Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Tallinn

Genes-Deivid Pikani

Personaaltreener

Hipodroomi, Tõnismäe, Peetri

Genes-Deivid on mitmekülgne treener ja sportlane. Ta on jõusaalitreeningutega tegelenud aktiivselt 10 aastat ja olnud jalgpallur 16 aastat. Selle aja jooksul on Genes-Deivid omandanud spetsiifilisi teadmisi vastupidavussportlase, võistlussportlase, kulturismi ning fitnessi treeningute alal. Lisaks eelnevale on ta läbinud viimaste aastate jooksul
erinevaid koolitusi meditsiini, jõusaalitreeningute ning toitumisvaldkonnas. Samuti harinud ennast pidevalt enesekaitse kursustega.
Omab vastava eriala kutsetunnistust. Töötanud Austraalias erinevates jōusaalides koostades treening- ning toitumiskavasid.
Hetkel tegeleb Genes kulturismiga osaledes aktiivselt ka võistlustel. Genes-Deivid juba teab, mida teha selleks, et voolida täiuslik keha! Tema arvates sobib kõikidele inimestele reeglina samalaadne treening, kuid maht, intensiivsus ja sagedus on põhilised, mis tuleb igal inimesel individuaalselt paika panna.

Treeninguid annan 24/7 Fitness Hipodroomi, Tõnismäe ja Peetri klubis.

Kirke Kirt

Jõusaali- ja rühmatreener

Akadeemia, Laki

Minu hing kuulub spordile!
Olen spordiga tegelenud lapsest saati. Seitse aastat tegelesin kettaheitmise ja kuulitõukega.
Olen olnud Eesti Meister kettaheitmises ja kuulitõukes.
4 aastat olen tegelenud bikini fitnessiga.
Saavutanud selle millest olen unistanud.

Soovin inspireerida inimesi oma unistusi täide viima!

Pooldan pikaajalist ja jätkusuutlikku lähenemist ning muudatuste järk-järgulist tegemist.

Olen sulle toeks, et liikuda tervema elustiili suunas.
Tule ja viime koos täide sinu unistuse!
Ilus on olla kui kole on möödas!

Annab personaaltreeninguid Akadeemia Tee 30 ja Laki Põik 4 klubides.

Aleksandr Volkov

Personaaltreener

Akadeemia, Mustamäe tee, Priisle, Tõnismäe, Peetri

Тренер 3-ей категории

Тренерская категория Эстонского Олимпийского Комитета.

Персональный тренер/alexsartofit@gmail.com

Персональные тренировки для женщин и мужчин.

Программы тренировок и планы питания.

Похудение и набор мышечной массы.

Принцип моих тренировок - построение красивой, эстетичной фигуры.

alexsartofit@gmail.com

Instagram: @alex_sarto

Annab personaaltreeninguid Akadeemia tee 30 ja Priisle tee 16 klubides.

Mari Pukk

Personaaltreener

Laki

Alustasin jõusaali treeningutega 33-aastaselt. Olen ise aastaid personaaltreeneri käe all treeninud ja seetõttu tean kui suur tähtsus on personaaltreeneril. Oskused ja teadmised tulevad kogemustega. Leian, et treeningutega alustades on personaaltreeneri tähtsus väga oluline. Aitan teil treenides tekitada enda ellu uus ja mõnus harjumus ning muuta seeläbi ka oma keha ilusamaks.

 

Olen aktiivselt võistelnud bikiinifitnessis 4 aastat ja siiani osalenud kokku 25 võistlusel ning saavutanud mitmeid auhinnalisi tulemusi. Tean, mida tähendab võistlusdieet ja võistleja elustiil ning kuidas on seeläbi võimalik saavutada parim visuaalne tulemus.

Lisaks õpin Transpersonaalset psühholoogiat, mis kindlasti on suureks abiks treeneritöös ning inimeste suunamises nauditava elustiili ja õnnelikuma Mina poole.

 

Ootan personaaltreeningutesse igas vanuses mehi ja naisi. Nii algajaid kui edasijõudnuid ja ka võistlevaid sportlasi.

 

Läbitud kursused ja kutsetunnistused:

 • Personaaltreeneri kutsetunnistust EKR3 tasemel
 • Eesti taseme kulturismi ja fitnessi kohtunik
 • 5 sammu intuitiivse toitumiseni
 • erinevad treenerite täiendkoolitused

 

 

Kontakt: maripukk.fitness@gmail.com

 

Annan personaaltreeninguid Laki Põik 4 

 

Anastasia Gavris

Personaaltreener

Priisle, Hipodroomi

 

Спорт – моя жизнь! С детства занималась спортивными бальными танцами, на протяжении десяти лет.

В 2016 году начала свою подготовку к первым соревнованиям в категории фитнес бикини, после чего поняла, что я нашла себя и двигаюсь в правильном направлении.

Окончила обучение в колледже Бена Вейдера в Санкт-Петербурге (Помощник инструктора бодибилдинга и фитнеса), а также получила сертификат «Персональный фитнес-тренер»  в Ассоциации Профессионалов Фитнеса в Москве. Владею лицензией в EHFA - европейском реестре сообщества здоровья и фитнеса EREPS.

Вне зависимости от твоей цели, будь то похудение, набор мышечной массы, улучшение физических показателей, или же укрепление осанки, я знаю, как тебе помочь!

 

Tegelesin 10 aastat võistlustantsuga professionaalsel tasemel, kuid 

2016. aastal olen otsustanud proovida midagi uut ja alustasin ettevalmistusi esimeseks võistluseks bikini fitnessis. Ettevalmistuste käigus aina rohkem sain aru - olen ennast leidnud ja liigun õiges suunas. 

Lõpetasin fitnessi ja kulturismi juhendaja abi eriala Ben Weideri fitnessi ja kulturismi kolledžis Peterburis ning sain Moskvas Fitnessi Professionaalide Assotsiatsiooni (Fitness Professional Association) personaaltreeneri sertifikaadi. Oman litsentsi EHFA (Euroopa Tervise- ja Fitnessi Assotsiatsioon) kogukonna registris EREPS. 

Sõltumata Sinu eesmärgist, olgu selleks kehakaalu langetamine, lihasmassi kasvatamine, kehalise võimekuse või oma rühi parandamine, ma tean, kuidas Sind aidata!

 

Kontakt:

Tel: +37258149792

e-mail: anastasia.gavris@gmail.com

Instagram: @anastasia.gavris

Annab personaaltreeninguid Priisle Tee 16 klubis.

Viktoria Viktorova

Personaaltreener

Akadeemia, Priisle

Тренер 3-категории

Тренерская категория Эстонского Олимпийского комитета.

Персональные тренировки для девушек и женщин .

Программы тренировок и планы питания.

Похудение и набор мышечной массы.

Принцип моих тренировок -построение красивой, женственной и эстетичной
фигуры.

Viktoriafit247@gmail.com

Instagram: @viksi_vik

Annab personaaltreeninguid Priisle tee 16 ja Akadeemia tee 30 klubides.

Lauri Birkan

Personaal- ja rühmatreener

Tõnismäe, Hipodroomi, Akadeemia, Laki

Lauri on lõpetanud viieaastase kehakultuuriõppe Tallinna Pedagoogikaülikoolis – 2001. aastal. Sellele järgnenud 10 aastat kuulus ta Eesti kergejõustiku paremikku nii 400m kui ka 400m tõkkejooksus ning tuli Eesti meistriks 400m ja 4x400m jooksus. Kuuludes Eesti koondisesse kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa karika MV esiliigas. Pärast tõsisema spordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud paralleelselt ajakirjaniku ja treenerina, juhendades nii noori kui ka täiskasvanuid.

Lauri on pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina, puutudes seejuures kokku nii kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite kui ka tennistidega – harrastajate ja professionaalidega, töötades lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas.

Lauri omab EOK kergejõustikutreeneri kutsetunnitust ning on täiendanud enda teadmisi läbides nii klassikalise massaaži, seljamassaaži kui ka manuaalteraapia kursused M. I. Massaažikoolis.

