Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Rühmatreenerid

Rühmatreenerid

Liisa Hunt

Leidsin spordi enda jaoks ca 10a tagasi, kui otsustasin liituda spordiklubiga ja asusin hoogsalt trennides käima. Avastasin enda jaoks maailma parima hobi ja tekkis suur soov seda ka teistele tutvustada. Treeneritöö on pakkunud mulle meeletult palju teadmisi, motivatsiooni ja positiivset energiat, mida tahan ka teistele edasi anda. Mulle meeldib kombineerida aeroobset-ja jõutreeningut üheskoos, et saavutada ilus, terve ja toonuses keha. Pööran rõhku harjutuste korrektsele sooritamisele ja lihasetunnetusele. Julgustan kõiki pöörduma peale trenni treeneri poole, kui tekib küsimusi tehnika või millegi muu osas.

Olen läbinud mitmed jõusaali- ja fitnessalaseid koolitusi, oman samuti kulturismi ja fitnessi treenerikutset ja täiendan end pidevalt uute teadmistega.

Trennis käimine ei pea olema ainult kaalulangetamise eesmärgil, see võiks olla osa elustiilist, et hoida end tervena ja positiivsena-see on investeering kogu eluks.  Vanus ega eelnev treeningkogemus ei loe- kunagi pole hilja alustada, et end paremini tunda. „Be stronger than your excuse“! Kohtumiseni trennis!