Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Tallinn

Kirke Kirt

Akadeemia, Laki

Minu hing kuulub spordile!
Olen spordiga tegelenud lapsest saati. Seitse aastat tegelesin kettaheitmise ja kuulitõukega.
Olen olnud Eesti Meister kettaheitmises ja kuulitõukes.
4 aastat olen tegelenud bikini fitnessiga.
Saavutanud selle millest olen unistanud.

Soovin inspireerida inimesi oma unistusi täide viima!

Pooldan pikaajalist ja jätkusuutlikku lähenemist ning muudatuste järk-järgulist tegemist.

Olen sulle toeks, et liikuda tervema elustiili suunas.
Tule ja viime koos täide sinu unistuse!
Ilus on olla kui kole on möödas!

Annan personaaltreeninguid Akadeemia Tee 30 ja Laki Põik 4 klubides.

Aleksandr Volkov

Akadeemia, Mustamäe tee, Priisle, Tõnismäe, Peetri, Avala

Тренер 3-ей категории

Тренерская категория Эстонского Олимпийского Комитета.

Персональный тренер/alexsartofit@gmail.com

Персональные тренировки для женщин и мужчин.

Программы тренировок и планы питания.

Похудение и набор мышечной массы.

Принцип моих тренировок - построение красивой, эстетичной фигуры.

alexsartofit@gmail.com

Instagram: @alex_sarto

Annab personaaltreeninguid Akadeemia tee 30 ja Priisle tee 16 klubides.

Anastasia Gavris

Priisle, Hipodroomi

 

Спорт – моя жизнь! С детства занималась спортивными бальными танцами, на протяжении десяти лет.

В 2016 году начала свою подготовку к первым соревнованиям в категории фитнес бикини, после чего поняла, что я нашла себя и двигаюсь в правильном направлении.

Окончила обучение в колледже Бена Вейдера в Санкт-Петербурге (Помощник инструктора бодибилдинга и фитнеса), а также получила сертификат «Персональный фитнес-тренер»  в Ассоциации Профессионалов Фитнеса в Москве. Владею лицензией в EHFA - европейском реестре сообщества здоровья и фитнеса EREPS.

Вне зависимости от твоей цели, будь то похудение, набор мышечной массы, улучшение физических показателей, или же укрепление осанки, я знаю, как тебе помочь!

 

Tegelesin 10 aastat võistlustantsuga professionaalsel tasemel, kuid 

2016. aastal olen otsustanud proovida midagi uut ja alustasin ettevalmistusi esimeseks võistluseks bikini fitnessis. Ettevalmistuste käigus aina rohkem sain aru - olen ennast leidnud ja liigun õiges suunas. 

Lõpetasin fitnessi ja kulturismi juhendaja abi eriala Ben Weideri fitnessi ja kulturismi kolledžis Peterburis ning sain Moskvas Fitnessi Professionaalide Assotsiatsiooni (Fitness Professional Association) personaaltreeneri sertifikaadi. Oman litsentsi EHFA (Euroopa Tervise- ja Fitnessi Assotsiatsioon) kogukonna registris EREPS. 

Sõltumata Sinu eesmärgist, olgu selleks kehakaalu langetamine, lihasmassi kasvatamine, kehalise võimekuse või oma rühi parandamine, ma tean, kuidas Sind aidata!

 

Kontakt:

Tel: +37258149792

e-mail: anastasia.gavris@gmail.com

Instagram: @anastasia.gavris

Annab personaaltreeninguid Priisle Tee 16 klubis.

Lauri Birkan

Tõnismäe, Hipodroomi, Akadeemia, Laki

Lauri on lõpetanud viieaastase kehakultuuriõppe Tallinna Pedagoogikaülikoolis – 2001. aastal. Sellele järgnenud 10 aastat kuulus ta Eesti kergejõustiku paremikku nii 400m kui ka 400m tõkkejooksus ning tuli Eesti meistriks 400m ja 4x400m jooksus. Kuuludes Eesti koondisesse kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa karika MV esiliigas. Pärast tõsisema spordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud paralleelselt ajakirjaniku ja treenerina, juhendades nii noori kui ka täiskasvanuid.

Lauri on pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina, puutudes seejuures kokku nii kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite kui ka tennistidega – harrastajate ja professionaalidega, töötades lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas.

Lauri omab EOK kergejõustikutreeneri kutsetunnitust ning on täiendanud enda teadmisi läbides nii klassikalise massaaži, seljamassaaži kui ka manuaalteraapia kursused M. I. Massaažikoolis.

Lauri lähtub treeningutel põhimõttest, et enne tõsisemate lisaraskuste appi võtmist peaks inimene esmalt tulema toime oma enda kehaga. Ükskõik milliste koormustega treenides ei tohi ära unustada vundamenti – kui süvalihased on nõrgad, väsib keha kiiremini ning sõltumata spordialast kannatab soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on oma olemuselt mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus paljudest.

Telefon: +372 5119814

lauri.birkan@gmail.com

Lilian Rannu

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst

Sport on mind saatnud terve elu. Nooruses tegelesin kergejõustikuga ning minu teiseks suureks kireks on olnud tantsimine. Olen hetkel võistlev fitness-sportlane ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu eesti taseme kohtunik.
Võistleva sportlasena olen viimastel aastatel enda teadmisi täiendanud erinevate treeneritele ja sportlastele suunatud koolitustega ning omanadunud ka Eesti Olümpiakomitee III taseme treenerikvalifikatsiooni kulturismis ja fitnessis. Minu jaoks on kõige olulisem treenida mitmekülgselt, turvaliselt ning lähtuvalt inimesest ja tema eesmärkidest. Keha on tervik ning selle treenimisel tuleb ka sellest lähtuda. Sama oluline on treenimisel ka vaimse poolega arvestamine ning tasakaalu leidmine.
Soov on aidata inimestel mõista, mis toimib ja mis mitte. Olles ise võistlev fitnesssportlane, tean mis on võistlusdieet, mida nõuab füüsise parendamine ning seatud
sihtide/eesmärkide poole pürgimine.
Ära lükka oma paremat vormi järgmisesse nädalasse, kuusse, aastasse! Võta julgelt ühendust ja hakkame juba homme pihta!
Annan personaaltreeninguid Nõmmel Vabaduse pst 174B, Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4 klubides

Grete Udras

Laki, Akadeemia, Hipodroomi, Tõnismäe

Tegelen juba 20 aasta kergejõustikuga ja olen esindanud Eestit erinevatel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Minu suurimaks eesmärgiks on pääseda 2020 aasta Tokyo olümpiamängudele.

Rühmatreenerina, jõusaalitreenerina ja personaaltreenerina alustasin tööd 2011 aastal spordiklubis Gymleco ehk praeguses 24-7 fitnessis.

2012- 2015 Tartu Ülikool, Sporditeaduste bakalaureus.

2017- 19.06. 2019 Tartu Ülikool, Meditsiiniteaduste valdkond- Sporditeaduste magister treener-spordijuhi erialal.

Lisaks olen läbinud Kulturismi- ja fitnessitreenerite erialase koolituse I-III tasemele ja oman kergejõustiku treeneri 6 taset.

 • Personaaltreeningud
 • Toitumisnõustamine
 • Kaalu alandamine
 • Noorte/laste treeningud
 • Eakate treeningud
 • Erinevate spordialade üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE)
 • Korsetilihaste tugevdamine/ rühi parandamine
 • Terapeutilised harjutused ehk liikumisravi harjutused (erinevate vigastuste korral)

Veronika Makarova

Priisle, Laki, Tähesaju

Saalid: Laki põik 4 ja Priisle tee 16

Hannes Haav

Tõnismäe, Tähesaju, Hipodroomi, Avala, Priisle, Vabaduse pst

IPT (Intensive PT) EQF 4 personaaltreeneri litsents

Juba 2003. aastast on minu põhifookuseks jõutreening. Treening- ja toitumiskavade koostamisel ning toitumisnõustamisel tuginen teadusallikatele ning lähtun kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilistest eripäradest.

Tean, mida tähendab täiskohaga töö kõrvalt bakalaureus ja magistrantuur lõpetada ning samal ajal füüsilist vormi hoida ning parandada. Tean ka seda, kuidas tasakaalukas toitumine ja regulaarne treenimine töö, ettevõtluse ja pere kõrval võimalikud on.


 

Kui Sina:

 • soovid tõsta lihastoonust, muuta kehakoostist või oled valmis muutuseks, mis sobiks isegi ajakirja kaanele;
 • oled valmis kuulama ning õpitut praktikasse rakendama ning;
 • haritud inimesena mõistad, et harjumuste muutmine ja eesmärkide saavutamine on protsess, mis ei juhtu iseenesest ega üleöö,

olen mina Sinu jaoks sobiv treener.

“Treeni ja toitu teadlikult — ainult nii saavutad jojo efekti asemel püsivad tulemused.”

 

Klubid:

Tõnismägi 11A, Tähesaju tee 11Mustamäe tee 4, Veskiposti 2/1Priisle tee 16, Vabaduse pst 174B.

 

Teenused ja hinnakiri:

1x personaaltreening 50€

Progresseeruv treeningplaan videoillustratsioonidega mobiilirakenduses - 80€/kuu Toitumiskursus - 350€/ 4 nädalat

Reiko Urbla

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Jõusaalitreeningutega alustasin juba 2011.aastal. Treenerina aitan Sul treeningutega korrektselt ja korrapäraselt alustada, et alustatu ei jääks pooleli ning tulemus saavutamata.

Olen enamuse oma elust olnud seotud spordiga – noorena mängisin pikalt korvpalli ning nüüd kuuluvad jõusaalitreeningud minu igapäevaellu.

Teemad, mida oleksin soovinud teada jõusaalitreeningutega alustamisel – toitumine, harjutuste tehnika ning valik. Neid pean treenimisel väga oluliseks ning seda soovin anda edasi ka Sulle!
Tule minuga trenni, paneme tehnika ja harjutused paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon.

 

Personaaltreeneri kutsetunnistus EKR 4 tasemel


Personaaltreeninguid annan Hipodroomi (Mustamäe tee 4), Akadeemia tee 30 ja Peetri klubides.

 

Kontakt : reiko.urbla@gmail.com

Arina Garšina

Tähesaju, Tõnismäe

Arina Garšina on lõpetanud Tallinna Ülikoolis Bakalaureuseõppe Kehakultuuri erialal. Samuti Arina omab rahvusvaheliselt tunnustatud ISSA Personaaltreeneri (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) ning EKR5 Ujumistreeneri kutseid. Arina on lapsepõlvest saadik tegelenud ujumisega. Ta on tulnud mitu korda Eesti meistriks ja olnud Eesti Rekordi omanik. Samuti paremate ujumistulemuste jaoks ta treenis 5 aastat jõusaalis personaaltreeneriga. Nii viisi Arina armus veelgi rohkem treeningutesse eriti jõutreenigutesse. Ning sellest sündis ka soov arendada oma teadmisi spordivaldkonnas edasi ja asuda tööle treenerina, et ka teistele edasi anda neid teadmisi ja kirge treenimise vastu.

Арина Гаршина окончила факультет Физической культуры в Таллиннском университете со степенью Бакалавра. Арина также имеет международную лицензию Персонального тренера ISSA (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) и тренерскую категорию по плаванию EKR5. Арина плавает с детства. Она несколько раз становилась чемпионкой Эстонии и имела рекорд Эстонии. Арина также для достижения лучших результатов в воде тренировалась с персональным тренером в тренажерном зале около 5 лет. Таким образом, Арина еще больше полюбила тренировки, особенно силовые. После этого опыта у Арины появилось желание еще больше развивать свои познания в спорте и работать тренером, чтобы передавать эти знания и страсть к тренировкам своим подопечным.

Telefon: +372 53321356
Instagram: @arinagarshina

Jelizaveta Ivanova

Laki

Имею диплом об окончании Колледжа фитнеса и бодибилдинга имени Бена Вейдера
(Weider College of Fitness & Bodybuilding).

Квалифицированный инструктор фитнеса, бодибилдинга и оздоровительной физической культуры.

Квалифицированный специалист по эргогенической диететике на основании пройденного базового обучения и семинаров по нутрициологии.


Instagram: @Jelizfit
Jelizaveta.ivanova23@gmail.com

Ingmar Loo

Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe

Suur osa oma noorusest mängisin jalgpalli. Peale jalavigastust otsustasin tegelema hakata jõusaali treeninguga. Alustasin nagu ilmselt paljud noored fitness.ee-st saanud kava järgi, aga üsna kiirelt sai selgeks, et päris nii lihtsalt see ei käi.
Nüüdseks olen tegelenud jõusaaliga kokku 10 aastat. Omandanud erinevaid teadmisi treeningteadusest nii teistelt treeneritelt, treeninpartneritelt, kui ka ise juurde õppides.