Lauri lähtub treeningutel põhimõttest, et enne tõsisemate lisaraskuste appi võtmist peaks inimene esmalt tulema toime oma enda kehaga. Ükskõik milliste koormustega treenides ei tohi ära unustada vundamenti – kui süvalihased on nõrgad, väsib keha kiiremini ning sõltumata spordialast kannatab soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on oma olemuselt mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus paljudest.

Telefon: +372 5119814

lauri.birkan@gmail.com

Marko Tooming

Personaal- ja jõusaalitreener

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst, Rakvere

Olen teinud ja teen vahetut koostööd erinevate selle ala professionaalide ja treeneritega. Olen läbinud ka EKFL koolituse.
Kuna olen ise võistlev kulturist, siis rakendanud teadmisi ka enda peal ning pole piirdunud pelgalt teooriaga.
Parimad saavutused: IFBB PRO Legaue William Bonac Classic 2019 classic physique kategoorias 2. koht , Läti Meistrivõistlused 2019 1.koht kulturismis,  Mr.Universe 3.koht ja Balti MV 2.koht kulturismis jne.

Juhendan nii toitumise, toidulisandite kui ka treeningutega.
Ootan trenni nii inimesi, kellel on kõrgemad eesmärgid (vormi saavutamisel ning võistlustasandil) kui ka neid, kes soovivad lihtsalt oma keha vormida ja vormis hoida.
Enamasti piisab 1-3 treeningust, et edaspidi omal käel hakkama saada kuid see on kindlasti vajalik, et areng oleks kiirem ja teaksite, mis teete!

Treeninguid annan 24-7-Fitness Mustamäe klubides (Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Mustamäe tee 4) ja soovi korral ka Nõmmel Manta hoones (Vabaduse pst 174B) ning Rakvere klubis.
Kliente juhendan spordiklubides eelneval kokkuleppel ajavahemikus E-R 08:00-16:00.
1x treening 29.90 eur

Kontakt: trainhard.ee@yahoo.com või võta minuga ühendust Facebookis https://www.facebook.com/your.fitness.body/

Lilian Rannu

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst

Sport on mind saatnud terve elu. Nooruses tegelesin kergejõustikuga ning minu teiseks suureks kireks on olnud tantsimine. Olen hetkel võistlev fitness-sportlane ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu eesti taseme kohtunik.
Võistleva sportlasena olen viimastel aastatel enda teadmisi täiendanud erinevate treeneritele ja sportlastele suunatud koolitustega ning omanadunud ka Eesti Olümpiakomitee III taseme treenerikvalifikatsiooni kulturismis ja fitnessis. Minu jaoks on kõige olulisem treenida mitmekülgselt, turvaliselt ning lähtuvalt inimesest ja tema eesmärkidest. Keha on tervik ning selle treenimisel tuleb ka sellest lähtuda. Sama oluline on treenimisel ka vaimse poolega arvestamine ning tasakaalu leidmine.
Soov on aidata inimestel mõista, mis toimib ja mis mitte. Olles ise võistlev fitnesssportlane, tean mis on võistlusdieet, mida nõuab füüsise parendamine ning seatud
sihtide/eesmärkide poole pürgimine.
Ära lükka oma paremat vormi järgmisesse nädalasse, kuusse, aastasse! Võta julgelt ühendust ja hakkame juba homme pihta!
Annan personaaltreeninguid Nõmmel Vabaduse pst 174B, Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4 klubides

Grete Udras

Laki, Akadeemia, Hipodroomi, Tõnismäe

Tegelen juba 20 aasta kergejõustikuga ja olen esindanud Eestit erinevatel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Minu suurimaks eesmärgiks on pääseda 2020 aasta Tokyo olümpiamängudele.

Rühmatreenerina, jõusaalitreenerina ja personaaltreenerina alustasin tööd 2011 aastal spordiklubis Gymleco ehk praeguses 24-7 fitnessis.

2012- 2015 Tartu Ülikool, Sporditeaduste bakalaureus.

2017- 19.06. 2019 Tartu Ülikool, Meditsiiniteaduste valdkond- Sporditeaduste magister treener-spordijuhi erialal.

Lisaks olen läbinud Kulturismi- ja fitnessitreenerite erialase koolituse I-III tasemele ja oman kergejõustiku treeneri 6 taset.

 • Personaaltreeningud
 • Toitumisnõustamine
 • Kaalu alandamine
 • Noorte/laste treeningud
 • Eakate treeningud
 • Erinevate spordialade üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE)
 • Korsetilihaste tugevdamine/ rühi parandamine
 • Terapeutilised harjutused ehk liikumisravi harjutused (erinevate vigastuste korral)

Veronika Makarova

Personaal- ja jõusaalitreener

Priisle, Laki, Tähesaju

Saalid: Laki põik 4 ja Priisle tee 16

Natalja Pavlova

Personaaltreener

Hipodroomi, Laki, Akadeemia, Priisle, Peetri, Tõnismäe, Vabaduse pst

+37256045444

Argo Ader

Personaaltreener

Peetri

Argo annab personaaltreeninguid Peetri klubis

Hannes Haav

Personaaltreener
Hipodroomi, Akadeemia, Laki, Priisle, Vabaduse pst, Tõnismäe, Peetri

Hannes Haav on rahvusvaheliselt tunnustatud EQF 4 taseme personaaltreener. Ta on tegelenud erinevate spordialadega (kergejõustik, kick poks) ja spordiala spetsiifikat arvestava jõutreeningu ning toitumisega juba varasest teismeeast. Viimased 16 aastat on Hannes tegelenud jõusaalitreeningutega ning kombineerinud neid erinevate kardiovaskulaarset võimekust arendavate aladega (jooksmine, suusatamine, ujumine). Tervislik eluviis on tema jaoks elustiil.
Treening- ja toitumiskavade disainimisel tugineb Hannes teadusallikatele ning lähtub kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilisest eripärast.

Mustamäe tee 4, Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Priisle tee 16, Vabaduse pst 174B, Tõnismägi 11A

Reiko Urbla

Personaaltreener

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Jõusaalitreeningutega alustasin juba 2011.aastal. Treenerina aitan Sul treeningutega korrektselt ja korrapäraselt alustada, et alustatu ei jääks pooleli ning tulemus saavutamata.

Olen enamuse oma elust olnud seotud spordiga – noorena mängisin pikalt korvpalli ning nüüd kuuluvad jõusaalitreeningud minu igapäevaellu.

Teemad, mida oleksin soovinud teada jõusaalitreeningutega alustamisel – toitumine, harjutuste tehnika ning valik. Neid pean treenimisel väga oluliseks ning seda soovin anda edasi ka Sulle!
Tule minuga trenni, paneme tehnika ja harjutused paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon.

 

Personaaltreeneri kutsetunnistus EKR 4 tasemel


Personaaltreeninguid annan Hipodroomi (Mustamäe tee 4), Akadeemia tee 30 ja Peetri klubides.

 

Kontakt : reiko.urbla@gmail.com

Arina Garšina

Personaaltreener

Akadeemia, Priisle, Hipodroomi, Tõnismäe

Arina Garšina on lõpetanud Tallinna Ülikoolis Bakalaureuseõppe Kehakultuuri erialal. Samuti Arina omab rahvusvaheliselt tunnustatud ISSA Personaaltreeneri (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) ning EKR5 Ujumistreeneri kutseid. Arina on lapsepõlvest saadik tegelenud ujumisega. Ta on tulnud mitu korda Eesti meistriks ja olnud Eesti Rekordi omanik. Samuti paremate ujumistulemuste jaoks ta treenis 5 aastat jõusaalis personaaltreeneriga. Nii viisi Arina armus veelgi rohkem treeningutesse eriti jõutreenigutesse. Ning sellest sündis ka soov arendada oma teadmisi spordivaldkonnas edasi ja asuda tööle treenerina, et ka teistele edasi anda neid teadmisi ja kirge treenimise vastu.

