja distsipliini, et tugevdada eelkõige kõhu- ja seljalihaseid ning arendada lihaspainduvust ja tasakaalu. Sidudes erinevad harjutused spetsiifilise hingamisega, aitab täiustada stabiilset ja kontrollitud liikumist ning parandab koordinatsiooni ja kehahoiakut. Muusikal on PILATESFUNC’is oluline osa, lisades tunnile palju positiivset emotsiooni ning samal ajal tugevdab kogu keha lihaste vastupidavust.

Fitness For You

FOR YOU ehk väga personaalse lähenemisega rühmatrenn, mille eest lisa maksma ei pea!
Treener lähtub inimeste olust - olgu see siis rasedus, ülekaal, kaua treeningutest eemalolek, mõni kergem vigastus, vanuse number jne
Treener näitab erinevate raskustega harjutusi ning sealt saabki iga treenija endale sobiva!
Tund algab kerge soojendusega, tehakse erinevaid lihasharjutusi kogu kehale ning lõpetuseks kerged venitused.
Treeningu tempo on rahulik, vahepeal on pause, kindlasti kaasa veepudel! 

Teisipäevases tunnis tehakse jooga ja pilatese harjutusi.
Neljapäevases tunnis tehakse harjutusi kangiga, ka algajad saavad hakkama!

Hatha Yoga

CLASS DESCRIPTION

•    Based on Hatha yoga foundation

•    Focus on Yogic postures, Mudras, breathing, and deep relaxation techniques.

•    Strengthens, flexes, and straightens the spine

•    Tones the human back, Relieves Back/shoulders pain

•    Energizes musculoskeletal system

•    Stimulate metabolism

•    Relaxes Nerves and Mind

The language of Instruction: English

Recommended for all working class, fitness & flexibility seekers

Step Fatburn

55

STEP FATBURN on treening, mis sobib kõigile, kellele meeldib panna end proovile kasutades stepipinki. 55 minutit kestev treening on sobiv kõigile, vaatamata eale ja füüsilisele ettevalmistusele.

Trenni alustame soojendusega, millele järgneb lihastreeningu osa, kasutades stepipinki ning treening lõpeb venitusharjutustega.Treeningus kasutame ka erinevaid abivahendeid- hantlid, kummilint, ketas jne. 

Trennis ei tehta keerulisi sammukombinatsioone, tänu millele on trenn kergesti järgitav ning sobilik hästi igas vanuses ning treeningtasemega huvilisele.

Trenni tulemusena parandad oma südame-veresoondkonna tööd, tõstad üldist vastupidavust, tugevdad ala- ja ülakeha lihaseid ning vabaned liigsetest kilodest.

Core Fit Yoga

See on voolav liikumine ühest asendist teise, kus põhirõhk on kerelihaste aktiveerimisel ja tugevdamisel.
Paraneb ka painduvus, tasakaal, liigeste liikuvus, kiireneb ainevahetus, tugevneb immuunsüsteem ja rahuneb närvisüsteem.
Tund lõpeb lõdvestusega ja sobib igale tasemele treenijale.

Abs30

30

Treeningu käigus töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Suuremat rõhku pannakse kõhulihaste tugevdamisele, aga treenitakse ka seljalihaseid.

Treening algab soojendusega, millele järgnevad lihasharjutused ning treening lõppeb venitusega. Tund kestab 30 minutit ja sobib ka algajatele!

 

FitBox

Intensiivne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust, võhma, kiirust, tugevust ning on tõhus rasvapõletaja. Treeningus kasutatakse harjutuste sooritamisel taipoksi, kikkpoksi ja taekwondo elemente. Tunnis tehakse jala-, käe-, küünarnuki- ja põlvelööke kasutades abivahendina poksikotte. Sooritatakse mitmeid vastupidavusharjutusi ning tund lõpeb kerelihaste harjutustega matil ja venitusega. Raskemate harjutuste puhul näitab treener ka kergemaid alternatiive, misläbi saab treenija valida endale hetkel sobivaima variandi ning ise reguleerida treeningu intensiivsust. Treeningu intervall-stiilis ülesehitus tagab tõhusa rasvapõletuse, kasvatab võhma ning tugevdab südamelihaskonda. Tund sobib nii meestele kui naistele ja osalemiseks ei ole vaja eelteadmisi.

Ashtanga jooga

Jooga põhiliseks eesmärgiks on oma mõtted igapäevaelust välja lülitada ning lubada seeläbi oma kehal tagasi õigesse rütmi langeda. Ashtanga joogas toimub see läbi üsna raske füüsilise trenni. Lisaks silmaga nähtavatele positsioonidele õpime, kuidas kasutada ujjay hingamist ning kehalukkusid ehk bandhasid ning muutume seeläbi tasakaalukamaks, painduvamaks ning tugevamaks. Põhiliselt teeme Ashtanga esimese seeria harjutusi, kuid et igal asanal ehk poosil on lihtsamad ning keerulisemad variandid, siis on tund sobilik nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Boxing

Parajalt intensiivne üldfüüsiline treening mis arendab võhma, kiirust, vastupidavust ning löögitehnikat.
Treeningus kasutatakse harjutuste sooritamiseks klassikalise poksi elemente, lööke ja liikumisi.
Sooritatakse ka kõhu ja kerelihaste harjutusi, kasutame hüppenööri, topispalle ning harjutame lööke kotil.
Kui treeningu üldtempo tundub liiga intensiivne siis saab treenija sellest vabalt teada anda ning jätkata trenni endale sobivaimas tempos.
Treening on mõeldud nii naistele kui meestele ning ei nõua eelteadmisi.

NB! kui võimalik, võta kaasa oma poksikindad (hea oleks ka omada sidemeid)

BodyTransform

Tahad muuta oma keha? Aga ei tea, kuidas... Meie aitame!

BodyTransform on keskmise raskusastmega treening, kus lihasharjutused on kombineeritud cardio-harjutustega. Tegemist on üldfüüsilise intervalltreeninguga, mille vältel põletatakse palju rasva, vormitakse kogu keha lihaseid ja kasvatatakse lihasvastupidavust. Kasutusel on erinevad treeningvahendid - hantlid, kang või kettad, kuid mitmed harjutused sooritatakse ka oma keha raskusega. Alustatakse soojendusega, millele järgneb tööosa ning tunni lõpetab lõõgastav venitus. Treening sobib nii algajale, kui edasijõudnule, kuna raskematele harjutustele annab treener ka lihtsamad alternatiivid. Seeläbi saab treenija ise reguleerida treeningu intensiivsust lähtudes oma treenituse astmest ning enesetundest. Koormuse saab kogu keha ja regulaarsus tagab kiired silmnähtavad tulemused!