Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Kadri Leesment

Olen treenerina tegutsenud alates 2017. aastast. Alustasin oma treeneriteekonda rühmatreenerina, juhendades esialgu väga intensiivseid treeninguid nagu Bodyattack. Edasi liikusin mitmekülgsemate treeningute juurde, olles Nike Training Club treeningute juhendajaks. Sel perioodil sai juhendatud nii kardio-, lihas- kui ka liikuvustreeninguid, pannes olulist rõhku harjutuste korrektsele sooritamisele. Nähes, mis väärtust omab mitmekülgne treening ning oskus treenida teadlikult, viis tee mind personaaltreeneri õpingutele.

Personaaltreeneriks õppides nägin enda jaoks edasise sihtgrupina just beebiootel ja sünnitusest taastuvaid naisi. Seetõttu sai mahuka kursusega nende naiste treenimiseks end ka hiljem täiendatud. Naised vajavad sel eluetapil kehades toimuvate muutuste tõttu erilist hoolt ning teadlikku lähenemist, et olla paremini ette valmistunud sünnituseks ning et sünnitusjärgne taastumine kulgeks ilma tagasilöökideta.

Soovin olla naistele toeks olemaks kehaliselt ette valmistunud sünnituseks ning taastumaks beebi ilmale toomise järgselt rasedus- ja sünnitusjärgsest vaevustest (sh diastaas). Väikelapse emana tajun, millist väärtust loob teadlik treenimine sünnitusest taastumisel ning kuidas see võimaldab olla kehaliselt tugev ja valuvaba, et koos oma pisikesega rohkem rõõmsat ja väärtuslikku aega veeta.

 

Läbitud koolitused:

2019 FAF Personal Trainer kursus

2020 Core Exercise Solutions: Post Partum Corrective Exercise Specialist

 

Minuga saad ühendust:

-       e-mail: kadri.leesment@gmail.com

-       facebook: Treener Kadri Leesment