Igapäevaselt töötan tuletõrje komandos päästjana, mis eeldab ka endal vastavat treening valmidust.

Oman rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri kutsetunnistust.

Minu sooviks treenerina on motiveerida ja aidata sind enda püstitatud eesmärkideni, lähtudes siis õigetest treeningvõtetest ja toitumisharjumustest, mis sobivad just sulle. Samas muuta treening võimalikult huvitavaks ja harida sind iseseisvalt treenima.

Võta julgelt minuga ühendust, paneme paika eesmärgid ja saavutame need!

Piret Lauk-Oiov

Peetri, Luige

Olen kutsetunnistusega personaaltreener ning toitumisnõustaja (tase 5). Olen läbinud ka rasedusaegse ning sünnitusjärgse treeningu spetsialisti väljaõppe.

Usun, et kehaline aktiivsus ning tasakaalustatud toitumine suudavad asendada mitmeid ravimeid, kuid üksi ravim ei suuda asendada tervislikku toidulauda ning piisavat füüsilist koormust. Treeneriameti juures köidab mind justnimelt võimalus näha kliendi enesetunde, tervise ja kehakuju paranemist ning eesmärkide saavutamist.

Treening peab olema personaalne, vastavalt isiklikele eesmärkidele ning otseloomulikult nauditav – töö ja lõbu käsikäes.

 

Lapseootel naiste/ sünnitusjärgne treening

Jõutreening

Toitumisnõustamine

Kaalulangetus

 

Kontakt:

Tel: +372 56965755
Email: piret@vormiloojad.ee
www.vormiloojad.ee
IG ja Facebook: Vormiloojad

Jevgeni Kudrejev

Hipodroomi, Tähesaju, Tabasalu

Предлагаю услуги персонального тренера.

● Я, Евгений Кудреев, сертифицированный персональный тренер.
● Культуризмом занимаюсь 14 лет, расту и развиваюсь в своих достижениях.
● Первые тренировки начал проводить 8 лет назад.
● Ранее выступал на соревнованиях по культуризму. Имеется опыт подготовки к соревнованиям.
➡️Приглашаю всех присоединиться и достигать новых вершин вместе!

Тренировки проходят в сети залов 24-7fitness.
● Prisle 16
● Mustamäe tee 4
● Akadeemia tee 30
По всем вопросам пишите в личные сообщения (ЛС), messenger, viber, telegram +372 55902063

Персональный тренер это:
● Залог безопасности выполнения упражнений.
● Эффективность тренировочных программ.
● Возможность в минимальные сроки грамотно и безопасно добиться желаемых результатов.

➡️Спортивное питание по низким ценам ℹwww.bodyfitness.eeℹ

Ketlin Kuuskne

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee, Vabaduse pst, Tabasalu

Ketlin Kuuskne on treener, tervisliku eluviisi edendaja ja wellness fitness võistleja. Tervislik eluviis on minu kirg ja minu missiooniks on aidata ja inspireerida kõiki oma elukvaliteeti tõstma!
Isiklikud suuremad saavutused on 2020 sügishooajal saavutatud kuld nii Riias kui ka Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis, wellness fitness kategoorias.
Suuremat rahulolu valmistab aga mulle mitmekümnete rahulolevate õpilaste tulemused, kes on minu juhendamisel saavutanud oma kõrgema elukvaliteedi.
Edendan tervislikku eluviisi läbi kolme valdkonna: toitumine, treeningud ja mõtteviis. Seda kõike nii personaalselt kui grupiviisiliselt.
Koduleht: https://www.fitprana.com/
<https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.fitprana.com%2F%3Ffbclid%3DIwAR2pGU7DCEGq-h0TDiU9ZPxQ4hi81S1tjr_Gxir8IPwlO4mvAwSQOcTdma4&h=AT0miLSd-sBcQiuV9k1D3Wh2lOkDm3ox1MuM5fqJImGsB-Hg_blj2ryhGr4K08mM6CRSdWnFxG3HTzfujhyfSnj-QoSTxLPJnJJcIe-Wblu2JhNpFlVJ0hZFum5_vf1EUxKlRw>
FB ja insta: Fit Prana

Sinu parima elukvaliteedi terviseks!
Ketlin

Erik Int

Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Paepargi, Peetri, Priisle, Tõnismäe, Tähesaju, Vabaduse, Tabasalu

Olen 29-aastane mees, kes tulnud Eesti meistriks maadluses kőikides vanuseklassides.
Samuti esindanud Eesti riiki rahuvusvahelisel areenil kui ka Euroopa meistrivőistlustel.
Oman teadmisi vastupidavustreeningu, jőu arengu ning kardio valdkonnas.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasemel.

1x=30 eur 5x =175 eur 10x =250 eur 

Lisainfo saamiseks pöörduda Erik182@mail.ru

Facebook:  Erik Int
Instagram:  Insta_int 

Mihhail Putskov

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismäe

Чемпион и многократный призёр Эстонии по Культуризму!!

20+Лет профессионально опыта!
Образование: Высшая Школа Фитнеса (Москва)
WORLD FITNESS FEDERATION(EU)

☑️Индивидуальные тренировочные программы на снижение веса

☑️Набор мышечной массы,коррекция фигуры и улучшение общего физического состояния

☑️Консультации по питанию

☑️Контроль над техникой выполнения упражнения

Залы:24/7 fitness
❗Akadeemia tee 30

❗Mustamae tee 4

❗Laki poik 4

❗Priisle tee 16

❗Tonismagi Premium

Kontakt: mp.fitness.eesti@gmail.com
Insta:mp_fitness_eesti
Tel:56487979
Viber:56487979
WhatsApp :56487979

Eesti meister ja mitmekordne auhinna võitja kulturismis!!!!

Rohkem kui 20 aastat professionaalset kogemust! Haridus: Fitnessi Kõrgkool (Moskva)...
WORLD FITNESS FEDERATION (EU)
- individuaalsed treeningkavad kehakaalu langetamiseks
- musklimassi kasvatamine, figuuri korrekteerimine, füüsilise üldseisundi parendamine
- toitumise nõustamine
- harjutuste tehnika kontroll ning jälgimine

Kristina Zanitšev

Peetri, Priisle, Tähesaju

☑️Sertifitseeritud personaal ja rühma treener

☑️Toitumisnõustaja -toitumisspetsialist

Teenused:

✔️Kaalulangetus

✔️lihamassi kasvatamine

✔️toitumisnõustaja 

✔️treeningplaani ja toitukava koostamine vastavalt teie vajadusele . 

✔️Paindlik ajakavaajaka

1x 25 EUR

stiinagroupp@gmail.com

+37256816637

 

☑️Комплексные услуги сертифицированного тренера персональных и групповых тренировок .

☑️диетолог-нутрициолог

Индивидуальный подход :

✔️программы тренировок и планы питания , отталкиваясь от состояния здоровья и желаемой цели . 

✔️контроль техники 

✔️Гибкий график 

Жду всех желающих на персональные тренировки 24-7 Fitness

​1x 25 EUR

+37256816637

stiinagroupp@gmail.com

Aleksandr Stepanov

Priisle, Tõnismäe, Akadeemia tee, Laki, Mustamäe tee

Instagram @sanderfittrainer

Anna-Maria Nizovtseva

Akadeemia tee, Laki, Mustamäe tee

Instagram: @annamaria_nizovtseva

Olen lapsepõlvest saadik tegelenud spordiga. Erinevatel eluetappidel on minu kireks olnud iluvõimlemine, sambo, tants ja orienteerumine.

Praegu olen aktiivne fitness-sportlane ja oman Olümpiakomitee kolmanda taseme treenerikvalifikatsiooni kulturismis ja fitnessis. Olen veendunud, et inimene õpib kogu elu, seetõttu täiendan oma teadmisi erialase kirjanduse ning koolitustega. Oma töös pean tähtsaks individuaalset lähenemist igale kliendile.

Esimene tõsisem tutvumine jõusaaliga toimus mul ülikooli ajal. Olen tänulik oma esimesele treenerile, kes äratas minus huvi kulturismi ning fitnessi vastu. Minu unistus täitus 20 aastat hiljem, kui sain hõbemedali Eesti Meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis – Wellness masters kategoorias. Seega saan oma kogemuse põhjal julgelt väita, et kunagi pole hilja alustada. Oma võistlusliku tippvormini soovin jõuda 50-aastasena. Minu elu moto on: Festina lente! (ladinakeelne mõttetera - "rutta aeglaselt").

Võta minuga julgesti ühendust! Sinu tulevikukeha saab alguse Sinu tänastest tegudest. Annan personaaltreeninguid Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4 klubides.

Hind: 1h - 35 €, võta minuga ühendust, kui soovid teada saada soodustustest ja makseviisidest.

Timmy Samuel

Akadeemia tee, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi

I’m very passionate about helping others achieve there idea level of fitness and to feel more confident and happy .

 

MY LOVE FOR FITNESS GOES WAY BEYOND JUST TRAINING AND NUTRITION, I AM GENUINELY PASSIONATE ABOUT HELPING OTHERS REACH THEIR FULL POTENTIAL WHEN IT COMES TO THEIR PHYSICAL FITNESS, HEALTH & WELL BEING, AND MINDSET. THERE IS NOTHING MORE REWARDING FOR ME THAN SEEING MY CLIENTS TRANSFORM NOT ONLY THEIR BODIES, BUT BECOME STRONGER AND MORE CONFIDENT VERSIONS OF THEMSELVES. IT IS TRULY AMAZING!

 

Mail : timmyfitness89@gmail.com

Insta: uniquetimmy 

Fb: uniquetimmy 

Alina Buzõgina

Akadeemia tee

Tere, mina olen Alina - diplomeeritud personaaltreener, farmatseut ja toitumisspetsialist.

Olen maailma meister jõutõmbes, kahekordne Euroopa meister ja mastersportlane jõutõmbes, ning kolme aasta jooksul olen võistelnud ka kulturismis.

Arenen pidevalt edasi ja täiendan oma teadmisi erinevates maailma kõrgkoolides.

 

Iga klient on minu jaoks eriline oma ülesannete ja eesmärkidega. Ma ei karda raskusi, mulle meeldib tööd teha mitte ainult sportlaste ja spordihuvilistega, vaid ka inimestega, kellel on füüsilised iseärasused.

 

Haridus:

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – farmaatsia

Ben Weider Kõrgkool (St. Peterburg)- personaaltreener

Pedagoogiline Fitness Kõrgkool (Moskva) - toitumisspetsialist

Harvard Medical School - Back Pain: Finding solutions for aching back

Harvard Medical School – Knees and Hips

University of Toronto - The Role of Physical Therapy and Exercise

Borealis – Kinesioteipimise baaskoolitus

 

Minu töö spetsifikatsioon:

lihasmassi juurde võtmine

kaalu langetamine

jõunäitajate arendamine

Individuaalne töö toitumsega (sh. koliit, tsöliaakia)

rühi korrektsioon

sünnitusjärgne taastumine

 

Minu elus on kaks suurt kiindumust - meditsiin ja sport, mis suurepäraselt täiendavad teine teist. See tähendab seda, et meie koostöö annab su kehale mite ainult ilusat keha, vaid ka tugevat tervist! Sugu ja eelnev spordikogemus ei ole tähtsad!

Koht: Elamus Fitness 24/7

Kontakt:

instagram: alina_deadliftkex

e-mail: alina_buzqgina@hotmail.com

Riho Laidna

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Tabasalu

Jõusaali sihipäraseks kasutamiseks, treeningseisakutest üle saamiseks või ihaldatud figuuri saavutamiseks on mõistlik appi võtta personaaltreener. Koos treeneriga saad paika panna trenni mahu, intensiivsuse ja sageduse. Õpime selgeks korrektse tehnika, ennekõike parimate tulemuste saavutamiseks ning ka vigastuste vältimiseks. Rohkem ei ole alati parem, mõtestatud ning tasakaaluka treeninguga jõuad kiiremini ja kindlamini eesmärgini. Tean omast käest, et investeering personaaltreenerisse on investeering iseendasse! Olgu selleks üks või viiskümmend personaaltreeningut, üks või viis korda nädalas.

 

· Treeningud algajatele ja edasijõudnutele
· Jõutreening, lihasmassi arendamine
· Kaalulangetus keharasva arvelt, toitumisnõustamine
· Kulturism ja Fitness

 

Haridus, kursused:
Tallinna Ülikool: Kehakultuuri teaduskond 2007-2011a.
Atesteeritud Kulturismi ja Fitnessi treener
Kuidas jõusaalis targalt treenida?
Treeningu mõju kesknärvisüsteemile ja ajule.
Lihastreeningu enamlevinud vead ja õige viis.
Esmaabiandja väljaõpe.  