Арина Гаршина окончила факультет Физической культуры в Таллиннском университете со степенью Бакалавра. Арина также имеет международную лицензию Персонального тренера ISSA (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) и тренерскую категорию по плаванию EKR5. Арина плавает с детства. Она несколько раз становилась чемпионкой Эстонии и имела рекорд Эстонии. Арина также для достижения лучших результатов в воде тренировалась с персональным тренером в тренажерном зале около 5 лет. Таким образом, Арина еще больше полюбила тренировки, особенно силовые. После этого опыта у Арины появилось желание еще больше развивать свои познания в спорте и работать тренером, чтобы передавать эти знания и страсть к тренировкам своим подопечным.

Telefon: +372 53321356
Instagram: @arinagarshina

Merit Aamisepp

Personaaltreener

Vabaduse pst, Hipodroomi, Peetri

Olen spordiga tegelenud juba 18 aastat. Ilmselt nii nagu enamus personaaltreenereid meie kirg ja hobi on sport ja kõik sellega seonduv. Oman hinnatud FAF Personal Trainer litsentsi ning lisaks sellele olen ka kickpoksi treener.
Olen brändi Hiit & Boxing For Ladies looja (Instagram: hiitandboxing_for_ladies).


Minu sooviks on lisaks jõusaali tehnika lihvimisele muuta oma kliendi elustiili. Soovitud eesmärkideni jõudmiseks on vaja distsipliini ja kindlat tegevuskava nii toitumises kui ka treeningutes. Selleks aga, et HOIDA head vormi ja lihvida seda ajaga veelgi paremaks on vaja terviklikult toetavat elustiili.


Aitan Sul muuta paremaks ka toitumisharjumusi, et jõuaksid elus punkti, kus saavutad endale seatud eesmärgid ning märkad positiivseid muutusi nii väliselt kui ka sisemiselt.

Usun, et terve ja tugev füüsiline vorm saab ennekõike alguse inimese mõtteviisist.


Võta minuga ühendust kui tundsid, et oled minuga ühel nõul ning vajad elumuutusteks personaaltreeneri tuge:


telefon: +37259085454

email: meritaamisepp@hotmail.com

Egert Oiov

Personaaltreener

Hipodroomi, Peetri, Akadeemia, Laki

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga enam kui 15 aastat. Viimased 5 aastat olen keskendunud sajaprotsendiliselt personaaltreeningutele. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi viienda taseme treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune personaaltreeneri kogemus on kinnitanut üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid sead sa endale ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen aktiivselt võistlusspordiga, olen 4-kordne Eesti meister ja karikavõitja ning maailma neljas mees klassikalises kulturismis. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lai kogemustepagas nii treeneri kui sportlasena on kinnitanud, et edu saab tuua ainult individuaalne lähenemine!

Võta minuga ühendust – koos saavutame soovitud tulemuse!

Veronika Gzirišvili

Personaaltreener

Priisle, Tõnismäe, Hipodroomi

+37256333561
WhatsApp +37124794272
English/Russian

Jelizaveta Ivanova

Personaaltreener

Laki

Имею диплом об окончании Колледжа фитнеса и бодибилдинга имени Бена Вейдера
(Weider College of Fitness & Bodybuilding).

Квалифицированный инструктор фитнеса, бодибилдинга и оздоровительной физической культуры.

Квалифицированный специалист по эргогенической диететике на основании пройденного базового обучения и семинаров по нутрициологии.


Instagram: @Jelizfit
Jelizaveta.ivanova23@gmail.com

Ingmar Loo

Personaaltreener

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe, Vabaduse pst

Suur osa oma noorusest mängisin jalgpalli. Peale jalavigastust otsustasin tegelema hakata jõusaali treeninguga. Alustasin nagu ilmselt paljud noored fitness.ee-st saanud kava järgi, aga üsna kiirelt sai selgeks, et päris nii lihtsalt see ei käi.
Nüüdseks olen tegelenud jõusaaliga kokku 10 aastat. Omandanud erinevaid teadmisi treeningteadusest nii teistelt treeneritelt, treeninpartneritelt, kui ka ise juurde õppides.

Igapäevaselt töötan tuletõrje komandos päästjana, mis eeldab ka endal vastavat treening valmidust.

Oman rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri kutsetunnistust.

Minu sooviks treenerina on motiveerida ja aidata sind enda püstitatud eesmärkideni, lähtudes siis õigetest treeningvõtetest ja toitumisharjumustest, mis sobivad just sulle. Samas muuta treening võimalikult huvitavaks ja harida sind iseseisvalt treenima.

Võta julgelt minuga ühendust, paneme paika eesmärgid ja saavutame need!

Piret Lauk

Personaaltreener, toitumisnõustaja

Peetri, Akadeemia

Olen läbinud personaaltreenerite tasemekoolituse Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidus ning toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias. Lisaks täiendan end pidevalt erinevatel treeningute- ja toitumisalastel koolitustel ja seminaridel.

Sport on saatnud mind kogu elu. Olen kuulunud Eesti koondisesse nii jalgrattasõidus kui ka fitnessis. Jõutreeningutega olen tegelenud 9 aastat, millest viimased neli jaganud enda teadmisi ja kogemusi ka teistega.

Usun, et kehaline aktiivsus ning tasakaalustatud toitumine suudavad asendada mitmeid ravimeid, kuid üksi ravim ei suuda asendada tervislikku toidulauda ning piisavat füüsilist koormust. Treeneriameti juures köidab mind justnimelt võimalus näha kliendi enesetunde, tervise ja kehakuju paranemist ning eesmärkide saavutamist.

Treening peab olema personaalne, vastavalt isiklikele eesmärkidele ning otseloomulikult nauditav – töö ja lõbu käsikäes.

 • Jõutreening
 • Toitumisnõustamine
 • Kaalulangetus
 • Lapseootel naiste/ sünnitusjärgne treening

 

Kontakt:

Tel: +372 56965755
Email: piret@vormiloojad.ee
www.vormiloojad.ee
IG ja Facebook: Vormiloojad

Jevgeni Kudrejev

Personaaltreener

Priisle, Hipodroomi, Akadeemia

Предлагаю услуги персонального тренера.

● Я, Евгений Кудреев, сертифицированный персональный тренер.
● Культуризмом занимаюсь 14 лет, расту и развиваюсь в своих достижениях.
● Первые тренировки начал проводить 8 лет назад.
● Ранее выступал на соревнованиях по культуризму. Имеется опыт подготовки к соревнованиям.
➡️Приглашаю всех присоединиться и достигать новых вершин вместе!

Тренировки проходят в сети залов 24-7fitness.
● Prisle 16
● Mustamäe tee 4
● Akadeemia tee 30
По всем вопросам пишите в личные сообщения (ЛС), messenger, viber, telegram +372 55902063

Персональный тренер это:
● Залог безопасности выполнения упражнений.
● Эффективность тренировочных программ.
● Возможность в минимальные сроки грамотно и безопасно добиться желаемых результатов.