 

Kontakt:
+372 561 55714
riho.laidna@gmail.com

Toomas Paju

Tähesaju, Priisle

Karoliina Gehlert

Tähesaju, Peetri, Avala, Rakvere

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Saara Reete Tamminen

Tõnismäe

Jõusaalitreeningutega olen tegelenud 2016. aastast alates ning sellest on kasvanud minu suur kirg olla teistele toeks tervislike harjumuste kujundamisel.  

Minu eesmärk on pakkuda Sulle tuge teadliku treeningu ja personaalsete eesmärkide teostamise näol ning aidata Sul saavutada parim versioon endast.

Õpin heaolu ja tervisekäitumist ning olen läbinud Intensive Personal Trainer koolituse ja oman EQF tase 4 personaaltreeneri sertifikaati. 

 

 

Võta minuga julgelt ühendust:

+372 56869140

saara.reete.tamminen@gmail.com

Viktor Šavljuga

Tähesaju

Viktori kirg spordi vast sai alguse juba lapsepõlves, kui ta tegeles orienteerumise ja poksimisega. Peale seda alustas ta kulturismi ja fitnessiga, kus sai sinasõbraks ka jõusaalitreeningutega.

Personaaltreeneri kvalifikatsiooni on Viktor omandanud Moskvas ning ta omab ka EHFA akrediteeringut.

Iga kliendi puhul valib treener individuaalse lähenemise ja just kliendile sobiliku metoodika. Viktor lähtub treeningutel kliendi eesmärkidest ja soovidest. Iga treeninguga õpib inimene juurde midagi uut ja põnevat.

• Jõutreening
• Kaalulangetus ja toitumine
• Fitness ja kulturism
• Treeningud alles alustajale

Annan personaaltreeninguid Tähesaju tee 11 klubis

Minu kontaktandmed:

Facebook: @viktor7fitness

Instagram: @viktorfit7

E-mail: viktorfit7@gmail.com
 

Personaaltreening 1x 35.-
Personaaltreening 5x 160.-
Personaaltreening 10x 300.- (tasuta toitumiskava)

Personaaltreening sõbraga 1x 50.-
Personaaltreening sõbraga 5x 240.-
Personaaltreening sõbraga 10x 450.- (tasuta toitumiskava)

Treeningkava 35.-
Toitumiskava 35.-
Trenni-ja toitumisnõustamine 35.-

Artjom Kelder

Akadeemia, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi, Tõnismäe

Rohkem infot leiad minu veebisaidilt: https://artemk.webflow.io/est

Kärt Pärtel

Peetri, Avala

-       Jõutreening

-       Toitumine

-       Treeningud alles alustajale

-       Treeningud raseduse ajal ning pärast

-       Treeningud 50+

-       Spordialaspetsiifiline treening (jooksmine)

Aktiivne eluviis ja sport on minu elus olnud juba lapsest peale, sest kasvukeskkond soosis seda tugevalt. Siiski, teadlik treening ja mingi kindla eesmärgi saavutamise eesmärgil treenimine sai alguse ülikooli ajal, mil minu ellu tuli jooksmine. Sellest perioodist pärineb ka arusaam ja mõtteviis, et aktiivne eluviis ning eriti just trenni tegemine on miski, millel on hindamatu mõju ka vaimsele tervisele. Viimasele leian kinnitust nüüdki igapäevaselt nii enda kui oma imeliste klientide näol.

Kui magistrikraad sotsioloogias andis mulle tugeva põhja ja soovi inimesi ning nende käitumist mõista, siis FAF personaaltreeneri litsents, toitumisnõustamisõpe Rahvatervis Akadeemias ning teised täiendkoolitused on andnud teadmised inimese toimimisest nii anatoomilises kui füsioloogilises mõttes ning korraliku baasi nõustamispsühholoogiast.

Tervist toetav eluviis ei ole ainult füüsiliselt aktiivne olemine, vaid ka läbi toidu kehale kõige vajaliku pakkumine. Nii isiklikult kui ka toitumisnõustajana leian, et tasakaalustatud ja vajaduspõhine toitumine ei peaks olema hooajaline, vaid elukestev tegevus ning sealjuures nauditav ja hinnangutevaba.

Olen inimene, kelle jaoks (enese)areng on pea et baasvajadus. Soovin ka oma kliente innustada leidma seda, mis neile nii liikumise kui toitumise mõttes kõige paremini sobib, sest siis on eesmärkide saavutamine tunduvalt lihtsam. Lisaks annab sobiv liikumine ja toitumine rohkem energiat, jaksu ning tuge, et tegeleda ka muude asjadega elus ning seda veel võimalikult pikka aega.

Treeninguid ja toitumisalast nõu annan hea meelega nii eesti, kui ka inglise keeles.

Instagram: @kartpartel

Facebook: Personaaltreener Kärt Pärtel

Koduleht: www.kärtpärtel.ee

Maiko Heinsalu

Akadeemia, Laki, Tabasalu 

Hei! Minu nimi on Maiko ja mina olen Sinu uus personaaltreener!

Rääkides endast..
Erinevate spordialadega olen kokku puutunud juba maast madalast, kuid teismeeas avastasin enda jaoks tõelise kire - jõusaali. Eredalt on meeles esimene päev treeningsaalis, sest mind valdas hirm. Hirm teadmatuse ees - mida teha, kuidas teha ja kus üleüldse miski asub. Rapsisin jõusaalis arutult, harjutuste tehnika oli vale ja raiskasin aega lõhkudes oma keha. Praegu sellele ajale tagasi vaadates soovin, et oleksin enne jõutreeninguga alustamist konsulteerinud asjatundjaga.
Tänaseks olen jõusaalis treeninud ligikaudu 15 aastat. Oma teadmiste ja kogemuste kinnistamiseks olen läbinud personaaltreeneri koolituse.

Tahan aidata Sinul treenida teadlikult ja tervislikult!
Paneme paika saavutatavad eesmärgid, koostame treeningkava, õpime selgeks õige harjutuste tehnika, korrastame toidulaua ning kaloraaži.
Parem tervis, ilusam minapilt ja kõrgem enesehinnang! Tule trenni!

Treeninguid annan 24/7 Fitness Akadeemia, Laki ja Tabasalu klubis!

1x35€

5x150€

Aleksei Volis

Hipodroomi, Priisle

1x 15 EUR
10x 140 EUR

Jelena Past

Hipodroomi, Vabaduse pst, Kuressaare, Peetri

Suzanna Altunjan

Hipodroomi, Laki, Tõnismäe, Avala

● Jõutreening
● Treeningud alles alustajale ja edasijõudnutele
● Treening oma keharaskusega
● Toitumine
● Kaalulangetus, lihaskasvatus

 

Olen rõõmsameelne, aktiivne ja toetav treener. Kogu oma elu olen ma tegelenud spordiga, nooremana põhiliselt võistlustantsuga ja viimased 5 aastat olen pannud suurt rõhku jõutreeningutele, mis oli mulle päästeteeka toitumishäirete käest, mis mind nooremana pikalt saatnud on. Olen läbinud IntensivePT personaaltreeneri koolituse ja oman EQF level 4 personaaltreeneri sertifikaati. Klientide treeningutes kasutan ma erinevaid meetodeid lähtuvalt spetsiifiliselt kliendi soovist ja eesmärgist. Treeneri töö juures on minu eesmärgiks aidata teistel inimestel leida enda jaoks aktiivne elustiil ja teha see meeldivaks osaks nende igapäevarutiinist. Usun, et sealt, kus lõpeb motivatsioon, algab distsipliin, mida mina kui Sinu treener aitan Sul hoida!

 

Kontakt:

 

Instagram: @suz_alt

Fb: Suzanna Altunjan

e-mail: Suzanna.Altunjan@gmail.com 

Kateriin Sild

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Spordiga olen tegelenud nii kaua kui mäletan ning väga paljude erinevate aladega: iluvõimlemine, ujumine, triatlon, tants jne. Sobiva spordiala otsingutega olen tänaseks jõudnud fitness-ini ning jõutreeninguni – see on see, mis paneb minu silma särama. Olen omandanud spordialase kõrghariduse Tallinna Ülikoolis ning samuti oman EOK treenerikutset, läbinud ka FAF treenerite koolituse (EQF Level 4). Personaaltreeneri amet on minu jaoks puhast rõõmu toov ning suhtun igasse oma klienti isikupõhiselt ning usun, et igale inimesele on oma kindel lähenemisviis. Minu eesmärk treenerina on näha, et minu kliendid saavad päris omaenda eduloo ning tunnevad ennast enda kehas suurepäraselt! Minu kliendid saavad minu näol endale teejuhi, kes aitab nii toitumise, treeningu, distsipliini ja motivatsiooni leidmisega.

Yaroslav Kirilyuk

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismäe

Дорогие мои друзья, приглашаю вас Персональные тренировки – это целая программа трансформации режима питания, сна, физических нагрузок для набора мышечной массы, также составление комплексного плана питания. Помогу похудеть легко и здорово (с учетом ваших целей, состояния здоровья, уровня физической подготовки) входит в услуги. Формирую основную программу занятия.

Ваши пожелания тоже влияют на то, как проходит персональная тренировка. Индивидуальный график даёт вам возможность выбрать удобное время для посещения занятия спортом.

Телефон: +372 5618 8941 

Instagram: yaroslavkirilyuk

Bella Laptev

Akadeemia, Hipodroomi

Soovid alati hea välja näha? Alusta oma päeva aktiivselt minuga!

Minu nimi on Bella ja ma olen ERERSi rahvusvaheline treener, EuropeActive füsioterapeut, toitumisspetsialist, ETV+ külalistreener ja hetkel kehalise kasvatuse õpetaja.

Kõik läbi viidavad treeningud olen ise koostanud ja on väga tõhusad.

Julgustan ja motiveerin alati oma kliente alustama ja järjepidevalt jätkama tervislikku ja aktiivset eluviisi.

Liitu minuga! Hea meelega aitan sukelduda ka sinul fitnessi imelisse maailma.

 

Treeningud toimuvad 24/7 Fitness, Tallinn võrgustikus. 

Info:
FB:     Personaaltreener Bella Laptev
IG:      bella.fitnessacademy

Aigi Kõiv

Peetri, Tõnismäe, Avala

Angelina Babkina

Hipodroomi, Tõnismäe, Vabaduse pst, Peetri

Languages: Eesti, English, Русский, Italiano

Oman 3 rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri ja toitumisnõustaja sertifikaati.

1. ISSA (International Sports Science Association, USA) Certified Personal trainer

2. ISSA Sports Nutritionist

3. International Decalifting Federation (Läti) Certified Fitness Trainer

4. GGS (Girls Gone Strong, USA) Women’s Coaching Specialist: toitumise kultuur, kehapilt, häiritud söömine, menstruaaltsükli probleemid, menopaus, vaagna tervis, hormonaalsed probleemid ja PCOS

5. Hetkel omandamisel GGS Pre- & Postnatal Coaching Specialist

(Girls Gone Strong, USA): diastaas recti, vaagnapõhja, hormoonprobleemid, uriinipidamatus, treeningu ja toitumise muutmine, käitumismuutuste psühholoogia, sünnitusjärgne depressioon, vaagnavalu, vaagnaelundite prolaps

 

Iga aasta õpin täienduskursustel ja omandan uusi teadmisi.

Olen personaaltreenerina töötanud üle 3 aasta. Armastan treenida inimesi ja aidata neile olla enda parim versioon. Minu lähenemine on põhjalik ja mitmekülgne. Minu treeningu eesmärk on luua kliendil aktiivse eluviisi pikaajalisi harjumusi ja positiivset suhtumist fitnesisse.

Annan treeninguid järgmistes saalides: Hipodroomi, Tõnismägi, Vabaduse pst, Peetri, Tähesaju City

 

I have 3 internationally recognized personal trainer and nutritionist certificates.

1. ISSA (International Sports Science Association, USA) Certified Personal Trainer

2. ISSA Sports Nutritionist

3. International Decalifting Federation (Latvia) Certified Fitness Trainer

4. GGS (Girls Gone Strong, USA) Women’s Coaching Specialist (Topics: body image, menopause, hotmone issues, disordered eating, pelvic health, amenorrhea, PCOS).

5. In progress GGS (Girls Gone Strong, USA) Pre- & Postnatal Coaching Specialist (Topic: diastasis recti, pelvic floor, body image, hormone issues, incontinence, exercise & nutrition modification, behavior change psychology, postpartum depression, pelvic pain, pelvic organ prolapse)

 

Each year I update my knowledge and upgrade my qualifications by taking new courses.