➡️Спортивное питание по низким ценам ℹwww.bodyfitness.eeℹ

Ketlin Kuuskne

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee, Tõnismäe, Vabaduse pst, Peetri

Ketlin Kuuskne on treener, tervisliku eluviisi edendaja ja wellness fitness võistleja. Tervislik eluviis on minu kirg ja minu missiooniks on aidata ja inspireerida kõiki oma elukvaliteeti tõstma!
Isiklikud suuremad saavutused on 2020 sügishooajal saavutatud kuld nii Riias kui ka Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis, wellness fitness kategoorias.
Suuremat rahulolu valmistab aga mulle mitmekümnete rahulolevate õpilaste tulemused, kes on minu juhendamisel saavutanud oma kõrgema elukvaliteedi.
Edendan tervislikku eluviisi läbi kolme valdkonna: toitumine, treeningud ja mõtteviis. Seda kõike nii personaalselt kui grupiviisiliselt.
Koduleht: https://www.fitprana.com/
<https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.fitprana.com%2F%3Ffbclid%3DIwAR2pGU7DCEGq-h0TDiU9ZPxQ4hi81S1tjr_Gxir8IPwlO4mvAwSQOcTdma4&h=AT0miLSd-sBcQiuV9k1D3Wh2lOkDm3ox1MuM5fqJImGsB-Hg_blj2ryhGr4K08mM6CRSdWnFxG3HTzfujhyfSnj-QoSTxLPJnJJcIe-Wblu2JhNpFlVJ0hZFum5_vf1EUxKlRw>
FB ja insta: Fit Prana

Sinu parima elukvaliteedi terviseks!
Ketlin

Kevin Lutt

Personaaltreener

Priisle, Tõnismäe, Akadeemia, Hipodroomi

Oman kulturismi ja fitnessi treeneri kvalifikatsiooni (EKR-3) Eesti Olümpiakomiteest. Kõrgeima astme treeneri ja rahvusvahelise IFBB kohtuniku Aleksandr Nazarenko õpilane. Alustasin spordiga seitsmeaastasena. Enne jõusaali tegelesin kergejõustikuga ja poksiga. Valmistun ette rannafitnessi võistlusteks (Men's Physique). Kasutan kaasaegseid uuringuid. Sõltumata sellest, millised eesmärgid sul on, ma aitan sind jõuda nendeni kiiremini! Näeme trennis!

Kontakt:
Tel: +372 58366129
Email: luttkevin@gmail.com
Insta: @wolfalike_

Erik Int

Olen 29 aastane mees kes tulnud Eesti meistriks kőikides vanuseklassides maadluses .
Samuti esindanud Eesti riiki rahuvusvahelisel areenil kui ka Euroopa meistrivőistlustel.
Oman teadmisi vastupidavustreeningu, jőu arengu ning kardio valdkonnas .

Valdan Eesti , vene ja inglise keelt suhtlustasemel .

Lisainfo saamiseks pöörduda Erik182@mail.ru

Monika Aarniste

Tõnismäe, Mustamäe tee, Akadeemia tee, Peetri

Meil kõigil on treeningsaalis omad väljakutsed ja eesmärgid. Olenemata sellest, kas Sinu soov on kaalu langetada, lihasmassi kasvatada, oma keha treeningutega vormis hoida või teed Sa esimesi samme jõusaalis, siis aitan Sul Sinu eesmärkide poole liikuda. 

Iga inimene on erinev ning minu jaoks on oluline, et Sina saavutad soovitud tulemuse ning samal ajal naudid kogu protsessi :)

Aktiivne liikumine on minuga kaasas käinud kogu elu. Viimased 8 aastat on mul silma särama pannud nii rühma- kui ka jõusaalitreeningud. Olen läbinud Intensive Personal Trainer personaaltreeneri koolituse ning oman rahvusvahelist sertifikaati (EQF tase 4). Lisaks olen läbinud nii rühmatreeneri baas- kui ka jätkukoolituse ja EEVL rühmatreeneri koolituse tase 3. 

Koos liigume tervislikuma Sinu suunas! 

Kirjuta mulle: monika.aarniste@gmail.com

Liisa Hunt

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee

Keir Pool

Personaaltreener

Akadeemia, Hipodroomi ja Peetri

Olen jõusaalitreeningutega tegelenud juba 14-aastasest alates. Algusaastatel sai palju vigu tehtud treenimises, toitumises ja trennide ülesehituses. Neid vigu oleks saanud vältida, kui oleksin saanud õigel ajal juhendamist, kuidas jõusaalis mõistlikult treenida. 

 

Teadmatuse tõttu võib jääda algul progress väikeseks ja kui treeningute tulemusel ei näe me muutusi oma kehas, siis ei teki ka jõusaalis käimise harjumust. Leian, et treeneri roll on oluline iga treenija jaoks, kes soovib enda treeningutest saada maksimumi. 

 

Viimased kolm aastat olen ka ise treeninud treeneri juhendamise järgi. Olenemata sellest, et olin enne seda pikalt jõusaalis trenni teinud, võin ma julgelt öelda, et olen viimase kolme aastaga õppinud kordades rohkem toitumise, trennide ülesehituse ja harjutuste tehnika kohta. Selle tulemusel on minu treeningud muutunud palju efektiivsemaks. Seega soovitan nii algajatel kui ka edasijõudnutel pöörduda personaaltreeneri poole.

 

Personaaltreeninguid annan Akadeemia, Hipodroomi ja Peetri klubides. Minu e-post: keirpool@gmail.com

Aleksandra Kuznetsova

Personaaltreener

Hipodroomi, Laki

Mihhail Putskov

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismäe

Чемпион и многократный призёр Эстонии по Культуризму!!

20+Лет профессионально опыта!
Образование: Высшая Школа Фитнеса (Москва)
WORLD FITNESS FEDERATION(EU)

☑️Индивидуальные тренировочные программы на снижение веса

☑️Набор мышечной массы,коррекция фигуры и улучшение общего физического состояния

☑️Консультации по питанию

☑️Контроль над техникой выполнения упражнения

Залы:24/7 fitness
❗Akadeemia tee 30

❗Mustamae tee 4

❗Laki poik 4

❗Priisle tee 16

❗Tonismagi Premium

Kontakt: mp.fitness.eesti@gmail.com
Insta:mp_fitness_eesti
Tel:56487979
Viber:56487979
WhatsApp :56487979

Eesti meister ja mitmekordne auhinna võitja kulturismis!!!!

Rohkem kui 20 aastat professionaalset kogemust! Haridus: Fitnessi Kõrgkool (Moskva)...
WORLD FITNESS FEDERATION (EU)
- individuaalsed treeningkavad kehakaalu langetamiseks
- musklimassi kasvatamine, figuuri korrekteerimine, füüsilise üldseisundi parendamine
- toitumise nõustamine
- harjutuste tehnika kontroll ning jälgimine

Kristina Ibragimova

Peetri, Priisle, Vabaduse pst, Tähesaju

☑️Sertifitseeritud personaal ja rühma treener

 

☑️Toitumisnõustaja -toitumisspetsialist

 

Teenused:

✔️Kaalulangetus

✔️lihamassi kasvatamine

✔️toitumisnõustaja 

✔️treeningplaani ja toitukava koostamine vastavalt teie vajadusele . 

✔️Paindlik ajakavaajaka

 

stiinagroupp@gmail.com

+37256816637

 

☑️Комплексные услуги сертифицированного тренера персональных и групповых тренировок .

☑️диетолог-нутрициолог

 

Индивидуальный подход :

✔️программы тренировок и планы питания , отталкиваясь от состояния здоровья и желаемой цели . 

✔️контроль техники 

✔️Гибкий график 

 

Жду всех желающих на персональные тренировки 24-7 Fitness

 

+37256816637

stiinagroupp@gmail.com

 

Anna-Maria Nizovtseva

Personaaltreener

Akadeemia tee, Laki, Mustamäe tee

Instagram: @annamaria_nizovtseva

Olen lapsepõlvest saadik tegelenud spordiga. Erinevatel eluetappidel on minu kireks olnud iluvõimlemine, sambo, tants ja orienteerumine.

Praegu olen aktiivne fitness-sportlane ja oman Olümpiakomitee kolmanda taseme treenerikvalifikatsiooni kulturismis ja fitnessis. Olen veendunud, et inimene õpib kogu elu, seetõttu täiendan oma teadmisi erialase kirjanduse ning koolitustega. Oma töös pean tähtsaks individuaalset lähenemist igale kliendile.

Esimene tõsisem tutvumine jõusaaliga toimus mul ülikooli ajal. Olen tänulik oma esimesele treenerile, kes äratas minus huvi kulturismi ning fitnessi vastu. Minu unistus täitus 20 aastat hiljem, kui sain hõbemedali Eesti Meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis – Wellness masters kategoorias. Seega saan oma kogemuse põhjal julgelt väita, et kunagi pole hilja alustada. Oma võistlusliku tippvormini soovin jõuda 50-aastasena. Minu elu moto on: Festina lente! (ladinakeelne mõttetera - "rutta aeglaselt").

Võta minuga julgesti ühendust! Sinu tulevikukeha saab alguse Sinu tänastest tegudest. Annan personaaltreeninguid Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4 klubides.

 

Я с детства всегда занималась спортом. На разных этапах жизни важное место занимала и художественная гимнастика, и самбо, и танцы, и спортивное ориентирование.

Сейчас я выступающий спортсмен в категории Wellness masters и являюсь фитнес тренером 3-ей категории Эстонского Олимпийского Комитета. Убеждена, что человек учится всю жизнь, поэтому регулярно пополняю свои знания в области тренерства, читая специальную литературу и участвуя в семинарах и курсах. В своей работе считаю важным индивидуальный подход к каждому клиенту.

 

Моё первое серьёзное знакомство с тренажёрным залом состоялось в студенческие годы. Я очень благодарна своему университетскому тренеру, который возбудил во мне интерес к культуризму и фитнесу. Моя мечта сбылась через 20 лет, когда я стала вице-чемпионкой чемпионата Эстонии по культуризму и фитнесу. Таким образом, опираясь на свой опыт, могу смело заявить, что начинать никогда не поздно. Свою топовую соревновновательную форму хочу достичь к 50-ти годам. Моё жизненное кредо – Festina lente (лат. «торопись не спеша»).

 

Смело пиши мне э-мейл! Твоё красивое будущее тело зависит от твоих действий сегодня!

 

Провожу тренировки в клубах Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4.

Timmy Samuel

Akadeemia tee, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi

I’m very passionate about helping others achieve there idea level of fitness and to feel more confident and happy .

 

MY LOVE FOR FITNESS GOES WAY BEYOND JUST TRAINING AND NUTRITION, I AM GENUINELY PASSIONATE ABOUT HELPING OTHERS REACH THEIR FULL POTENTIAL WHEN IT COMES TO THEIR PHYSICAL FITNESS, HEALTH & WELL BEING, AND MINDSET. THERE IS NOTHING MORE REWARDING FOR ME THAN SEEING MY CLIENTS TRANSFORM NOT ONLY THEIR BODIES, BUT BECOME STRONGER AND MORE CONFIDENT VERSIONS OF THEMSELVES. IT IS TRULY AMAZING!

 

Mail : timmyfitness89@gmail.com

Insta: uniquetimmy 

Fb: uniquetimmy 

Pille Aus

Personaaltreener

Hipodroomi, Peetri, Vabaduse pst, Kuressaare

Jõusaali olen harrastanud järjepidevalt 8 aastat ning nende aastate jooksul olen omandanud teadmised, milline treeningstiil ja tehnika aitab saavutada parimad tulemused. 
Olen osalenud ka bikiinifitnessi võistlustel, mis on seni mu ainuke ja kus saavutasin IV koha. 
Olen läbinud ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi erialase koolituse tasemele EKR3 ja EKR4.

Minu eesmärgiks on muuta Sinu elustiili, leida milline treeningstiil on just Sinule sobivam ning aidata lihvida tehnikat. Samuti koostan treeningkavasid (ka koduseks). 

Võta julgelt ühendust. Aitan muuta Sinu elustiili. 

Treeninguid annan Hipodroomis, Peetris, Vabaduse pst-l ja Kuressaares.

 

telefon: +37256861737 
email: pille.aus1@gmail.com
Instagram: @pilleaus

Karina Polovnikova

Personaaltreener

Laki, Hipodroomi

Alina Buzõgina

Akadeemia tee

Tere, mina olen Alina - diplomeeritud personaaltreener, farmatseut ja toitumisspetsialist.

Olen maailma meister jõutõmbes, kahekordne Euroopa meister ja mastersportlane jõutõmbes, ning kolme aasta jooksul olen võistelnud ka kulturismis.

Arenen pidevalt edasi ja täiendan oma teadmisi erinevates maailma kõrgkoolides.

 

Iga klient on minu jaoks eriline oma ülesannete ja eesmärkidega. Ma ei karda raskusi, mulle meeldib tööd teha mitte ainult sportlaste ja spordihuvilistega, vaid ka inimestega, kellel on füüsilised iseärasused.

 

Haridus:

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – farmaatsia

Ben Weider Kõrgkool (St. Peterburg)- personaaltreener

Pedagoogiline Fitness Kõrgkool (Moskva) - toitumisspetsialist

Harvard Medical School - Back Pain: Finding solutions for aching back

Harvard Medical School – Knees and Hips

University of Toronto - The Role of Physical Therapy and Exercise

Borealis – Kinesioteipimise baaskoolitus

 

Minu töö spetsifikatsioon:

lihasmassi juurde võtmine

kaalu langetamine

jõunäitajate arendamine

Individuaalne töö toitumsega (sh. koliit, tsöliaakia)

rühi korrektsioon

sünnitusjärgne taastumine

 

Minu elus on kaks suurt kiindumust - meditsiin ja sport, mis suurepäraselt täiendavad teine teist. See tähendab seda, et meie koostöö annab su kehale mite ainult ilusat keha, vaid ka tugevat tervist! Sugu ja eelnev spordikogemus ei ole tähtsad!

Koht: Elamus Fitness 24/7

Kontakt:

instagram: alina_deadliftkex

e-mail: alina_buzqgina@hotmail.com

Andre Savi

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Tõnismäe ja Vabaduse pst

Meil: Andre.savi883@gmail.com

Nr: 5232966

Riho Laidna

Akadeemia, Laki, Hipodroomi

Jõusaali sihipäraseks kasutamiseks, treeningseisakutest üle saamiseks või ihaldatud figuuri saavutamiseks on mõistlik appi võtta personaaltreener. Koos treeneriga saad paika panna trenni mahu, intensiivsuse ja sageduse. Õpime selgeks korrektse tehnika, ennekõike parimate tulemuste saavutamiseks ning ka vigastuste vältimiseks. Rohkem ei ole alati parem, mõtestatud ning tasakaaluka treeninguga jõuad kiiremini ja kindlamini eesmärgini. Tean omast käest, et investeering personaaltreenerisse on investeering iseendasse! Olgu selleks üks või viiskümmend personaaltreeningut, üks või viis korda nädalas.

 

· Treeningud algajatele ja edasijõudnutele
· Jõutreening, lihasmassi arendamine
· Kaalulangetus keharasva arvelt, toitumisnõustamine
· Kulturism ja Fitness

 

Haridus, kursused:
Tallinna Ülikool: Kehakultuuri teaduskond 2007-2011a.
Atesteeritud Kulturismi ja Fitnessi treener
Kuidas jõusaalis targalt treenida?
Treeningu mõju kesknärvisüsteemile ja ajule.
Lihastreeningu enamlevinud vead ja õige viis.
Esmaabiandja väljaõpe.  

 

Kontakt:
+372 561 55714
riho.laidna@gmail.com

Ksenia Kondraškin

Tähesaju

Jõusaal on saanud minu teiseks koduks üle seitsme aasta tagasi. Praeguseks olen ma kogenud treenija, motiveeriv personaaltreener ja tegev bikiini fitnessi kategooria sportlane. Personaaltreeningute andmisel lähtun eelkõige personaalsuse põhimõttest – iga inimene on erinev, oma soovide, rõõmude ja muredega – kuid personaalne lähenemine treening- ja toitumiskavade koostamisel, õige harjutuste tehnika õpetamisel ja emotsionaalse poolega töötamisel tagavad kõikide eesmärkide täitumise.

Olen läbinud põhjaliku väljaõppe FPA (Fitness Professionals Association) fitnessi koolis, mitmed kohalikud koolitused ning samuti oman Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt välja antud kehtivat treeneri kutsetunnistust. Ma pidevalt jätkan enesetäiendamist läbi erinevate Eestis ja välismaal toimuvatest koolitustest osalemise, iseseisva õppe ja kogemuste saamise.