I have been working as a personal trainer for over 3 years. I love to train people and help them to be the best version of themselves. My approach is thorough and versatile. The goal of my training is to help clients to form long-term active lifestyle habits and a positive attitude in fitness.

I give trainings in the following locations: Hipodroomi, Tõnismägi, Vabaduse pst, Peetri, Tähesaju City.

 

Instagram: xshape.fit.tallinn

Facebook: Angelina Babkina/Xshape.Fit.Personal Trainer

Whatsapp, Telegram: +3725137495

Jacob Price

Avala, Hipodroomi, Tõnismäe, Tabasalu

Tere, Sõbrad!
Minu nimi on Jacob R Price. Olen EQF Level 4 personaaltreener.

Aitan sul efektiivselt saavutada parimad tulemused vastavalt sinu eesmärkidele individuaalse juhendamisega.
Olgu see lihaste kasvatus, tugevaks saamine või lihtsalt parem üldine füüsiline vorm. Koostan sulle individuaalse plaani ja juhendan sind sellel teekonnal. 

Kindel personaalne plaan ja õige juhendamine aitab jõuda võimalikult efektiivselt sihtpunkti ilma üleliigset aega ja vaeva kulutamata.

Minu teekond jõusaalis algas juba krooniajal, ning nende aastatega on tekkinud mõned näpunäited mida teistele paremateks tulemusteks anda.

Võta minuga ühendust kui oled valmis liikuma elus järgmisele levelile.

Kontakt: Spordibuss@gmail.com 
Kirjuta mulle julgelt kui soovid lisainfot.

Personaaltreening 60min 25€
3 x Personaaltreening + personaalne treeningkava 100€ 

Saadaval ka Stebby kaudu.

Rasmus Juhanson

Laki, Akadeemia, Tõnismäe, Hipodroomi

1x personaaltrenn- 40€
10x personaaltrenn- 350€

Viktoria Linde

Laki, Tähesaju, Priisle

Mina olen Viktoria! Miks just personaaltreeneri amet? Mõte, et pean inimesi aitama on olnud justkui kinnisidee, kuid õige valdkonna leidmine võttis omajagu aega. Me kõik teame väga hästi, et pole midagi tähtsamat kui tervis. Samas ei pinguta me selle nimel tihti piisavalt. Minu armastus spordi vastu tekkis juba lapsepõlves. Ennast sai proovitud väga erinevates spordialades, kuid ühel hetkel võitis minu südame kergejõustik, millega ma täisealiseks saamiseni tegelesin. Hiljem tekkis aga pikem paus, järsk tervise halvenemine ning sellega kaasnevad kaaluprobleemid. Õnneks satus minu teele treener, kes aitas avada ukse ilusama ja tervema minuni läbi jõusaali treeningute ja tervisliku toitumise. Tollest ajast olen täielikult in love kõigega, mis antud valdkonda puudutab ja valmis jagama enda teadmisi ja kogemusi teistega!

Ethel Igatt

Tabasalu, Hipodroomi, Akadeemia

Jelena Valge

Laki, Hipodroomi, Akadeemia, Tõnismäe, Avala

• Jõutreening
• Funktsionaalne treening
• Pilates

Treeningud:
Algajatele ja edasijõudnutele, Tervise ja heaolu hoidmiseks, Kaalu langetamiseks ja vormi saamiseks, Raseduse ja sünnitusjärgse taastumise ajal

• Jõusaali treeningkava koostamine
• Tervisliku toitumise nõustamine
• Toitumiskava koostamine
 

Персональный тренер, консультант по питанию
• Силовые тренировки в тренажерном зале
• Функциональные тренировки
• Пилатес

Для начинающих и продолжающих, Для здоровья и самочувствия, Похудение и поддержание физической формы, Во время беременности и послеродового восстановления.

• Составление программы тренировок
• Консультирование по правильному питанию
• Составление программы питания

Keel: Eesti, Русский

Kontakt: +372 5123 963
              valgejelena@gmail.com

PT/personaaltreening al. 15€
TN/toitumisnõustamine al. 20€

Klubid: Laki, Mustamäe (Hipodroom), Akadeemia, Tõnismägi, Avala kvartal (Veskiposti)

Kristina Smirnova

Priisle, Tähesaju

Soovid saada paremasse vormi, võtta kaalust alla, kasvatada lihasmassi või parandada üldist heaolu? Treeningute planeerimisel lähtume just Sinu eesmärgist!

Võta ühendust ja viime Sinu unistused ellu!


smir.kristina@gmail.com

https://www.facebook.com/100075039399801/

Ketlin Šavljuga

Tähesaju

Tere! Minu nimi on Ketlin ja jagan väga hea meelega teiega oma teadmisi ja saan sõbraks, kes aitab teil sportlikku eluviisi armuda!

Spetsialiseerumine:
• Keha vormimisele suunatud treeningud (rasvaprotsendi vähendamine, lihasmassi suurendamine);
• Treeningud alles alustajale;
• Toitumis- ja treeningplaani koostamine;
• Online coaching.

Mul on palju kogemusi ja teadmisi fitnessi valdkonnas, olen lõpetanud Moskvas FPA Fitness Professionals Kooli ja oman ka Euroopa EHFA akrediteeringut.

Treeningprogrammi koostamisel valin ainult need harjutused ja koormused, mis on Sinu terviseseisundit ja füüsilist vormi arvestades kõige sobivamad.

Ootan kõiki treeningutele, olenemata teie jõusaalikogemusest!
Personaaltreeninguid annan klubis aadressil Tähesaju tee 11.

Pea meeles, et kõige olulisem rikkus on tervis!

Minu kontaktandmed:

Facebook: https://www.facebook.com/ketlinPT
Instagram: @ketlinshavljuga
E-mail: ketlin.shavljuga@gmail.com

Personaaltreening 1x 30.-
Personaaltreening 5x 135.-
Personaaltreening 10x 250.- (toitumiskava kingituseks)

Personaaltreening sõbraga 1x 45.-
Personaaltreening sõbraga 5x 215.-
Personaaltreening sõbraga 10x 400.- (toitumiskava kingituseks)

Treeningkava 30.-
Toitumiskava 30.-
Trenni-ja toitumisnõustamine 30.-

Jass Murutalu

Tõnismäe, Avala, Laki, Akadeemia, Peetri, Tähesaju, Priisle, Hipodroomi, Tabasalu

Aitan sul treenida, toituda ning taastuda mõistlikult ja tulemuslikult, misiganes eesmärgi poole pürgides. Saan sind aidata rasvapõletusega, lihasmassi kasvatamisega või hoopiski mõne kehalise võime arendamisega (jõud, vastupidavus, kiirus, painduvus, osavus/koordinatsioon). Pakun sulle unikaalselt mitmekülgseid treeninguid. Seda võimaldab 10+ aastat treenerikogemust, erinevate spordialade harrastamine (akrobaatika, kergejõustik, korvpall, jalgpall, ujumine, tricking, parkour, karate, poks, taipoks, maadlus, MMA ja BJJ) ning arvukad läbitud koolitused.  Lisaks personaaltreeningutele olen tegutsenud ÜKE treenerina Eesti Tennise Liidus, HC Kehra käsipalliklubis ning võitlusspordiklubis 3D Treening. Samuti FAF Eesti ning IntensivePT Eesti koolitajana. Hetkel olen ÜKE treener jalgpalliklubis FC Kose ning korvpalliklubis Basket.

 

Olen ainuke Eestis, kellel on FRC, FRA ja ISM sertifikatsioonid. Seetõttu on mul unikaalsed teadmised jõu, võimsuse, lihasmassi ja liikuvuse arendamisest. Samuti liigeste tervisest ning vigastustest taastumisest. Peamiselt tegutsen Tõnismäel, aga kohtumisaegade sobivuse korral ka teistes klubides.

Personaaltreeningute hinnad: 1x 59€, 3x 149€, 7x 299€.

Vaata mu kodulehelt lähemalt, mida iga pakett sisaldab. jass.murutalu@gmail.com 53855152 trennininja.ee

 

Amir Ali Jami

Tõnismäe, Hipodroomi

Unleash your inner fighter. Reach your goals with a champion's mindset.

With 25 years of unwavering dedication to Kyokushin karate, I've honed my skills, pushed my limits, and achieved remarkable success. As a proud holder of over ten championship titles in various competitions, I bring an unparalleled level of expertise and a champion's mindset to your fitness journey.

Cardio HIIT Strength Resistance Flexibility.


Are you ready to become the best version of yourself? Contact me today .The time is now. Together, we conquer."

Email: jamizadeh.sc@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/amirali.jami.9 56089607

Sophia Rene Siska

Hipodroomi, Avala, Laki, Tabasalu

Steven Keldrema

Hipodroomi, Laki, Tõnismäe, Avala, Akadeemia

Olen aastaid tööd teinud personaaltreenerina ning see on suurim rõõm, kui saad muhedaid ja toredaid inimesi aidata. Oman IPT personaaltreeneri EQF 4 tasemetunnistust ning samuti pidasin paar aastat vastu ka TLÜ-s kehakultuuri erialal. Kuna olen isiklikult kolossaalse muutuse läbi teinud, siis usun, et seda suudab ka iga teine inimene. Ma olen siin selleks, et sind abistada, motiveerida ja pushida. 

Jõusaal ning kalisteenika on kaks erinevat suunda, mida ma kombineerin omavahel, et muuta treeningud tõhusamaks. 

Võta ühendust ja alusta investeerimist enda heaollu! 

Telefoni nr. +372 56 43 448
IG: @stevenkeldrema

Merit Vaabel

Tõnismäe, Avala, Hipodroomi, Priisle, Tähesaju, Peetri

Roman Zõbin

Hipodroomi, Laki

Mina olen Roman Zõbin – tippklassi kikkpoksi treener, omades 5. kategooria treeneri tiitlit – Minu teadmised ei põhine ainult teoorial, vaid ka praktilisel kogemusel - olen kikkpoksi maailmakarika laureaat ja pühendunud professionaalne sportlane. Olen omandanud teadmisi ja kogemusi, mida olen valmis sinuga jagama, aidates sul saavutada oma füüsilised eesmärgid.

Kas soovid ehitada lihast või langetada kaalu? Tahad mõista, kuidas toitumine mõjutab sinu kehakaalu? Või soovid omandada poksi/kikkpoksi oskusi? Minu treeningud on loodud nii algajatele kui ka kogenud sportlastele, pakkudes personaalset lähenemist igaühele.

Kui sul on küsimusi või soovid alustada treeningutega, võta julgelt ühendust! Saada mulle e-kiri aadressil ramon.zybin@gmail.com või leia mind Facebookis nime alt Roman Zõbin. Koos saavutame su eesmärgid!

Diana Šarton

Hipodroomi, Tõnismäe, Tähesaju, Priisle

Diana omandas Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse ja spordi eriala bakalaureuse kraadi. Ta treenib aktiivselt jõusaalis ja järgib tervislikku eluviisi. 
Diana eesmärk on mitte ainult aidata sportlastel saavutada füüsilisi muutusi, vaid ka luua kestvaid harjumusi tervisliku elustiili säilitamiseks. Tema lähenemine treeningutele on individuaalne, kohandades neid vastavalt inimeste eesmärkidele ja võimalustele. Ta on valmis aitama avastada sportlaste potentsiaali, ületada hirme ning  saavutada soovitud tulemusi. Samuti Diana soovib olla inspiratsiooniks inimestele, julgustades neid leidma jõudu ja enesekindlust oma teekonnal parema tervise ja heaolu poole. 
Seega Diana ootab põnevusega võimalust olla iga soovija teejuhiks sel teekonnal parema minani!

Viktoria Jallai

Akadeemia, Laki, Luige

Sport on minu elu lahutamatu osa!

Tänu igapäevasele aktiivsele liikumisele püsin elurõõmus ja terve ja see on miski mida soovin ka edasi anda.

Oman rahvusvahelist personaaltreeneri kutsetunnistust EQF tase 4. Lisaks olen läbinud ka Fitnesstreenerite tasemekoolituse EKR3 ja EKR4. Ning pean oluliseks end ka edaspidi erialaselt täiendada.

Treenerina soovin aidata Sul omandada korrektsed treeningvõtted, vähendamaks vigastuse ohtu. Usun siiralt, et pikaajaline koostöö viib seatud eesmärgini (muutused ei sünni üle öö, kuid järjepidevus ja personaalne lähenemine viivad alati tulemuseni).  Kehakaalu langetajale annan soovikorral ka toitumissoovitused, et tulemused end liiga kaua oodata ei laseks.

Annan treeninguid Tallinnas Akadeemia tee 30 ja Laki põik 4 klubides ning Luige Keskuse klubis.

Kui tahad kergemat ja/või tugevamat keha, siis võta minuga ühendust e-kirja teel viktoriajallai@gmail.com

 

Nataliia Ivanova

Hipodroomi, Akadeemia, Tõnismäe

Меня зовут Наталия. Я сертифицированный тренер по фитнесу и выступающий спортсмен в категории Bikini Fitness.

Помогу Вам добиться поставленной цели:
    • похудение     • набор мышечной массы     • постановка техники выполнения упражнений     • развитие выносливости     • поддержание формы     • корректировка питания  

О себе:

Персональный тренер по фитнесу международного класса. (Fitness Teacher Training College). Специалист по управлению здоровьем и благополучием. (Academy of Health Industry Specialists).
Контакты:
Instagram: @nataliaa.fitness Facebook: @nataliaaa.ivanovaaa Telegram: @nataliaafitness

Merily Palmissaar

Avala, Tõnismäe, Vabaduse pst, Tartu

Tere! 

Minu sporditeekond algas noorena kergejõustiku ja tantsimisega. Tänaseks on tee mind viinud jõusaali, olen võistlev fitness-sportlane. Lisaks isiklikule kogemusele oman Eesti Olümpiakomitee treenerikutset. Olen valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata sul saavutada Sinu personaalseid eesmärke. Koos saame luua enesekindlama ja tervislikuma tuleviku. Ootan võimalust Sind paremini tundma õppida ja koos Sinuga eesmärke saavutada! 

Kohtume Trennis!

Inna Bondar

Laki, Hipodroomi, Priisle, Tõnismägi, Tähesaju

FITNESS NAISTELE

 

Sertifitseeritud isiklik fitnesstreener esmaabikoolitusega.

- füüsilise vormi testimine

- individuaalsed treeninguprogrammid

- ohutu kaalulangus ja lihasmassi suurenemine

- toitumisalased konsultatsioonid

-paindlik treeningugraafik

- intensiivne treening

- motivatsiooni ja toetust eesmärkide saavutamisel

- Proovitreening - tasuta

- ​​​​​​​tervistav kehakultuur, lihasjõudu ja üldfüüsilist suutlikkust säilitav ning arendav võimlemise ja eriharjutuste näol

- jõutreening

 

Algajatele ja edasijõudnutele.

Ma aitan leida tervisliku sportliku naiselikkust abiga jõudu treening jõusaalis.

Annan personaaltreeninguid Laki, Hipodroomi, Priisle, Tõnismägi ja Tähesaju klubides.
 
Lugupidamisega, sinu treener
Inna Bondar

Tel. +372 5141796
e-mail: fitnessladyinna@gmail.com

Aleksandra Filatova

Hipodroom, Avala, Tähesaju, Tõnismägi, Paepargi

Rasmus Klaos

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Tõnismäe

IFBB juuniorite maailmameistrivõistluste hõbemedali võitja Men's Physique-s, Eesti meister ja mitmekordne eesti karikavõistluste võitja kulturismis ja rannafitnessis.

Treenin nii naisi, kui ka mehi. 

Treeningud algajatele, harrastajatele, edasijõudnutele ja sportlastele.

Spetsialiseerun:

1. Keha kompositsiooni muutmine - Rasvapõletus/Lihasmassi kasvatamine

2. Jõutreening

3. Kulturismi spetsiifiline treening

4. Sportlastele spordispetsiifiline jõutreening

5. Sissejuhatav treening algajatele

Täisprogramm 1 kuuks -  Alustamiskõne, kus räägime üle eesmärgid, treeningajaloo, vigastused jms + Isikupärastatud protokoll (Toidulisandid, elustiil, taastumine) + Toitumis-/treeningkava + 2 treeningut, kus paneme paika raskused, harjutuste tehnika ja vaatame kava üle + 1 iganädalane kõne + Online abi järjepidevalt. Hind 200€

1 treening = 50€.

NB! Hind ei sisalda jõusaalipiletit.

Eliise Jõgi

Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Luige, Peetri, Tabasalu, Tõnismäe, Vabaduse pst

Minu nimi on Eliise ning olen aktiivne ja sportlik olnud kogu oma elu. Oman EOK kulturismi ja fitnessitreeneri 3. taseme kutsetunnistust. Lisaks olen läbinud erinevaid koolitusi, mis hõlmavad toitumist, liikumist ja nende omavahelist seost. Minu eesmärgiks on aidata kõigil jõuda tervema ja rohkem tasakaalus eluviisini ning läbi selle parandada elukvaliteeti! Oled sa algaja või edasijõudnud, ootan sind endaga trenni. Olen sulle igal sammul toeks - olgu su eesmärgiks kasvatada lihast, võtta kaalust alla või elada niisama tervemat elu.

Pakun sulle:

• Personaaltrenne
• Vastavalt eesmärkidele personaliseeritud treeningkava
• Toitumisalast nõustamist
• Kaalu alandamist
• Noorte/laste treeninguid
• Eakate treeninguid
• Spordialade üldfüüsilist ettevalmistust (ÜKE)

Trenne annan kõikides Tallinna 24/7 fitnessi klubides, va Priisle ja Tähesaju.

Kristel Rebane

Hipodroomi, Tõnismäe, Tähesaju, Avala

rebanekristel.com

Ruth Ojala

Luige, Priisle, Tähesaju

Telefoni number: 51 37 466

Kseniia Kalina

Hipodroomi, Avala, Priisle

Провожу персональные тренировки, и занятия в мини группах. Только комплексный подход: Помогаю наладить режим и питание, без голодных диет. Мои подопечные отмечают результаты уже на третьей неделе занятий.

Со мной тренировки становятся простыми и понятными.

Никакой магии и секретных авторских методик, только научный подход.

Телефон: 58998437
Телеграм: Kalinaks 
Instagram: Kalinaksyu

Kevin Lomp

Hipodroomi, Laki, Tõnismäe

EKFL (Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit) EKR 3 personaaltreeneri litsents

Olen Kevin Lomp, algselt pärit Tamsalust, viimased 3 aastat olen elanud Tallinnas. Trenniga olen tegelenud terve elu. Kergejõustikuga tegelesin 7 aastat. Peale seda alustasin jõutrenniga ning olen viimased 8 aastat ainult sellele fokuseerinud. Olen ise kasvatanud umbes 30+ kilo lihaste arvelt ning olen paljudel aidanud sama teha. Tegelen kulturismiga ning käin ka laval võistlemas. Põhieesmärk on välja näha esteetiline.

Selle 8 aastaga olen väga palju õppinud toitumis- ning treeningkavade kohta ning mis toimib ja mis mitte, sest tuginen palju teadusallikatele. Harjutuste sooritus on ka väga tähtis ning ka selle koha pealt tuginen teadusele.

Kuna inimeste päevagraafik on tänapäeval kiire nagu minul endalgi, siis tean väga hästi kui raske on kõike seda treeningut, toitumist jne. jälgida töö, pere, sõprade, hobide kõrvalt. Sellepärast soovingi inimesi aidata selle kõigega ning aidata teha seda kõike korrektselt. On sul mingid toidueelistused või toidutalumatused, tean kuidas aidata. On sul spetsiifiline trenni stiil mis sulle meeldib, oskan juhendada.

Võta julgelt ühendust ning saavutame sinu eesmärgid! - https://kevinlomp.ee

Liisi Ilves

Laki, Tõnismäe, Avala

Mina olen Liisi, personaaltreener ja toitumisnõustaja.

Kuigi olen tegelenud spordiga juba algkoolis siis aastal 2022 läbisin toitumisnõustamise ja veidi hiljem personaaltreeneri koolitused ning oman vastavaid kutsetunnistusi.

Mul on soov aidata inimesi, kes tunnevad, et ei oska enam üksi edasi minna.

Treenerina olen sinu kõrval, et motiveerida, toetada harjutuste läbiviimisel õige tehnikaga, arvestan sinu soovide ja eripäradega ning vastavalt nendele teen sulle personaalse treeningkava.

Kas oled tundnud, et ei ole enda kehaga rahul, kaal ei lange, magusaisu kimbutab või tunned pidevat jõuetust? Seda kõike saab kehalise aktiivsuse ja toitumisega muuta!

Võid minu poole pöörduda kui tunned, et soovid:

 • kehakaalu langetada / tõsta
 • tõsta kehalist aktiivsust
 • lihasmassi kasvatada
 • muuta enda toitumist tervislikumaks

Kui tunned, et eelnev kõnetas sind, siis võta minuga julgelt ühendust.
Tervis on meie kalleim vara!

Personaaltreeninguid viin läbi Mustamäel Laki põik 4, kesklinnas Tõnismägi 11A ja Avala kvartalis.

Email: liisi@femmefit.ee Koduleht: https://www.femmefit.ee/

Anastasia Ess

Avala, Paepargi, Tähesaju, Vabaduse pst, Peetri

Привет! Меня зовут Настя, и я дипломированный фитнес-тренер с высшим образованием (степень магистра по педагогике). В мире спорта я достигла звания КМС (кандидат в мастера спорта) по легкой атлетике.

Я работаю как со взрослыми, так и с детьми. Мои тренировки разнообразны и учитывают все потребности и анатомические особенности тела.

Особенности детской психики подразумевают иной подход к организации занятий, что требует от фитнес-тренера специальных педагогических навыков, которыми я обладаю. Благодаря моему опыту и профессионализму, я готова предложить индивидуальные программы тренировок, учитывающие возрастные и психологические особенности каждого ребенка.

Мой телефон - 58240555

Tiia Kaare

Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe

Olen IFBB naiste Maailmameister, juunioride Euroopa meister ja mitmekorde Eesti meister bodyfitnessis. Tule minuga trenni kui soovid enda füüsilist vormi järgmisele tasemele viia. Aitan Sul kaalu langetada või lihasmassi kasvatada, et tunneksid end oma kehas hästi. Abistan algajaid, edasijõudnuid ja võistlusteks valmistujaid. Lisaks personaaltreeningutele pakun ka treening- ja toitumiskavasid ning online coachingut. Kui Sul tekkis küsimusi või soovid alustada, siis kirjuta mulle tiia.kaare@mail.ee või võta ühendust facebookis - Tiia Kaare.

Trenne annan Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri ja Tõnismäe klubides.

Artjom Kruglov

Tähesaju, Paepargi

Oma töös püüan suhtuda igasse inimesse maksimaalselt vastutustundlikult. Seega ootan ka oma klientidelt maksimaalset pühendumust ja distsiplineeritud suhtumist treeningprotsessi.

Ma arvan, et edu saavutamiseks on vaja distsipliini!
Distsipliin ja pingeline töö on regulaarne tegevus püsival alusel, mis viib sind soovitud tulemuseni.
Ditsipliin on võidu ema! 

Ma luban, et minu treeningud ei ole igavad ja kerged, aga ma garanteerin, et need saavad olema rasked ja huvitavad!

Toitumiskavad ja treeningprogrammid koostan vastavalt kliendi konkreetsetele eesmärkidele.

Oman kõrgharidus sissejulgeoleku valdkonnas ning olen riigi turvalisuseks endiselt ka tööl panustan.

Olen ka meditsiini taustaga inimene ning juba 8 aastat töötan ka Tallinna Kiirabis.

Olen läbinud IntensivePT personaaltreeneri koolituse ja oman EQF level 4 personaaltreeneri sertifikaati ning pidevalt täiendan oma teadmisi erinevate fitnessi ja toitumisenõustamise kursustel.

Teenused:
- kaalulangetus
- lihasmassi kasvatamine
- jõutreening
- harjutuste tehnika õppimine
- treeningplaani ja toitumiskava koostamine vastavalt kliendi eesmärkidele

Treeningute toimumise koht:
Tähesaju tee 11 ja Paepargi tn 11 Lasnamäe linnaosa

Suhtluskeel:
Eesti ja Vene

Kontaktandmed:

Mob tel: 55972164
Viber: 55972164
e-posti aadress: artjom.kruglov1985@gmail.com

Anastasija Moskvitšjova

Hipodroomi, Akadeemia, Laki, Paepargi, Priisle, Tõnismäe, Tähesaju, Vabaduse pst

Mina olen Anastasija, teen sporti terve elu ning usun, et terves kehas on terve vaim! Olen läbinud IntensivePT personaaltreeneri koolituse ja oman EQF level 4 personaaltreeneri sertifikaati.

Personaaltreeneriga trenni tegemine on teadlik investeering paremasse Sinusse. Hoolitse oma keha eest, see on üks ja ainuke terveks eluks!

Suhtluskeel: vene, eesti, inglise.