Kompetentsid:

 • jõutreening
 • kaalulangetus
 • treeningud alles alustajale
 • toitumine
 • lapseootel naiste/sünnitusjärgne treening

 

Annan personaaltreeninguid Tähesaju tee 11 klubis

Keeled: EST, ENG, RUS

Võta minuga ühendust: / Запись на тренировки и дополнительная информация:

Instagram/Facebook: @ksenikini

WhatsApp: +372 56 472 545

E-mail: hello@ksenikini.com

www.ksenikini.com 

Toomas Paju

Jõusaalitreener

Tähesaju, Priisle

Karoliina Gehlert

Personaaltreener

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismägi, Peetri, Vabaduse pst, Rakvere

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Saara Reete Tamminen

Tõnismäe

Jõusaalitreeningutega olen tegelenud 2016. aastast alates ning sellest on kasvanud minu suur kirg olla teistele toeks tervislike harjumuste kujundamisel.  

Minu eesmärk on pakkuda Sulle tuge teadliku treeningu ja personaalsete eesmärkide teostamise näol ning aidata Sul saavutada parim versioon endast.

Õpin heaolu ja tervisekäitumist ning olen läbinud Intensive Personal Trainer koolituse ja oman EQF tase 4 personaaltreeneri sertifikaati. 

 

 

Võta minuga julgelt ühendust:

+372 56869140

saara.reete.tamminen@gmail.com

Edvard Kopjev

Priisle, Tähesaju, Tõnismägi

Эдвард бывший профессиональный пловец, чемпион Эстонии и многократный призер Чемпионатов Эстонии. Все детство и юношество провёл в среде профессионального плавания. Регулярные силовые тренировки  параллельно с плаванием привели Эдварда в сферу фитнеса.  Любовь к спорту родило желание продолжать свою профессиональную деятельность как наставника и специалиста в в этой области.

Последние 5 лет Эдвард работает тренером, из которых 3 года по плавании и 2 - по фитнесу. Эдвард ответственный и целеустремлённый специалист, который серьезно подходит к своей работе. Он прошел множество тренерских курсов, а также обучение в FPA (Ассоциация Профессионалов Фитнеса) и имеет тренерскую категорию Эстонского Олимпийского Комитета.

В своей работе Эдвард опирается на актуальные и эффективные методики тренировок, основанные на современных исследований в области физиологии и биомеханике движения.

Эдвард убежден, что ничто не улучшает качество жизни, как регулярная физическая активность.

________________________________________________________________________________________________________________________

Edvard is a former professional swimmer, Estonian Champion and multiple winner of the Estonian Championships. He spent all his childhood and youth in the professional swimming environment. Regular strength training in the gym parallel with swimming brought him into the field of fitness. Love for sports gave birth to the desire to continue his professional career as a mentor and specialist in this field.

For the last 5 years, Edvard has been working as a coach, of which 3 years in swimming and 2 in fitness.  Edvard is a responsible and motivated professional who takes his job seriously. He has completed many coaching courses as well as FPA (Fitness Professionals Association) and has a coaching category from the Estonian Olympic Committee.

In his work, Edvard relies on relevant and effective training methods, based on modern research in the field of physiology and biomechanics of movement.

Edvard convinced that nothing improves the quality of life like regular physical activity.

 

RUS/ENG

Telefon: 55510440

Instagram: @edvard.kopjev

Email: edvard.kopjev@gmail.com

Risto Saul

Personaaltreener

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Rakvere

Hea enesetunne ja nähtavad tulemused on kaks põhilist asja, mis treenimine Sulle annab. Vastavalt vajadusele kas maha põletatud või juurde kasvatatud kilo viib Sind sammukese lähemale oma unistustele. Iga treeninguga jõuad lähemale parimale versioonile iseendast. Kui Sa ei tunne ennast iseendana, Sind kurnab pidev väsimus ja stress, siis trennist võib saada teraapia, mis ravib kõik haigused.

Treeneri tööks ei ole mitte ainult näidata, kuidas harjutus käib ning kui sirge või kõver peaks su lülisammas kükkides olema. Treener peab eelkõige motiveerima ja innustama. Hea treener suudab kliendi endasse uskuma panna ja aitab viia kaugemale kui ta ise suudab ette kujutada. Just neid omadusi jälgin enda puhul mina ja proovin järjepidevalt arendada. Seega, kui oled eksinud või ei tea kust alustada, võta minuga ühendust ja me leiame lahenduse.

Oman IntensivePT personaaltreeneri sertifikaati. Fitnessiga olen tegelenud viimased 7 aastat. Olen osa võtnud nii kulturismi kui ka jõutõstmis võistlustelt.


Treeninguid annan: Akadeemia Tee 30, Laki Põik 4, Mustamäe tee 4, F. G. Adoffi 11, Rakvere Kroonikeskus

 

 

 

You are new in town and just starting your fitness journey to reach your desired body. You might be anxious about fitness training, you might think you're too un-fit to start and that people will judge you. I promise your experience training with me will be completely positive. I love helping people on the start of their journey and watching them grow in strength & confidence.

 

Whether your goal is to lose fat, build muscle, improve your mood/health/performance/mobility - or simply live in a body that's free of pain and discomfort, I would be happy to help you achieve it.

 

My role as a personal trainer is to motivate you to succeed in your goals and to cheer you on to do your best. Exercising is supposed to be fun. An effective trainer will show you how to avoid boredom with your workout, as well as how to push yourself to succeed when you feel like giving up.

 

Contact info:

Facebook: Personaaltreener Risto Saul
risto.saulpt@gmail.com

+ 372 53098780

Pärnu

Raivo Piiber

Kulturismi ja fitnessi treener alates 2006, EKR 6 tase (vanemtreener) alates 2019

Alates 2009 olen pidanud blogi www.treenitargalt.ee (lisaks www.facebook.com/treenitargalt), kus avaldanud üle 100 erineva artikli. Kirjutanud artikleid ja teinud koostööd tervislike eluviiside, treeningute ja toitumise teemadel paljude ajalehtede ja ajakirjadega – Postimees, Pärnu Postimees, Ärielu, 30+, 60+, Naised, TervisPluss, Coop Eesti, Pääste Elu ning andnud temaatilisi intervjuusid raadiotele ja tv-le Pärnu Raadio, Vikerraadio ja Kanal 2. Lisaks koolitused ja seminarid ettevõtetes ja kohalikes omavalitsustes. Aastatel 2016-2019 tegin tihedat koostööd Päästeametiga, viies komandodes läbi seminare ja treeninguid.

Karjäär sportlasena:

Harrastanud mitmeid spordialasid alates 6.eluaastast – ujumine, korvpall, võrkpall (treener Tiit Aasma käe all), kergejõustik (treener Leonhard Soom), vabamaadlus (treener Mati Sadam, 1982-2006) – 2x meeskondlik Eesti KV, JUN Eesti MV pronks, paljukordne Järvamaa meister. 

Tulemused treenerina ning mõned edukamad õpilased (ÜKE, erialane treening või toitumisnõustamine):

Jaanika Aavamägi – JUN EM pronks bodyfitnessis

Christina Alev – 3x ABS Eesti meister naiste bodyfitnessis, Baltimaade MV ABS hõbe, EM 10 koht naiste bodyfitnessis

Argo Vaible – 2x Eesti KV kulturismis, EM 7.koht kulturismis

Ragnar Kaasik – 5x Eesti meister ja ABS meister vabamaadluses, 2x Baltimaade meister, Põhjamaade meister

Heili Hiiemäe – Eesti meister ja Eesti Politsei meister jõutõstmises

Egon Kaur – rallisport, WRC Rally Academy hõbe

Väino Miil - Lilian Kadaja-Saarepuu – paljukordsed Eesti MV ja rahvusvaheliste võistluste medaliomanikud ja finalistid võistlustantsus

Joosep Mesi – paljukordne Eesti JUN meister jalgrattaspordis

Pärnu Spordikooli korvpallitüdrukud U14, U16, U18

Lisaks sajad amatöörsportlased ja harrastajad (korvpall, võrkpall, tennis, golf jne).