Teenused:
1. Personaaltreeningud: treeningud algajatele, kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine, jõutreening, vastupidavuse arendamine, sünnitusjärgne taastumine;
2. Treeningud paaris / grupis - võta kaasa / sugulane / sõber kaasa!
3. Individuaalse treeningkava koostamine vastavalt kliendi eesmärkidele;
4. Individuaalse toitumiskava koostamine vastavalt kliendi eesmärkidele;
5. Üldine toitumis- ja tervisekonsultatsioon võimalusega küsida küsimusi otse personaaltreenerilt (online, kestus: 1 tund).

Kontakt:
1. WhatsApp, Telegram, Viber: (+372) 5382 5587
2. Instagram: lestassie
3. Facebook: Anastasija Moskvitšjova
4. TikTok: lestassie

Liis Mirjam Juvas

Priisle, Tähesaju, Tõnismäe, Sepa keskus, Sõbrakeskus 

Egert Oiov

Peetri, Luige, Avala

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga enam kui 15 aastat. Viimased 5 aastat olen keskendunud sajaprotsendiliselt personaaltreeningutele. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi viienda taseme treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune personaaltreeneri kogemus on kinnitanut üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid sead sa endale ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen aktiivselt võistlusspordiga, olen 4-kordne Eesti meister ja karikavõitja ning maailma neljas mees klassikalises kulturismis. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lai kogemustepagas nii treeneri kui sportlasena on kinnitanud, et edu saab tuua ainult individuaalne lähenemine!

Võta minuga ühendust – koos saavutame soovitud tulemuse!

Pärnu

Laura Siimenson

Pärnu

Olen terviseentusiast, kelle teekond spordimaailmas algas juba 8 aastaselt rühmvõimlemise treeningutega, mis õpetasid mulle juba noorelt kui oluline on distsipliin, järjepidevus ja pühendumine, et saavutada oma eesmärgid. Selle loomuliku jätkuna alustasin tööd rühmatreenerina keha ja meele treeninguid juhendades, mis on siiani jäänud mulle südamelähedaseks. 

 

Soovist, aga inimesi personaalsemalt toetada ning teadlikult eluviisi kujundada läbi erinevate aspektide – füüsiline koormus, vaimne tasakaal, vajaduspõhine toitumine ja iseenda areng  läbisin FAF Eesti personaaltreeneri, Precision Nutrion toitumisnõustaja ja Sleeping Yogini joogaõpetaja kursused ning olen nüüdseks rühma- ja personaaltreener, joogaõpetaja ning toitumisnõustaja. 

 

Usun siiralt, et sinu unistused täituvad kui julged unistada, käid julgelt oma rada ja astud reaalseid samme nende täitmiseks ning tähistad igat väikest sammu oma teekonnal.

Raivo Piiber

Pärnu

Kulturismi ja fitnessi treener alates 2006, EKR 6 tase (vanemtreener) alates 2019

Alates 2009 olen pidanud blogi www.treenitargalt.ee (lisaks www.facebook.com/treenitargalt), kus avaldanud üle 100 erineva artikli. Kirjutanud artikleid ja teinud koostööd tervislike eluviiside, treeningute ja toitumise teemadel paljude ajalehtede ja ajakirjadega – Postimees, Pärnu Postimees, Ärielu, 30+, 60+, Naised, TervisPluss, Coop Eesti, Pääste Elu ning andnud temaatilisi intervjuusid raadiotele ja tv-le Pärnu Raadio, Vikerraadio ja Kanal 2. Lisaks koolitused ja seminarid ettevõtetes ja kohalikes omavalitsustes. Aastatel 2016-2019 tegin tihedat koostööd Päästeametiga, viies komandodes läbi seminare ja treeninguid.

Karjäär sportlasena:

Harrastanud mitmeid spordialasid alates 6.eluaastast – ujumine, korvpall, võrkpall (treener Tiit Aasma käe all), kergejõustik (treener Leonhard Soom), vabamaadlus (treener Mati Sadam, 1982-2006) – 2x meeskondlik Eesti KV, JUN Eesti MV pronks, paljukordne Järvamaa meister. 

 

Tulemused treenerina ning mõned edukamad õpilased (ÜKE, erialane treening või toitumisnõustamine):

Jaanika Aavamägi – JUN EM pronks bodyfitnessis;

Christina Alev – 3x ABS Eesti meister naiste bodyfitnessis, Baltimaade MV ABS hõbe, EM 10 koht naiste bodyfitnessis;

Argo Vaible – 2x Eesti KV kulturismis, EM 7.koht kulturismis;

Ragnar Kaasik – 5x Eesti meister ja ABS meister vabamaadluses, 2x Baltimaade meister, Põhjamaade meister;

Heili Hiiemäe – Eesti meister ja Eesti Politsei meister jõutõstmises;

Egon Kaur – rallisport, WRC Rally Academy hõbe;

Väino Miil - Lilian Kadaja-Saarepuu – paljukordsed Eesti MV ja rahvusvaheliste võistluste medaliomanikud ja finalistid võistlustantsus;

Joosep Mesi – paljukordne Eesti JUN meister jalgrattaspordis;

Pärnu Spordikooli korvpallitüdrukud U14, U16, U18;

Lisaks sajad amatöörsportlased ja harrastajad (korvpall, võrkpall, kardisport, tennis, golf jne).

 

Teenused:

 • Personaaltreening üks ühele;
 • Väikegrupitreening (4-6 inimest):
 • Online-treening;
 • Üldkehalise ettevalmistuse treening põhispordiala toetuseks;

 

Mind leiad Pärnust, ühendust saab minuga kas helistades 568 75755 või siis e-maili teel raivo@treenitargalt.ee või ka läbi FB www.facebook.com/treenitargalt Treeninguid viin läbi eesti, inglise ja vene keeles.

Lucia Ašmarina

Olen treeneriametit pidanud 13 aastat. Alustasin rühmatreenerina, läbides aeroobikatreeneri koolituse Eesti Võimlemisliidus 2010 aastal.

Sealt alates saanud ka instruktori õigused :

2010 Zumba instruktor

2012 LesMills BodyAttacki instruktor

2014 LesMills BodyBalance instruktor

2014 LesMills BodyVive, hilisem BodyTone instruktor

2016 BodyART rahvusvaheline treener

2023 Circl Mobility instructor

2024 Teaduspõhine lähenemine kehakoostise parandamiseks: fookus keharasva vähendamisel Alan Aragon

2020 omandasin EKFL 3 taseme ehk abitreeneri kutse, spetsialiseerumisega Fitness.

Pikal treeneriks olemise perioodil olen läbinud veel erinevaid täiendkoolitusi, et olla ajaga kaasaskäiv ning uuendada ja täiendada oma teadmisi.Soovin Sinuga jagada oma teadmisi ja armastust jõusaalitreeningute vastu. Targalt treenides paraneb su tervis ja hakkad rohkem armastama enda peegelpilti. Koostöö viib sihile!

Minu tegemistega saad kursis olla FB-s “Personaaltreener Lucia Ašmarina” või www.treenitargalt.ee

Kirjuta: lucia@treenitaragalt.ee
Helista: 522 0740
Messenger: Lucia Ašmarina või Personaaltreener Lucia Ašmarina

Maria Rogovaja

Olen läbinud personaaltreeneri Intensive PT kursuse ning seeläbi omandanud EQF level 4 tunnistuse.

Erialalt olen füsioterapeut. Selles töös puutun kokku paljude erinevate inimestega ning püüan alati igaühele läheneda individuaalselt, et neid liikuma motiveerida. Oma töös kohtun paljudega, kellel oleks traumajärgse teraapiaga lõpetades môistlik edaspidi jätkata jõusaali-treeningutega. Sooviksin neid inimesi jõusaali minemiseks julgustada ning luua neile seal turvaline keskkond, et protsess oleks vähem stressitekitav ja et inimesed saaksid ka edaspidi füsioterapeudi juhendamisel jõutreeningut teha, et oma vigastusest maksimaalselt taastuda.

Kui oled hoopis see inimene, kellel puuduvad üldse teadmised jõutreeningust, treenimisest, toitumisest, kuid oled huvitatud tervisliku eluviisiga alustamisest, aga ei ole päris kindel, kuidas, kirjuta mulle julgesti. Saan sulle igal juhul toeks olla!

Olen olnud füsioterapeut ka mitmete spordimeeskondade juures - olin muuhulgas noorte korvpallikoondise füsioterapeut, kus viisin läbi nii individuaal-, kui ka üldtreeninguid. Nii et, kui oled sportlane, või kestaseme teadmistega spordihuviline, kes soovib oma sooritustulemusi parandada, anna endast märku. Paneme koos plaanid paika ja liigume üheskoos sinu eesmärgide saavutamiseni!

Minu põhieesmärgiks on tervise edendamine ehk inimese aitamine suuna võtmisel tervisliku eluviisi poole mõnusa ja nauditava protsessi teel.

Treeninguid annan 24-7-Fitness Pärnus (Lai 11, Pärnu Port Artur 2)

Võta minuga ühendust:

@mail: Fysiogiid@gmail.com
Lisainfo: www.Fusiogiid.ee

EST/RUS

Dmytro Zubenko

- Personal training in the 24/7 Fitness gym Pärnu.

- Making an individual training program for your goals (gaining muscle mass, losing weight, body shaping or weight).

- Selection of exercises based on your characteristics.

- Explanation, training, analysis and adjustment of exercise technique.

- Help in compiling a diet, compiling a diet for a day / week / month.

- Analysis of the food basket.

- Answers to all questions on nutrition, personal support and control.

- Full management 1/3/5 months, including: personal training, nutrition, 24/7 support, my personal control. 

- Possibility of online/distance training.

- Consultations, and any questions in my area of ​​expertise.

 

Contact me tel: +37258376123
(Viber/WhatsApp)
Instagram: dmitriy.zubenko 

Ardi Ailt

Olen terve oma teadliku elu olnud aktiivne liikuja. Alustasin noorena jalg- ja korvpalliga ning jõudsin ringiga jooksmise ning jõusaalitreeninguteni, millega tegelen aktiivselt siiani.

2016 lõpetasin füsioteraapia magistriõpingud Tartu Ülikoolis. Oman laialdasi teadmisi inimkeha ehitusest ja toimimisest ning liigutustegevusest. Jagan neid teadmisi igapäevatöös füsioterapeudina ka oma patsientidega.

Enda ja teiste teadlikumaks treenimiseks olen läbinud Intensive PT koolituse ja oman personaaltreeneri kutsetunnistust.

Võimalusi, kuidas jõuda A-st B-ni ja täita oma unistusi, on mitmeid. Kui soovid teadlikumalt treenida ja oma eesmärkide poole liikuda, kirjuta mulle julgelt.

Kelly Linnas

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala. Hetkel töötan haiglas füsioterapeudina, kuid oman kogemust ka sportlastega töötamisel, olles aastatel 2018-2022 olnud jalgpallimeeskonna füsioterapeut. Lisaks olen läbinud Eesti vaieldamatult kõige põhjalikuma FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolituse.

Minu eesmärk on julgustada kõiki inimesi liikuma olenemata vanusest, kehakaalust, füüsilisest võimekusest ning pakkuda sel teekonnal tuge. Oman põhjalikke teadmisi inimese skeletilihaskonnast ning aitan sul treenida turvaliselt, leida sinu jaoks sobivaimad harjutused ja harjutuste variatsioonid, võttes arvesse sinu eripärasid ning ka varasemaid traumasid/valusid. Treenimisel pean kõige olulisemaks õiget sooritustehnikat ja eesmärgipärast lähenemist, kuid treening peab olema ka nauditav.

 

Minu trennidesse on oodatud kõik, kes:
•soovivad alustada jõusaali treeningutega
•on juba jõusaalis varasemalt treeninud, kuid soovivad veidi tehnikat lihvida ja treeninguid teadlikumaks muuta
•soovivad taastuda vigastustest

Martin Mäestu

Hei,  

Siia tulles oled jõudnud ilmselt oma elus punkti, kus tunned, et tahad enda juures midagi muuta - olgu selleks siis parem füüsiline vorm, enesetunne või mõlemad. 

Mida siis ikkagi täpselt teha või kust ma alustama peaksin...

Mul ei ole anda maagilist valemit, mis sind hetkega muudaks - küll aga saan aidata laduda vundamendi, maja ehitad ise. 

Esmane vestlus on tasuta!:)

Oma teadmised olen saanud FAF personaaltreeneri koolituselt aastal 2023. Sellega koolitus loomulikult ei lõppenud, vaid täiendan end pidevalt edasi.

Kontakt:
maestumartin@gmail.com

Emmeliine Meriste

Sport on olnud mulle alati väga südamelähedane. Juba väiksest saati olen tegelenud mitmete erinevate spordialadega, sealhulgas jõusaal ja kergejõustik. Viimased 10 aastat olen pühendunult tegelenud kergejõustikuga. Minu suurim soov on aidata inimestel avastada oma potentsiaal ning läbi treeningu ja toitumise saavutada tervislik ja tasakaalustatud eluviis, enesekindlus ning üldine heaolu. 

Kui soovid alustada oma treeningute teekonda või vajad tuge ja juhendamist juba olemasoleva treeningurutiini täiustamiseks, siis ära kõhkle mulle kirjutamast!

Rohkem infot treeningute, pakettide jms kohta saab minuga ühendust võttes.

Messenger: Emmeliine Meriste
Email: meristeemmeliine@gmail.com

Sirli Seegar

Olen liikumist ja sporti armastanud lapsepõlvest saati. See on minu jaoks loomulik igapäeva osa, mis paneb end hästi tundma ning annab väga palju energiat kogu järgnevaks päevaks. Kooli ajal tegelesin kergejõustiku ning tantsimisega, sealt edasi leidsin tee erinevatesse rühmatreeningutesse. 

Peale laste sündi tundsin, et vajan teadlikumat treenimist ja konkreetsemaid eesmärke. Seega alustasin tookord treenimist personaaltreeneri käe all ja see muutiski minu jaoks palju – tundsin kui oluline on, et keegi Sind õigesti juhendab, näitab harjutuste erinevaid variatsioone, aitab treeningud üles ehitada vastavalt Sinu eesmärkidele ja võimetele ning motiveerib. Ühtlasi aitas selline treenimine hoida väga hästi ka järjepidevust. Sellest tulenevalt otsustasingi 2023. a läbida personaaltreeneri kursuse, et olla nüüd teistele nende treeningute jaoks samasuguseks abiks ja toeks. 

 

Võta minuga julgesti ühendust olenemata sellest, kas oled treeningutega alles alustamas või vajad seniste treeningutega jätkamiseks juhendamist ja tuge. 

Minu e-post: sirli.seegar@gmail.com

Liseth Sõmermaa

Pärnu, Sõbrakeskus, Sepa keskus, Jõhvi

Rõõmsameelne neiu, kelle igapäevane elu on seotud treeningutega. Oman Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku 4. taseme personaaltreeneri tunnistust.

Pakun Pärnus ja Tallinnas personaalseid ja mitmekülgseid treeninguid, võttes arvesse kliendi individuaalseid soove ja tervislikku seisundit.

Koostan personaalseid treeningkavasid, lähtudes kliendi eesmärkidest ja soovidest.

Minu eesmärgiks on arendada ennast pidevalt ning oma teadmisi ja kogemusi jagada teistega. 

Ootan Sind trenni.

Elina Šeiko

Olen kutsetunnistusega personaaltreener. Sport on olnud alati minuga. Juba väiksest saati olen tegelenud jooksmisega ja kestvusspordiga. Olen hetkel võistlev Fitness Challengi sportlane. Minu suurim soov on aidata inimestel teadlikumalt, turvaliselt treenida. Ja saavutada tervislik ja tasakaalustatud elustiil. Ja lähtun inimestest ja nende eesmärkidest. Keha on meie tervik ja sellest tuleb lähtuda. Olles ise võistlev sportlane, tean mis on võistlusdieet, mida nõuab füüsise parandamine ning seatud eesmärkide poole pürgimine. Ja loomulikult suurt tahtejõudu. 

Parema vormi saavutamiseks võta julgelt minuga ühendust, paneme sinu eesmärgid kirja, ning hakkame pihta!

email: seikofitness@gmail.com

messenger: Elina Šeiko

Kuressaare

Jelena Past

Hipodroomi, Vabaduse pst, Kuressaare, Peetri

Rakvere

Karoliina Gehlert

Tähesaju, Peetri, Avala, Rakvere

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Tabasalu

Jevgeni Kudrejev

Hipodroomi, Tähesaju, Tabasalu

Предлагаю услуги персонального тренера.

● Я, Евгений Кудреев, сертифицированный персональный тренер.
● Культуризмом занимаюсь 14 лет, расту и развиваюсь в своих достижениях.
● Первые тренировки начал проводить 8 лет назад.
● Ранее выступал на соревнованиях по культуризму. Имеется опыт подготовки к соревнованиям.
➡️Приглашаю всех присоединиться и достигать новых вершин вместе!

Тренировки проходят в сети залов 24-7fitness.
● Prisle 16
● Mustamäe tee 4
● Akadeemia tee 30
По всем вопросам пишите в личные сообщения (ЛС), messenger, viber, telegram +372 55902063

Персональный тренер это:
● Залог безопасности выполнения упражнений.
● Эффективность тренировочных программ.
● Возможность в минимальные сроки грамотно и безопасно добиться желаемых результатов.

➡️Спортивное питание по низким ценам ℹwww.bodyfitness.eeℹ

Ketlin Kuuskne

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee, Vabaduse pst, Tabasalu

Ketlin Kuuskne on treener, tervisliku eluviisi edendaja ja wellness fitness võistleja. Tervislik eluviis on minu kirg ja minu missiooniks on aidata ja inspireerida kõiki oma elukvaliteeti tõstma!
Isiklikud suuremad saavutused on 2020 sügishooajal saavutatud kuld nii Riias kui ka Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis, wellness fitness kategoorias.
Suuremat rahulolu valmistab aga mulle mitmekümnete rahulolevate õpilaste tulemused, kes on minu juhendamisel saavutanud oma kõrgema elukvaliteedi.
Edendan tervislikku eluviisi läbi kolme valdkonna: toitumine, treeningud ja mõtteviis. Seda kõike nii personaalselt kui grupiviisiliselt.
Koduleht: https://www.fitprana.com/
<https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.fitprana.com%2F%3Ffbclid%3DIwAR2pGU7DCEGq-h0TDiU9ZPxQ4hi81S1tjr_Gxir8IPwlO4mvAwSQOcTdma4&h=AT0miLSd-sBcQiuV9k1D3Wh2lOkDm3ox1MuM5fqJImGsB-Hg_blj2ryhGr4K08mM6CRSdWnFxG3HTzfujhyfSnj-QoSTxLPJnJJcIe-Wblu2JhNpFlVJ0hZFum5_vf1EUxKlRw>
FB ja insta: Fit Prana

Sinu parima elukvaliteedi terviseks!
Ketlin

Erik Int

Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Paepargi, Peetri, Priisle, Tõnismäe, Tähesaju, Vabaduse, Tabasalu

Olen 29-aastane mees, kes tulnud Eesti meistriks maadluses kőikides vanuseklassides.
Samuti esindanud Eesti riiki rahuvusvahelisel areenil kui ka Euroopa meistrivőistlustel.
Oman teadmisi vastupidavustreeningu, jőu arengu ning kardio valdkonnas.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasemel.

1x=30 eur 5x =175 eur 10x =250 eur 

Lisainfo saamiseks pöörduda Erik182@mail.ru

Facebook:  Erik Int
Instagram:  Insta_int 

Riho Laidna

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Tabasalu

Jõusaali sihipäraseks kasutamiseks, treeningseisakutest üle saamiseks või ihaldatud figuuri saavutamiseks on mõistlik appi võtta personaaltreener. Koos treeneriga saad paika panna trenni mahu, intensiivsuse ja sageduse. Õpime selgeks korrektse tehnika, ennekõike parimate tulemuste saavutamiseks ning ka vigastuste vältimiseks. Rohkem ei ole alati parem, mõtestatud ning tasakaaluka treeninguga jõuad kiiremini ja kindlamini eesmärgini. Tean omast käest, et investeering personaaltreenerisse on investeering iseendasse! Olgu selleks üks või viiskümmend personaaltreeningut, üks või viis korda nädalas.

 

· Treeningud algajatele ja edasijõudnutele
· Jõutreening, lihasmassi arendamine
· Kaalulangetus keharasva arvelt, toitumisnõustamine
· Kulturism ja Fitness

 

Haridus, kursused:
Tallinna Ülikool: Kehakultuuri teaduskond 2007-2011a.
Atesteeritud Kulturismi ja Fitnessi treener
Kuidas jõusaalis targalt treenida?
Treeningu mõju kesknärvisüsteemile ja ajule.
Lihastreeningu enamlevinud vead ja õige viis.
Esmaabiandja väljaõpe.  

 

Kontakt:
+372 561 55714
riho.laidna@gmail.com

Maiko Heinsalu

Akadeemia, Laki, Tabasalu 

Hei! Minu nimi on Maiko ja mina olen Sinu uus personaaltreener!

Rääkides endast..
Erinevate spordialadega olen kokku puutunud juba maast madalast, kuid teismeeas avastasin enda jaoks tõelise kire - jõusaali. Eredalt on meeles esimene päev treeningsaalis, sest mind valdas hirm. Hirm teadmatuse ees - mida teha, kuidas teha ja kus üleüldse miski asub. Rapsisin jõusaalis arutult, harjutuste tehnika oli vale ja raiskasin aega lõhkudes oma keha. Praegu sellele ajale tagasi vaadates soovin, et oleksin enne jõutreeninguga alustamist konsulteerinud asjatundjaga.
Tänaseks olen jõusaalis treeninud ligikaudu 15 aastat. Oma teadmiste ja kogemuste kinnistamiseks olen läbinud personaaltreeneri koolituse.

Tahan aidata Sinul treenida teadlikult ja tervislikult!
Paneme paika saavutatavad eesmärgid, koostame treeningkava, õpime selgeks õige harjutuste tehnika, korrastame toidulaua ning kaloraaži.
Parem tervis, ilusam minapilt ja kõrgem enesehinnang! Tule trenni!

Treeninguid annan 24/7 Fitness Akadeemia, Laki ja Tabasalu klubis!

1x35€

5x150€

Jacob Price

Avala, Hipodroomi, Tõnismäe, Tabasalu

Tere, Sõbrad!
Minu nimi on Jacob R Price. Olen EQF Level 4 personaaltreener.

Aitan sul efektiivselt saavutada parimad tulemused vastavalt sinu eesmärkidele individuaalse juhendamisega.
Olgu see lihaste kasvatus, tugevaks saamine või lihtsalt parem üldine füüsiline vorm. Koostan sulle individuaalse plaani ja juhendan sind sellel teekonnal. 

Kindel personaalne plaan ja õige juhendamine aitab jõuda võimalikult efektiivselt sihtpunkti ilma üleliigset aega ja vaeva kulutamata.

Minu teekond jõusaalis algas juba krooniajal, ning nende aastatega on tekkinud mõned näpunäited mida teistele paremateks tulemusteks anda.

Võta minuga ühendust kui oled valmis liikuma elus järgmisele levelile.

Kontakt: Spordibuss@gmail.com 
Kirjuta mulle julgelt kui soovid lisainfot.

Personaaltreening 60min 25€
3 x Personaaltreening + personaalne treeningkava 100€ 

Saadaval ka Stebby kaudu.

Ethel Igatt

Tabasalu, Hipodroomi, Akadeemia

Jass Murutalu

Tõnismäe, Avala, Laki, Akadeemia, Peetri, Tähesaju, Priisle, Hipodroomi, Tabasalu

Aitan sul treenida, toituda ning taastuda mõistlikult ja tulemuslikult, misiganes eesmärgi poole pürgides. Saan sind aidata rasvapõletusega, lihasmassi kasvatamisega või hoopiski mõne kehalise võime arendamisega (jõud, vastupidavus, kiirus, painduvus, osavus/koordinatsioon). Pakun sulle unikaalselt mitmekülgseid treeninguid. Seda võimaldab 10+ aastat treenerikogemust, erinevate spordialade harrastamine (akrobaatika, kergejõustik, korvpall, jalgpall, ujumine, tricking, parkour, karate, poks, taipoks, maadlus, MMA ja BJJ) ning arvukad läbitud koolitused.  Lisaks personaaltreeningutele olen tegutsenud ÜKE treenerina Eesti Tennise Liidus, HC Kehra käsipalliklubis ning võitlusspordiklubis 3D Treening. Samuti FAF Eesti ning IntensivePT Eesti koolitajana. Hetkel olen ÜKE treener jalgpalliklubis FC Kose ning korvpalliklubis Basket.

 

Olen ainuke Eestis, kellel on FRC, FRA ja ISM sertifikatsioonid. Seetõttu on mul unikaalsed teadmised jõu, võimsuse, lihasmassi ja liikuvuse arendamisest. Samuti liigeste tervisest ning vigastustest taastumisest. Peamiselt tegutsen Tõnismäel, aga kohtumisaegade sobivuse korral ka teistes klubides.

Personaaltreeningute hinnad: 1x 59€, 3x 149€, 7x 299€.