Mind leiad Pärnust ning ühendust saab minuga kas helistades 568 75755 või siis e-maili teel raivo@treenitargalt.ee või ka läbi FB www.facebook.com/treenitargalt

Laura Siimenson

Olen terviseentusiast, kelle teekond spordimaailmas algas juba 8 aastaselt rühmvõimlemise treeningutega, mis õpetasid mulle juba noorelt kui oluline on distsipliin, järjepidevus ja pühendumine, et saavutada oma eesmärgid. Selle loomuliku jätkuna alustasin tööd rühmatreenerina keha ja meele treeninguid juhendades, mis on siiani jäänud mulle südamelähedaseks. 

 

Soovist, aga inimesi personaalsemalt toetada ning teadlikult eluviisi kujundada läbi erinevate aspektide – füüsiline koormus, vaimne tasakaal, vajaduspõhine toitumine ja iseenda areng  läbisin FAF Eesti personaaltreeneri, Precision Nutrion toitumisnõustaja ja Sleeping Yogini joogaõpetaja kursused ning olen nüüdseks rühma- ja personaaltreener, joogaõpetaja ning toitumisnõustaja. 

 

Usun siiralt, et sinu unistused täituvad kui julged unistada, käid julgelt oma rada ja astud reaalseid samme nende täitmiseks ning tähistad igat väikest sammu oma teekonnal.

Lucia Ašmarina

Olen juba maast madalast olnud spordi juures ja sees - päris lapsena tantsimine ja ujumine ning puude otsas ronimine, edasi korvpall, indiaka, rahvatants nii tantsija kui üldkehalise ettevalmistuse treenerina, rühmatreeningud (Zumba ning erinevad Les Mills ja BodyArt treeningud). Minu viimase viie aasta suurimaks kireks on aga lihastreeningud jõusaalis ning miks siis mitte panna kokku nii hobi kui ka töö?

Olen läbinud EKR treeneritaseme koolituse ning viimased paar aastat juhendanud personaaltreeninguid nii Pärnus kui ka vajadusel kaugemal. Inimesed usaldavad mind, sest teen oma tööd pühendunult ja suure empaatiaga. Minu jaoks on oluline õppida ise ning õpetada ka teisi treenima teadlikult. Miks? Sest see on tervise ja ilu võti ning võimaldab olla ka veel kõrges eas toimekas ja tegus.

Ükski ülesanne pole minu jaoks ületamatult raske - koostöö Sinuga on see, mis viib sihile! Kui vajad minu abi, siis olen Sinu jaoks olemas! Kui Sul on näiteks koos sõpruskonnaga soov läbi viia mõnda lõbusat treeningut, kas rühmatreeninguna või jõusaalis, siis paneme plaani paika ja teeme teoks! Leiad mind Pärnust ning ühendust saab minuga kas helistades 522 0740 või siis e-maili teel lucia@treenitargalt.ee 

Marge Rull

Hei!

Olen treeninud inimesi alates 1995a. Lisaks suurele töökogemustele olen läbinud palju erinevaid erialaseid koolitusi.

FAF( fitness academy of finland)  Jōusaali personaaltreener

Corpus Pilates Teacher Trainer Level 1 ja Level 2 

Massöör MER ja ZenThai

Hindan head elu kvaliteeti läbi tervisliku liikumise ja toitumise. Pakun treenimiseks alati riskivabasid harjutusi heas tehnikas. Koos jōu ja vastupidavuse  arendamisega saad ka hea rühi. Aitan ja motiveerin. Kindlasti leiame lahendusi ka siis kui tervis pole päris korras. Olen aastaid teinud oma tööd suure armastusega. 

• Saad minu teenuseid osta ka Stebby keskkonna kaudu!

• Vaata - app.stebby.eu

Minu hinnakiri klubis 24/7

• Personaaltreening kavaga noorukitele ja eakatele 1x 25 eur

• Personaaltreening koos treeningkavaga 35 eur

• Personaaltreening jōusaalis 25 eur (k.a. Pilatese eratreening)

• Paketid:

   3x personaaltreening ja  kava 80 eur

   2x personaaltreening ja kava 60 eur

   Väikegrupi jōusaali- vōi Pilatese treening 3-5 inimest 35 eurot

NB! Hindadele lisandub pääs klubisse ja stebby keskkonnas on oma hinnakiri!

 

      

 

Oman FAF personaaltreeneri litsentsi ja MER massaaži sertifikaat.

 

Kontakt tel 5092901

Messenger Marge Rull

Olen treener alates 1995a. Läbinud FAF Personal Trainer koolituse, Corpus Pilates Teacher Trainer L1 ja L2 kursused, Shindo assistant instructor.

Jaana Junson

Jaana on kõrgharidusega 6. taseme treener, kes peab lugu tervislikest eluviisidest ning heast enesetundest. Tema poole võib pöörduda küsimuste ja abipalvetega nii treeningute kui toitumise osas. Jaana aitab mõistlikul ja tervislikul viisil saavutada sul oma eesmärgid, parema füüsilise vormi ning otse loomulikult kaasneb sellega ka parem enesetunne.

Minust...

Olen töötanud treenerina alates 1992.aastast.

Oman Les Millsi bodypumpi ja bodybalance instruktori litsentse.

Lisaks on minu poolt antavate treeningute hulgas stepitunnid, ringtreeningud jõusaalis ja personaaltreeningud

Kvalifikatsioon:

 

Lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri spordi erialal

Võistlustantsutantsu treeneri litsents, 1999.a.

Aerobic trainers licence, 2003.a. (Fitness Academy of Finland)

Gym instructor's licence, 2003.a. (Fitness Academy of Finland)

Les Mills BodyPump instruktor, 2003.a.

Les Mills BodyBalance instruktor, 2009.a.

Fitnessi ja kulturismi treeneri 6.tase, 2016.a. (vanemtreener)

Olen võistelnud ise fitnessis edukalt ja tulnud Balti absoluutseks meistriks 2003 a. Sümpaatia selle ala vastu on jätkuv.

Hetkel tegelen fitnessi ja bikiinifitnessi võistlejate juhendamisega Kulturismi-ja fitnessiklubis Tiim Go Fit ning on au olla mitme Eesti meistri treener. Aastal 2020 valiti mind parimaks lastefitnessi treeneriks.

 

 

Moto:

 

"Ole vormis - oled alati stiilne ja kordumatu! :)"

Maria Malõševa

Olen läbinud personaaltreeneri Intensive PT kursuse ning seeläbi omandanud EQF level 4 tunnistuse.

Erialalt olen füsioterapeut. Selles töös puutun kokku paljude erinevate inimestega ning püüan alati igaühele läheneda individuaalselt, et neid liikuma motiveerida. Oma töös kohtun paljudega, kellel oleks traumajärgse teraapiaga lõpetades môistlik edaspidi jätkata jõusaali-treeningutega. Sooviksin neid inimesi jõusaali minemiseks julgustada ning luua neile seal turvaline keskkond, et protsess oleks vähem stressitekitav ja et inimesed saaksid ka edaspidi füsioterapeudi juhendamisel jõutreeningut teha, et oma vigastusest maksimaalselt taastuda.

Kui oled hoopis see inimene, kellel puuduvad üldse teadmised jõutreeningust, treenimisest, toitumisest, kuid oled huvitatud tervisliku eluviisiga alustamisest, aga ei ole päris kindel, kuidas, kirjuta mulle julgesti. Saan sulle igal juhul toeks olla!

Olen olnud füsioterapeut ka mitmete spordimeeskondade juures - olin muuhulgas noorte korvpallikoondise füsioterapeut, kus viisin läbi nii individuaal-, kui ka üldtreeninguid. Nii et, kui oled sportlane, või kestaseme teadmistega spordihuviline, kes soovib oma sooritustulemusi parandada, anna endast märku. Paneme koos plaanid paika ja liigume üheskoos sinu eesmärgide saavutamiseni!

Minu põhieesmärgiks on tervise edendamine ehk inimese aitamine suuna võtmisel tervisliku eluviisi poole mõnusa ja nauditava protsessi teel.