Vaata mu kodulehelt lähemalt, mida iga pakett sisaldab. jass.murutalu@gmail.com 53855152 trennininja.ee

 

Sophia Rene Siska

Hipodroomi, Avala, Laki, Tabasalu

Eliise Jõgi

Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Luige, Peetri, Tabasalu, Tõnismäe, Vabaduse pst

Minu nimi on Eliise ning olen aktiivne ja sportlik olnud kogu oma elu. Oman EOK kulturismi ja fitnessitreeneri 3. taseme kutsetunnistust. Lisaks olen läbinud erinevaid koolitusi, mis hõlmavad toitumist, liikumist ja nende omavahelist seost. Minu eesmärgiks on aidata kõigil jõuda tervema ja rohkem tasakaalus eluviisini ning läbi selle parandada elukvaliteeti! Oled sa algaja või edasijõudnud, ootan sind endaga trenni. Olen sulle igal sammul toeks - olgu su eesmärgiks kasvatada lihast, võtta kaalust alla või elada niisama tervemat elu.

Pakun sulle:

• Personaaltrenne
• Vastavalt eesmärkidele personaliseeritud treeningkava
• Toitumisalast nõustamist
• Kaalu alandamist
• Noorte/laste treeninguid
• Eakate treeninguid
• Spordialade üldfüüsilist ettevalmistust (ÜKE)

Trenne annan kõikides Tallinna 24/7 fitnessi klubides, va Priisle ja Tähesaju.

Tiia Kaare

Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe

Olen IFBB naiste Maailmameister, juunioride Euroopa meister ja mitmekorde Eesti meister bodyfitnessis. Tule minuga trenni kui soovid enda füüsilist vormi järgmisele tasemele viia. Aitan Sul kaalu langetada või lihasmassi kasvatada, et tunneksid end oma kehas hästi. Abistan algajaid, edasijõudnuid ja võistlusteks valmistujaid. Lisaks personaaltreeningutele pakun ka treening- ja toitumiskavasid ning online coachingut. Kui Sul tekkis küsimusi või soovid alustada, siis kirjuta mulle tiia.kaare@mail.ee või võta ühendust facebookis - Tiia Kaare.

Trenne annan Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri ja Tõnismäe klubides.

Luige

Piret Lauk-Oiov

Peetri, Luige

Olen kutsetunnistusega personaaltreener ning toitumisnõustaja (tase 5). Olen läbinud ka rasedusaegse ning sünnitusjärgse treeningu spetsialisti väljaõppe.

Usun, et kehaline aktiivsus ning tasakaalustatud toitumine suudavad asendada mitmeid ravimeid, kuid üksi ravim ei suuda asendada tervislikku toidulauda ning piisavat füüsilist koormust. Treeneriameti juures köidab mind justnimelt võimalus näha kliendi enesetunde, tervise ja kehakuju paranemist ning eesmärkide saavutamist.

Treening peab olema personaalne, vastavalt isiklikele eesmärkidele ning otseloomulikult nauditav – töö ja lõbu käsikäes.

 

Lapseootel naiste/ sünnitusjärgne treening

Jõutreening

Toitumisnõustamine

Kaalulangetus

 

Kontakt:

Tel: +372 56965755
Email: piret@vormiloojad.ee
www.vormiloojad.ee
IG ja Facebook: Vormiloojad

Viktoria Jallai

Akadeemia, Laki, Luige

Sport on minu elu lahutamatu osa!

Tänu igapäevasele aktiivsele liikumisele püsin elurõõmus ja terve ja see on miski mida soovin ka edasi anda.

Oman rahvusvahelist personaaltreeneri kutsetunnistust EQF tase 4. Lisaks olen läbinud ka Fitnesstreenerite tasemekoolituse EKR3 ja EKR4. Ning pean oluliseks end ka edaspidi erialaselt täiendada.

Treenerina soovin aidata Sul omandada korrektsed treeningvõtted, vähendamaks vigastuse ohtu. Usun siiralt, et pikaajaline koostöö viib seatud eesmärgini (muutused ei sünni üle öö, kuid järjepidevus ja personaalne lähenemine viivad alati tulemuseni).  Kehakaalu langetajale annan soovikorral ka toitumissoovitused, et tulemused end liiga kaua oodata ei laseks.

Annan treeninguid Tallinnas Akadeemia tee 30 ja Laki põik 4 klubides ning Luige Keskuse klubis.

Kui tahad kergemat ja/või tugevamat keha, siis võta minuga ühendust e-kirja teel viktoriajallai@gmail.com

 

Eliise Jõgi

Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Luige, Peetri, Tabasalu, Tõnismäe, Vabaduse pst

Minu nimi on Eliise ning olen aktiivne ja sportlik olnud kogu oma elu. Oman EOK kulturismi ja fitnessitreeneri 3. taseme kutsetunnistust. Lisaks olen läbinud erinevaid koolitusi, mis hõlmavad toitumist, liikumist ja nende omavahelist seost. Minu eesmärgiks on aidata kõigil jõuda tervema ja rohkem tasakaalus eluviisini ning läbi selle parandada elukvaliteeti! Oled sa algaja või edasijõudnud, ootan sind endaga trenni. Olen sulle igal sammul toeks - olgu su eesmärgiks kasvatada lihast, võtta kaalust alla või elada niisama tervemat elu.

Pakun sulle:

• Personaaltrenne
• Vastavalt eesmärkidele personaliseeritud treeningkava
• Toitumisalast nõustamist
• Kaalu alandamist
• Noorte/laste treeninguid
• Eakate treeninguid
• Spordialade üldfüüsilist ettevalmistust (ÜKE)

Trenne annan kõikides Tallinna 24/7 fitnessi klubides, va Priisle ja Tähesaju.

Ruth Ojala

Luige, Priisle, Tähesaju

Telefoni number: 51 37 466

Tiia Kaare

Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe

Olen IFBB naiste Maailmameister, juunioride Euroopa meister ja mitmekorde Eesti meister bodyfitnessis. Tule minuga trenni kui soovid enda füüsilist vormi järgmisele tasemele viia. Aitan Sul kaalu langetada või lihasmassi kasvatada, et tunneksid end oma kehas hästi. Abistan algajaid, edasijõudnuid ja võistlusteks valmistujaid. Lisaks personaaltreeningutele pakun ka treening- ja toitumiskavasid ning online coachingut. Kui Sul tekkis küsimusi või soovid alustada, siis kirjuta mulle tiia.kaare@mail.ee või võta ühendust facebookis - Tiia Kaare.

Trenne annan Vabaduse pst, Luige, Tabasalu, Avala, Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Peetri ja Tõnismäe klubides.

Egert Oiov

Peetri, Luige, Avala

Sport on olnud minu elu lahutamatuks osaks alates lapsepõlvest. Jõutreeninguga olen sina peal olnud aga enam kui 15 aastat. Viimased 5 aastat olen keskendunud sajaprotsendiliselt personaaltreeningutele. Oman Eesti Olümpiakomitee poolt tunnustatud kulturismi- ja fitnessi viienda taseme treeneri kutsetunnistust. Aastatepikkune personaaltreeneri kogemus on kinnitanut üht – iga inimene on erinev ning lähenemine peab olema personaalne. Ainult selliselt on võimalik saavutada parim tulemus.

Julgen kinnitada, et kõik on võimalik ning ainsad piirid sead sa endale ise. Seega mõtle hoolikalt, kui püüad rääkida, et oled treeningu jaoks liiga vana, väsinud või ülekaalus. Võib juhtuda, et hoolimata esialgsest ebakindlusest saavutad lühikese ajaga elu parima vormi.

Tegelen aktiivselt võistlusspordiga, olen 4-kordne Eesti meister ja karikavõitja ning maailma neljas mees klassikalises kulturismis. Olen alati olnud seisukohal, et treener peab omama enda peal läbi proovitud kogemust nii toitumise kui ka treeningmetoodika valdkonnas – soovitada saab vaid seda, mida oled ise katsetanud ning mille toimimises kindel. Lai kogemustepagas nii treeneri kui sportlasena on kinnitanud, et edu saab tuua ainult individuaalne lähenemine!

Võta minuga ühendust – koos saavutame soovitud tulemuse!

Tartu

Merily Palmissaar

Avala, Tõnismäe, Vabaduse pst, Tartu

Tere! 

Minu sporditeekond algas noorena kergejõustiku ja tantsimisega. Tänaseks on tee mind viinud jõusaali, olen võistlev fitness-sportlane. Lisaks isiklikule kogemusele oman Eesti Olümpiakomitee treenerikutset. Olen valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata sul saavutada Sinu personaalseid eesmärke. Koos saame luua enesekindlama ja tervislikuma tuleviku. Ootan võimalust Sind paremini tundma õppida ja koos Sinuga eesmärke saavutada! 

Kohtume Trennis!

Liis Mirjam Juvas

Priisle, Tähesaju, Tõnismäe, Sepa keskus, Sõbrakeskus 

Liseth Sõmermaa

Pärnu, Sõbrakeskus, Sepa keskus, Jõhvi

Rõõmsameelne neiu, kelle igapäevane elu on seotud treeningutega. Oman Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku 4. taseme personaaltreeneri tunnistust.

Pakun Pärnus ja Tallinnas personaalseid ja mitmekülgseid treeninguid, võttes arvesse kliendi individuaalseid soove ja tervislikku seisundit.

Koostan personaalseid treeningkavasid, lähtudes kliendi eesmärkidest ja soovidest.

Minu eesmärgiks on arendada ennast pidevalt ning oma teadmisi ja kogemusi jagada teistega. 

Ootan Sind trenni.

Olari Perlin

Sepa Keskus, Sõbrakeskus

Olen tõsisemalt seotud spordiga juba väiksest lapsest saati – noorena mängisin pikalt jalgpalli (4 hooaega Eesti meistriliigas, 1 aasta Lääne-Austraalia meistriliigas), mille kõrvalt olen alati teinud ka jõusaalitreeninguid, mis on oluline osa meeskonna spordialade juures. Viimased 7 aastast on minu põhifookuseks olnud just jõutreening. Olen spetsiaalselt läbinud 2 aastase õpingute programmi Australian College of Sport and Fitness koolis. Olen ennast pidevalt täiendanud ja usun, et kaasaegsel teadusel põhinev treening on parim viis kiireteks ja püsivateks tulemusteks. Piinata treeninguga ei ole kedagi mõtet ja areng peaks toimuma samm-sammu haaval mõõduka koormusega. Viimased 2 aastat olen võistelnud ka kulturismis, klassikalise kulturismis ja classic physique kategooriates. Mõningad tulemused: 5x Eesti meister, 1x IFBB Põhjamaade Overall meister (Pro Card holder), 4. koht IFBB World cup ja paljud muud esikohad erinevatel võistlustel.

Treening- ja toitumiskavade koostamisel ning personaaltrennides tuginen teadusallikatele ning lähtun kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilistest eripäradest. Treening metoodika spetsiifiliste eesmärkide saavutamiseks, toitumine, harjutuste tehnika ning valik on mõningad  olulistest faktoritest  eesmärkide saavutamiseks. Õigesti kokku pandud treeninguga, mis on tehniliselt korrektne on võimalik saavutada tulemusi kordades kiiremini kui muidu. Lisades sinna veel juurde õige toitumise, mis ei tähenda, et sa ei võiks süüa enamus ajast toitu, mis sulle ka väga meeldib, saad valemi enda eesmärkide täitmiseks kiiresti!

Tule minuga trenni, paneme treeningkava, harjutuste tehnika ja toitumise paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon. Oman rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri kutsetunnistust ja olen sulle valmis nõu ja jõuga toeks olema!

Teenused mida pakun: Treeningkavad, personaaltreeningud, kulturismi spetsiifiline treening/poseerimine, sportlastele spordispetsiifiline jõutreening,  sissejuhatav treening algajatele, rasvapõletusprogramm,  online nõustamine.

Telefon: 59061770
Instagram: perlin.fit

Suhtluskeeled: Eesti, Inglise

Jõhvi

Liseth Sõmermaa

Pärnu, Sõbrakeskus, Sepa keskus, Jõhvi

Rõõmsameelne neiu, kelle igapäevane elu on seotud treeningutega. Oman Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku 4. taseme personaaltreeneri tunnistust.

Pakun Pärnus ja Tallinnas personaalseid ja mitmekülgseid treeninguid, võttes arvesse kliendi individuaalseid soove ja tervislikku seisundit.

Koostan personaalseid treeningkavasid, lähtudes kliendi eesmärkidest ja soovidest.

Minu eesmärgiks on arendada ennast pidevalt ning oma teadmisi ja kogemusi jagada teistega. 

Ootan Sind trenni.