Läbitud koolitused:
2015 Kinesioteipimine
2017 Dünaamiline teipimine
2018 Koolitus "Kriisisituatsioonid spordis: elustamine ja esmaabi"
2018 Testimine spordifüsioteraapias
2018 Sportlaste toitumine
2020 Alaseljavalu diagnostika ja ravi esmatasandil
2021 Põlveliigese kliiniline taastusravi
2021 Tendinopaatiate füsioterapeutiline käsitlus

Treeninguid annan 24-7-Fitness Pärnus (Lai 11, Pärnu Port Artur 2)

Võta minuga ühendust:

@mail: m-malysheva@mail.ru
Fb: https://www.facebook.com/mmfysioteraapia

Suhtluskeeleks on eesti ja vene keel.

Kadri Leesment

Olen treenerina tegutsenud alates 2017. aastast. Alustasin oma treeneriteekonda rühmatreenerina, juhendades esialgu väga intensiivseid treeninguid nagu Bodyattack. Edasi liikusin mitmekülgsemate treeningute juurde, olles Nike Training Club treeningute juhendajaks. Sel perioodil sai juhendatud nii kardio-, lihas- kui ka liikuvustreeninguid, pannes olulist rõhku harjutuste korrektsele sooritamisele. Nähes, mis väärtust omab mitmekülgne treening ning oskus treenida teadlikult, viis tee mind personaaltreeneri õpingutele.

Personaaltreeneriks õppides nägin enda jaoks edasise sihtgrupina just beebiootel ja sünnitusest taastuvaid naisi. Seetõttu sai mahuka kursusega nende naiste treenimiseks end ka hiljem täiendatud. Naised vajavad sel eluetapil kehades toimuvate muutuste tõttu erilist hoolt ning teadlikku lähenemist, et olla paremini ette valmistunud sünnituseks ning et sünnitusjärgne taastumine kulgeks ilma tagasilöökideta.

Soovin olla naistele toeks olemaks kehaliselt ette valmistunud sünnituseks ning taastumaks beebi ilmale toomise järgselt rasedus- ja sünnitusjärgsest vaevustest (sh diastaas). Väikelapse emana tajun, millist väärtust loob teadlik treenimine sünnitusest taastumisel ning kuidas see võimaldab olla kehaliselt tugev ja valuvaba, et koos oma pisikesega rohkem rõõmsat ja väärtuslikku aega veeta.

 

Läbitud koolitused:

2019 FAF Personal Trainer kursus

2020 Core Exercise Solutions: Post Partum Corrective Exercise Specialist

 

Minuga saad ühendust:

-       e-mail: kadri.leesment@gmail.com

-       facebook: Treener Kadri Leesment

Kuressaare

Pille Aus

Personaaltreener

Hipodroomi, Peetri, Vabaduse pst, Kuressaare

Jõusaali olen harrastanud järjepidevalt 8 aastat ning nende aastate jooksul olen omandanud teadmised, milline treeningstiil ja tehnika aitab saavutada parimad tulemused. 
Olen osalenud ka bikiinifitnessi võistlustel, mis on seni mu ainuke ja kus saavutasin IV koha. 
Olen läbinud ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi erialase koolituse tasemele EKR3 ja EKR4.

Minu eesmärgiks on muuta Sinu elustiili, leida milline treeningstiil on just Sinule sobivam ning aidata lihvida tehnikat. Samuti koostan treeningkavasid (ka koduseks). 

Võta julgelt ühendust. Aitan muuta Sinu elustiili. 

Treeninguid annan Hipodroomis, Peetris, Vabaduse pst-l ja Kuressaares.

 

telefon: +37256861737 
email: pille.aus1@gmail.com
Instagram: @pilleaus

Karmen Kiier

Personaaltreener

Kuressaare

Rakvere

Marko Tooming

Personaal- ja jõusaalitreener

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst, Rakvere

Olen teinud ja teen vahetut koostööd erinevate selle ala professionaalide ja treeneritega. Olen läbinud ka EKFL koolituse.
Kuna olen ise võistlev kulturist, siis rakendanud teadmisi ka enda peal ning pole piirdunud pelgalt teooriaga.
Parimad saavutused: IFBB PRO Legaue William Bonac Classic 2019 classic physique kategoorias 2. koht , Läti Meistrivõistlused 2019 1.koht kulturismis,  Mr.Universe 3.koht ja Balti MV 2.koht kulturismis jne.

Juhendan nii toitumise, toidulisandite kui ka treeningutega.
Ootan trenni nii inimesi, kellel on kõrgemad eesmärgid (vormi saavutamisel ning võistlustasandil) kui ka neid, kes soovivad lihtsalt oma keha vormida ja vormis hoida.
Enamasti piisab 1-3 treeningust, et edaspidi omal käel hakkama saada kuid see on kindlasti vajalik, et areng oleks kiirem ja teaksite, mis teete!

Treeninguid annan 24-7-Fitness Mustamäe klubides (Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Mustamäe tee 4) ja soovi korral ka Nõmmel Manta hoones (Vabaduse pst 174B) ning Rakvere klubis.
Kliente juhendan spordiklubides eelneval kokkuleppel ajavahemikus E-R 08:00-16:00.
1x treening 29.90 eur

Kontakt: trainhard.ee@yahoo.com või võta minuga ühendust Facebookis https://www.facebook.com/your.fitness.body/

Karoliina Gehlert

Personaaltreener

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismägi, Peetri, Vabaduse pst, Rakvere

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Tõnis Peil

Personaaltreener

Rakvere treener

Hanno Tikkerbär

Personaaltreener

Rakvere treener

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi erialal ning omandanud terviseteaduse magistrikraadi Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudis.
Füsioterapeudina tean, kui oluline on jõutreening sportlase ettevalmistuses, vigastuste ennetamisel ja ravimisel. Samas on jõutreening oluline igale tervisest lugu pidavale inimesele.

Lisainfo: www.fysiotikker.com
Tel. +372 5813 4749

Risto Saul

Personaaltreener

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Rakvere

Hea enesetunne ja nähtavad tulemused on kaks põhilist asja, mis treenimine Sulle annab. Vastavalt vajadusele kas maha põletatud või juurde kasvatatud kilo viib Sind sammukese lähemale oma unistustele. Iga treeninguga jõuad lähemale parimale versioonile iseendast. Kui Sa ei tunne ennast iseendana, Sind kurnab pidev väsimus ja stress, siis trennist võib saada teraapia, mis ravib kõik haigused.

Treeneri tööks ei ole mitte ainult näidata, kuidas harjutus käib ning kui sirge või kõver peaks su lülisammas kükkides olema. Treener peab eelkõige motiveerima ja innustama. Hea treener suudab kliendi endasse uskuma panna ja aitab viia kaugemale kui ta ise suudab ette kujutada. Just neid omadusi jälgin enda puhul mina ja proovin järjepidevalt arendada. Seega, kui oled eksinud või ei tea kust alustada, võta minuga ühendust ja me leiame lahenduse.

Oman IntensivePT personaaltreeneri sertifikaati. Fitnessiga olen tegelenud viimased 7 aastat. Olen osa võtnud nii kulturismi kui ka jõutõstmis võistlustelt.


Treeninguid annan: Akadeemia Tee 30, Laki Põik 4, Mustamäe tee 4, F. G. Adoffi 11, Rakvere Kroonikeskus

 

 

 

You are new in town and just starting your fitness journey to reach your desired body. You might be anxious about fitness training, you might think you're too un-fit to start and that people will judge you. I promise your experience training with me will be completely positive. I love helping people on the start of their journey and watching them grow in strength & confidence.

 

Whether your goal is to lose fat, build muscle, improve your mood/health/performance/mobility - or simply live in a body that's free of pain and discomfort, I would be happy to help you achieve it.

 

My role as a personal trainer is to motivate you to succeed in your goals and to cheer you on to do your best. Exercising is supposed to be fun. An effective trainer will show you how to avoid boredom with your workout, as well as how to push yourself to succeed when you feel like giving up.

 

Contact info:

Facebook: Personaaltreener Risto Saul
risto.saulpt@gmail.com

+ 372 53098780